Vyberte odstín, který je nejblíže k vaší barvě vlasů

Právě probíhá aktualizace nabídky do nové palety, prosíme o strpení. Pokud nenajdete vyhovující odstín využijte telefonické objednávky na 725 811 086 rádi Vám poradíme. 

Černá
jako uhel

Přírodně
černá

Tmavě
hnědá

Středně
hnědá

Světlý
kaštan

svetla-blond.jpg

Světlá
blond

Světle
hnědá

Přírodně
popelavá

Extra
béžová

Platinová
extra

Platina

Nejsvětlejší
blond

piskova.jpg

Písková

svetlejsi-prir-cerna.jpg

Světlejší přírodně černá

Přír. popelavá /
nejsv. blond

Extra béžová /
platina

Písková /
platina

Tmavě hnědá /
světlá kaštan

Středně hnědá /
nejsv. blond

Přír. popelavá /
platina

Extra béžová /
nejsv. blond

 

VLASY JAKO NOSÍ HOLLYWODSKÉ HVĚZDY

Tato kategorie zahrnuje exkluzivní zboží - CLIP IN vlasy, které vám vytvoří extra objem, takový jaký mají hollywoodské hvěždy! Vybírat můžete ze dvou typů balení - 260 gramů vlasů, které máme v délce 50 cm a skládají se ze 7 vlasových pásů (2x 25 cm, 2x 15,5 cm, 1x 15 cm, 1x 10,5 cm, 1x 10 cm)

Pro ty, co netouží po tak exkluzivním objemu vlasů, máme dvě možnosti - buď vám budou vyhovovat clip in vlasy, ktreré jen zlehka dodají vašemu účesu objem, ty pak najdete v kategorii CLIP IN CLASSICTyto clip in váží 120 gramů a skládají z 10 kusů pásů. 

clipin-infograf.jpg

Výhody CLIP IN

✔ jednoduchá aplikace za 5-10 min.
✔ jednoduché sundání
✔ lidké vlasy, žádná umělina!
✔ REMY vlasy - záruka nezacuchávání
✔ dodají vám objem jako nosí celebrity
✔ můžete je nosit jen příležitostně na vyjímečnou akci
✔ neničí vám vaše vlasy
✔ snadná údržba, vydrží dlouhá léta 
✔ ušetříte své peníze i čas
✔ 2 roky záruka

ProfiBeauty CLIP IN 

LIDSKÉ VÝBĚROVÉ VLASY REMY - naše clip in připravujeme opravdu ze skutečných lidských vlasů, oproti clip in z umělých vlasů nebo dokonce namíchaných vlasů některých prodejců (asisjké s umělými) mají výrazně vyšší životnost. Jsou to vlasy REMY, které jsou srovnány ve směru svého přirozeného růstu, tzn. že se necuchají.
♥ NETENČENÉ VLASY - vlasy rozhodně nejsou u konců ztenčované, jsou naopak stejně husté po celé své délce. Délku vlasů uvádíme v průměru (50-55 cm), nejdelší vlasy mohou ale dosahovat až 58 cm.
HMOTNOST VLASŮ NEZHARNUJE OBALOVÝ MATERIÁL - pozor, mnozí prodejci uvádí gramáž u vlasů s tím, že je váží i se sponkami nebo i obalem. Naše hodnota vypovídá pouze o hmotnosti samotných vlasů.
♥ OPTIMALIZOVANÉ ROZMĚRY PÁSŮ - pásy jsou připravené přesně na míru, vše jsme testovali na našich klientkách. Nad ušima jsou vytvarované, aby perfektně přilnuly k vaší hlavě, neodstávaly a neničily tak výsledný účes.
 PEVNÉ, KVALITNÍ SPONKY - i na výběru sponek jsme si dali záležet. Naše sponky jsou tak z odolného korejského kovu, který narozdíl od běžného čínského, snese větší zátěž. Sponky jsou potaženy protiskluzovým silikonovým povrchem, aby jednak neklouzaly a také aby vám nepoškozovaly vlasy.
♥ OCHRANNÁ KRAJKA NA KAŽDÉM PÁSU- na každém pásu je v místě švu aplikována krajka, aby vás šev nešekrábal na hlavě a příjemně se vám tak clip in nosily. Krajka také zaručuje, že se vaše vlasy nebudou cuchat do clip in vlasů.
♥ VÝBĚR ZE 3 TYPŮ SETŮ - chceme uspokojit nároky každé klientky, proto jsme připravili 3 typy setů pro jemný objem, dvojnásobný a pak jedinečný hollywood objem, který máme za nejlepší ceny v EU.
 KVALITA ZA TU NEJLEPŠÍ CENU - naším cílem je nabízet kvalitní vlasy, ale zároveň i za přijatelné ceny.

ZDARMA pro klienty ProfiBeauty

♥ PORADNA - rádi Vám s výběrem pomůžeme přímo v naší prodejně v Korunní 20, Praha 2 Vinohrady.
♥ PŘIPEVNĚNÍ CLIP IN - při zakoupení CLIP IN či FLIP IN v kamenné prodejně Vám vlásky upravíme, nasadíme a naučíme Vás základní nasazovací techniky. Vše bez navýšení ceny produktu. 
♥ STŘIH S NOVÝMI CLIP IN - v ceně clip in máte i zastřihnutí účesu. Pokud budete chtít na zastřihnutí s našimi clip in, prosím, zarezervujte si svůj termín.
♥ VÝMĚNA/VRÁCENÍ DO 14 DNÍ - pokud zjistíte, že jste odstín neodhadli správně, nic se neděje, do 14 dní nám vlasy pošlete nebo přineste na prodejnu zpět. Více informací v našich obchodních podmínkách.
♥ ZÁRUKA 2 ROKY - vlasy clip in mají dvouletou záruku, více najdete v reklamačním řádu.
♥ INSPIRACE, RADY - rádi Vás zásobujeme i našemi nápady, tipy, soutěžemi, sledujte proto náš facebook a instagram, aby vám nic neuniklo. 

V ProfiBeauty vždy něco navíc

✔ Instruktážní video "jak nasadit CLIP IN" na našem YouTube kanálu
✔ Obrázkový manuál - 4 kroky a CLIP IN nasazeny! 
✔ Článek o péči o CLIP IN

Naše CLIP IN vlasy odebírá i vlasový stylista Michal Zapoměl, níže můžete zhlédnout jeho show ROAR. Dále jsme našimi CLIP IN zkrášlili dívky na soutěži Miss Face...