2. Vyberte odstín, který je nejblíže k vaší barvě vlasů

 

Černá
jako uhel

Přírodně
černá

Tmavě
hnědá

Středně
hnědá

Světlý
kaštan

Světlý
mahagon

Světle
hnědá

Přírodně
popelavá

Extra
béžová

Platinová
extra

Platina

Nejsvětlejší
blond

Silver
grey

Tmavě
fialová

Přír. popelavá /
nejsv. blond

Extra béžová /
platina

Písková /
platina

Tmavě hnědá /
světlá kaštan

Středně hnědá /
nejsv. blond

Přír. popelavá /
platina

Extra béžová /
nejsv. blond

 

VLASY JAKO NOSÍ HOLLYWODSKÉ HVĚZDY

Tato kategorie zahrnuje exkluzivní zboží - CLIP IN vlasy, které vám vytvoří extra objem, takový jaký mají hollywoodské hvěždy! Vybírat můžete ze dvou typů balení - 300 gramů vlasů (asijské REMY vlasy), které máme v délce 50 cm a skládají se z 9 vlasových pásů (2x 28 cm, 1x 19 cm, 1x 17 cm, 1x 14 cm, 2x 12 cm, 2x 9 cm), a nebo 270 gramů vlasů (asijské REMY vlasy), které dosahují 40 cm a opět jsou z 9 kusů pásů.

Pro ty, co netouží po tak exkluzivním objemu vlasů, máme dvě možnosti - buď vám budou vyhovovat clip in vlasy, ktreré jen zlehka dodají vašemu účesu objem, ty pak najdete v kategorii CLIP IN CLASSICTyto clip in váží 100 gramů a skládají ze 7 kusů pásů. Nebo můžete vybírat z kategorie CLIP IN FASHIONv níž jsou clip in vlasy o hmotnosti 200 gramů, složených z 8 pásů. Tento typ clip in vlasů váš objem zdvojnásobí. 

clipin-infograf.jpg

Výhody CLIP IN

✔ jednoduchá aplikace za 5-10 min.
✔ jednoduché sundání
✔ lidké vlasy, žádná umělina!
✔ REMY vlasy - záruka nezacuchávání
✔ dodají vám objem jako nosí celebrity
✔ můžete je nosit jen příležitostně na vyjímečnou akci
✔ neničí vám vaše vlasy
✔ snadná údržba, vydrží dlouhá léta 
✔ ušetříte své peníze i čas
✔ 2 roky záruka

ProfiBeauty CLIP IN 

LIDSKÉ VÝBĚROVÉ VLASY REMY - naše clip in připravujeme opravdu ze skutečných lidských vlasů, oproti clip in z umělých vlasů nebo dokonce namíchaných vlasů některých prodejců (asisjké s umělými) mají výrazně vyšší životnost. Jsou to vlasy REMY, které jsou srovnány ve směru svého přirozeného růstu, tzn. že se necuchají.
♥ NETENČENÉ VLASY - vlasy rozhodně nejsou u konců ztenčované, jsou naopak stejně husté po celé své délce. Délku vlasů uvádíme v průměru (50-55 cm), nejdelší vlasy mohou ale dosahovat až 58 cm.
HMOTNOST VLASŮ NEZHARNUJE OBALOVÝ MATERIÁL - pozor, mnozí prodejci uvádí gramáž u vlasů s tím, že je váží i se sponkami nebo i obalem. Naše hodnota vypovídá pouze o hmotnosti samotných vlasů.
♥ OPTIMALIZOVANÉ ROZMĚRY PÁSŮ - pásy jsou připravené přesně na míru, vše jsme testovali na našich klientkách. Nad ušima jsou vytvarované, aby perfektně přilnuly k vaší hlavě, neodstávaly a neničily tak výsledný účes.
 PEVNÉ, KVALITNÍ SPONKY - i na výběru sponek jsme si dali záležet. Naše sponky jsou tak z odolného korejského kovu, který narozdíl od běžného čínského, snese větší zátěž. Sponky jsou potaženy protiskluzovým silikonovým povrchem, aby jednak neklouzaly a také aby vám nepoškozovaly vlasy.
♥ OCHRANNÁ KRAJKA NA KAŽDÉM PÁSU- na každém pásu je v místě švu aplikována krajka, aby vás šev nešekrábal na hlavě a příjemně se vám tak clip in nosily. Krajka také zaručuje, že se vaše vlasy nebudou cuchat do clip in vlasů.
♥ VÝBĚR ZE 3 TYPŮ SETŮ - chceme uspokojit nároky každé klientky, proto jsme připravili 3 typy setů pro jemný objem, dvojnásobný a pak jedinečný hollywood objem, který máme za nejlepší ceny v EU.
 KVALITA ZA TU NEJLEPŠÍ CENU - naším cílem je nabízet kvalitní vlasy, ale zároveň i za přijatelné ceny.

ZDARMA pro klienty ProfiBeauty

♥ PORADNA - rádi Vám s výběrem pomůžeme přímo v naší prodejně v Korunní 20, Praha 2 Vinohrady.
♥ PŘIPEVNĚNÍ CLIP IN - při zakoupení CLIP IN či FLIP IN v kamenné prodejně Vám vlásky upravíme, nasadíme a naučíme Vás základní nasazovací techniky. Vše bez navýšení ceny produktu. 
♥ STŘIH S NOVÝMI CLIP IN - v ceně clip in máte i zastřihnutí účesu. Pokud budete chtít na zastřihnutí s našimi clip in, prosím, zarezervujte si svůj termín.
♥ VÝMĚNA/VRÁCENÍ DO 14 DNÍ - pokud zjistíte, že jste odstín neodhadli správně, nic se neděje, do 14 dní nám vlasy pošlete nebo přineste na prodejnu zpět. Více informací v našich obchodních podmínkách.
♥ ZÁRUKA 2 ROKY - vlasy clip in mají dvouletou záruku, více najdete v reklamačním řádu.
♥ INSPIRACE, RADY - rádi Vás zásobujeme i našemi nápady, tipy, soutěžemi, sledujte proto náš facebook a instagram, aby vám nic neuniklo. 

V ProfiBeauty vždy něco navíc

✔ Instruktážní video "jak nasadit CLIP IN" na našem YouTube kanálu
✔ Obrázkový manuál - 4 kroky a CLIP IN nasazeny! 
✔ Článek o péči o CLIP IN

Naše CLIP IN vlasy odebírá i vlasový stylista Michal Zapoměl, níže můžete zhlédnout jeho show ROAR. Dále jsme našimi CLIP IN zkrášlili dívky na soutěži Miss Face...