COLOR US Nejsou zde žádné produkty

COLOR US

COLOR US

COLOR US jsou profesionální produkty pro vlasovou kosmetiku, které zcela pokrývají oblasti barvení, péče a stylingu.

Při vývoji Color US® jsme měli pouze jeden cíl: každá žena může mít krásné vlasy v požadované barvě vlasů. Dosáhli jsme toho po celém světě tím, že jsme spojili profesionální kadeřnické poradenství a jednoduché, monochromatické ba...

COLOR US jsou profesionální produkty pro vlasovou kosmetiku, které zcela pokrývají oblasti barvení, péče a stylingu.

Při vývoji Color US® jsme měli pouze jeden cíl: každá žena může mít krásné vlasy v požadované barvě vlasů. Dosáhli jsme toho po celém světě tím, že jsme spojili profesionální kadeřnické poradenství a jednoduché, monochromatické barvení. Takže můžete jednou a vždy zapomenout, jak komplikované a časově náročné bylo barvit vlasy doma. Nechte to v budoucnu zkušeným rukám kadeřníků a objevte profesionální vlasovou kosmetiku Color US®

ProfiBeauty s.r.o. si pro Vás vybralo ze začátku největší hity této značky a to:

BONDOLUX® - systém, který spolehlivě chrání vlasy před poškozením při chemickém ošetření; Díky tomu se chemicky zatížené vlasy barvením stávají bezpečným, jako nikdy předtím v historii kadeřnické profese.

COLOR US® Vibrant Party - intenzivní hydratační vlasová maska s obsahem pigmentů. Jednoduše si můžete přidat krásnou barvu do Vašich vlasů.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

BONDOLUX

BONDOLUX® je systém, který spolehlivě chrání vlasy před poškozením při chemickém ošetření; Díky tomu se chemicky zatížené vlasy barvením stávají bezpečným, jako nikdy předtím v historii kadeřnické profese.

BONDOLUX® opravuje nejen poškozené vazby, ale vytváří nové propojení mezi vazbami. To je nejúčinnější způsob, jak obnovit poškozenou strukturu vlasů. Vlasy jsou zářivé, zdravé a silné. Produkty BONDOLUX® byly obohaceny komplexem NAC, rýžovým extraktem, bambusem a směsí aminokyselin.

color-experts-gr-bondolux-bond-protectio

 
Vyzkoušejte BONDOLUX® a objevte revoluční výrobky, které zcela změnily svět kadeřnictví - garantujeme skvělé výsledky, vyzkoušeno ve většině partnerských salonů.

Systém se skládá ze 3 produktů:  

BONDOLUX® No.1
INTENSE BOND OCHRANA

Stačí přidat BONDOLUX® No.1 Intense Bond Protection tak, aby v průběhu zbarvení, zjasnění nebo jiných technických postupů byla vnitřní struktura vlasů zcela bezpečná a posílena díky nově vytvořeným vazbám. Obsahuje bambusový extrakt a poskytuje vlasům sílu a pružnost. Tento přípravek může být použit samostatně jako intenzivní ošetření vlasů, např. po trvalém ošetření vlasů. Používejte podle popisu v informační brožuře.

BONDOLUX® No. 2

INTENSE BOND CREAM
BONDOLUX® Bond No.2 Intense Cream pomáhá posílit vazby ve vlasech vytvořené v první fázi léčby pomocí Bondolux No.1. Zjemňuje, zvlhčuje a zavírá vazby. Obsahuje bambusový extrakt a poskytuje vlasům sílu a pružnost. Produkt je k dispozici v sadě s kapacitou 500 ml. Používejte podle popisu v informační brožuře.

BONDOLUX® No.3
INTENSE BOND MASK
Intenzivní léčba pro použití doma, pro použití jednou za dva týdny. Poskytuje sílu a pružnost vlasů, vlasy jsou přestavovány, plné světla a pružnosti. Návod k použití: Aplikujte BONDOLUX® No.3 jednou za 2 týdny na mokré, umyté vlasy. V případě velmi poškozených vlasů - jednou týdně. Produkt nechte na vlasy po dobu 5 minut tak, aby důkladně pronikl dovnitř, poté opláchněte a vysušte.


Pokud máte zájem o vyzkoušení systému BONDOLUX® volejte obchodního zástupce značky - nyní akce - první sady za velmi zvýhodněnou cenu

Veronika Hradecká

Email: hradecka@profibeauty.cz a telefon 702 015 307

VIBRANT COLOUR

COLOR US® Vibrant Party je intenzivní hydratační vlasová maska s obsahem pigmentů. Jednoduše si můžete přidat krásnou barvu do Vašich vlasů. Pokud chcete dosáhnout "vibrant" barvy, podklad vlasů musí být ve výšce odstínu 8 - velmi světlá blond až 613 nejsvětlejší blond. Maska Vibrant party neumí vlasy "odbarvovat". Čím světlejší podklad tím více intenzivnějšího odstínu Vibrant docílíte. Pro odbarvení vlasů doporučujeme navštívit své kadeřnické studio, kde Vám vlasy zaručeně odbarví bez újmy na zdraví svých vlasů. Pro udržení intenzity odstínu doporučujeme použití vždy každé druhé mytí vlasů nebo dle potřeby. 

Pro docílení pastelových odstínů doporučujeme dokoupit Vibrant Party - Mixer

Krátké video lze shlédnout ZDE
Umyjte si vlasy čistícím šamponem, šamponem na mastné vlasy, šamponem na podporu růstu vlasů- ne hydratačním, olejovým atd. NEPOUŽÍVEJTE KONDICIONÉR A MASKU. Vlasy si vysušte ručníkem. Masku Vibrant party vytlačte do misky a pomocí barvícího štětce nebo starého kartáčku na zuby rovnoměrně rozetřete do vlasů. Nejprve do kořínků, poté do délek a konců vlasů. Důkladně pročesejte hřebenem s širokými zuby. Po celou dobu aplikace a omývání produktu používejte ochranné rukavice - produkt může zbarvit nehty i pokožku. Nechte působit 15-30 minut. Vlasy po ukončené doby působení smyjte teplou vodou dokud není voda zcela čirá. Použijte běžný šampon a kondicionér - doporučujeme šampon HairFinity.