2. Vyberte odstín, který je nejblíže k vaší barvě vlasů

 

Černá
jako uhel

Přírodně
černá

Tmavě
hnědá

Středně
hnědá

Světlý
kaštan

Světlý
mahagon

Světle
hnědá

Přírodně
popelavá

Extra
béžová

Platinová
extra

Platina

Nejsvětlejší
blond

Silver
grey

Tmavě
fialová

Přír. popelavá /
nejsv. blond

Extra béžová /
platina

Písková /
platina

Tmavě hnědá /
světlá kaštan

Středně hnědá /
nejsv. blond

Přír. popelavá /
platina

Extra béžová /
nejsv. blond

 

DVOJNÁSOBNÝ OBJEM VAŠEHO ÚČESU

V této kategorii CLIP IN vlasů nabízíme sety, které vám dodají dvojnásobný objem. Vybírat můžete ze dvou variant - buď 200 gramů vlasů (asijské REMY vlasy) o délce 50  cm, skládajících se z 8 kusů vlasových pásů (1x 28 cm, 1x 19 cm, 1x 17 cm, 1x 14 cm, 2x 12 cm, 2x 9 cm) nebo 185 gramů vlasů (asijské REMY vlasy) o délce 40 cm, opět s 8 kusy pásů.

Pokud máte zájem o levnější variantu clip in vlasů nebo chcete svůj look zvětšit pouze lehce, budou vám případně více vyhovovat vlasové sety z kategorie CLIP IN CLASSIC, které se skládají ze 7 pásů a váží 100 gramů. Pokud však toužíte po opravdu ohromujícím objemu, více než dvojnásobném, máme pro vás exkluzivně nabídku setů CLIP IN HOLLYWOOD, které se skládají celkem z 9 pásů o celkové váze 300 gramů.

clipin-infograf.jpg

Výhody CLIP IN

✔ snadno je připevníte (5-10 min.)
✔ snadno je sundáte 
✔ získáte dvojnásobný objem
✔ nepoškozují vaše vlastní vlasy
✔ šetří vaši peněženku i čas
✔ kvalitní vlasy - 100% lidské REMY
✔ garance proti zacuchání - 2letá záruka
✔ snadná údržba<

ProfiBeauty CLIP IN 

KVALITNÍ LIDSKÉ VLASY - clip in jsou připravené z lidských REMY vlasů, které se necuchají! My nenabízíme umělé či smíchané vlasy!
♥ HUSTÉ NEZTENČENÉ KONCE - konce našich vlasů nejsou chemicky ztenčované jako u mnohých asijských vlasů. Konce jsou husté a mohou dosahovat až nadprůměrné délky 58 cm. Délku ale uvádíme vždy průměrnou všem vlasům - tedy 50-55 cm.
 SKUTEČNÁ VÁHA VLASŮ - uvedená gramáž odpovídá poue váze vlasů, nezapočítáme sponky a obal jako mnozí nepoctiví prodejci.
♥ OPTIMALIZOVANÉ ŠÍŘKY PÁSŮ - aby pásy skvěle padly, nosily se pohodlně a nikde netvořily vybouleniny, zhotovily jsme je přesně na míru lidské dámské hlavy, nad ušima vytvarové.
♥ SPOLEHLIVÉ SPONKY - sponky jsou z korejského kovu, který je více kvalitní než běžný čínský. Sponky perfektně drží a přitom neničí vaše vlasy, protože jsou potaženy silikonem.
♥ OCHRANNÁ KRAJKA NA ŠVU U KAŽDÉHO PÁSU - pro ještě větší míru pohodlí jsme na každý pás, přímo na šev, našili jemnou krajku, která zajišťuje, že vás nic neškrábe a nebudou se v místě u hlavy vlasy cuchat.
♥ TŘI TYPY SETŮ - aby si vybral každý, vytvořili jsme tři druhy clip in setů.
♥ KVALITA ZA SUPER CENU - chceme nabízet jen to nejlepší, ale zároveň i za ceny, které si mohou dovolit všichni. 

ZDARMA pro klienty ProfiBeauty

♥ PORADNA A KONZULTACE - když navštívíte naši prodejnu v Korunní 20, Praha 2 Vinohrady, okamžitě spolu vybereme, přesně to, co od nich očekáváte. 
♥ APLIKACE CLIP IN - 
při zakoupení CLIP IN či FLIP IN v kamenné prodejně Vám vlásky upravíme, nasadíme a naučíme Vás základní nasazovací techniky. Vše bez navýšení ceny produktu. 
♥ STŘIH ÚČESU -
součástí nákupu je i bezplatná úprava clip in, zarezervujte si svůj termín.
♥ VÝMĚNA DO 14 DNÍ -
je běžné, že se při nákup přes eshop nemusíte trefit do svého odstínu, proto máte do 14 dní možnost nám vlasy vrátit. Více informací v našich obchodních podmínkách.
ZÁRUKA 2 ROKY - na všechny naše produkty se váže dvouletá záruka. Více informací v reklamačním řádu.
♥ INSPIRACE, RADY, SOUTĚŽE - 
sledujte náš facebookinstagram, pravidelně přidáváme inspirativní příspěvky a soutěže se zajímavými cenami.

V ProfiBeauty vždy něco navíc

✔ Instruktážní video "jak nasadit CLIP IN" na našem YouTube kanálu
✔ Obrázkový manuál - 4 kroky a CLIP IN nasazeny! 
✔ Článek o péči o CLIP IN

Naše CLIP IN vlasy si oblíbil například i slavný kadeřník Michal Zapoměl, níže můžete nahlédnout na jeho show ROAR. Dále jsme našimi CLIP IN zkrášlili dívky na soutěži Miss Face...