That´so Vlasový olej - All In One Hair Spray Oil

690,00 Kč

Olej v spreji na vlasy chrání vlasy před škodlivými vlivy slunce, větru, mořské vody a bazénů. 

That´so Vlasový olej - All In One Hair Spray Oil

690,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 23 zbývá skladem.

Olej v spreji na vlasy chrání vlasy před škodlivými vlivy slunce, větru, mořské vody a bazénů díky UVA a UVB filtrům, udržuje a chrání přirozenou barvu ošetřených nebo odbarvených a melírovaných vlasů. Vzácná směs kokosových, jojobových, arganových a makadamových rostlinných olejů zvyšuje ochranný a vyživující účinek tím, že rekomprimuje šupinky na povrchu, snižuje lámavost vlasů a odstraňuje krepatění. Sluneční sprej je vhodný pro všechny typy vlasů, dodává lesk, nemastí ani nezatěžuje, zanechává vlasy jemné a poddajné.

Účinné látky: 

  • SLUNEČNÍ FILTRY UVA/UVB Sluneční filtry v souladu s havajským rysem chrání vlasy před oxidačním stresem vyvolaným volnými radikály produkovanými účinkem UVA/UVB paprsků.
  • ROSTLINNÉ OLEJE (KOKOSOVÝ, JOJOBOVÝ, ARGANOVÝ A MAKADAMIOVÝ) Přítomné oleje zaručují vytvoření ochranné vrstvy na vlasech tak, aby je chránily před solí a chlórem a zároveň jim dodávaly hebkost, lesk a výživu. Revitalizují suché a lámavé vlasy, poškozené sluncem a pomáhají udržet barvu vlasů déle.
  • VITAMIN E Silný změkčující účinek ve skutečnosti kontrastuje se suchostí vlasů a vlasové pokožky a zaručuje vysokou míru hydratace vlasového stvolu. Má také antioxidační vlastnosti.

Způsob použití: 

Nastříkejte přípravek do délek vlasů před pobytem na slunci. Aplikaci opakujte dle potřeby. Zevní použití, vyhněte se kontaktu s očima.

Obsah: 100 ml

INGREDIENCE

C12-15 ALKYL BENZOÁT,CYKLOPENTASILOXAN,ISOPROPYLMYRISTAT,ISOPROPYLPALMITÁT,OKTOKRYLEN,ETHYLHEXYLSALICYLÁT(OKTISALÁT),BUTYLMETHOXYDIBENZOYLMETHANE(AVOBENZONE) PARFUM (VŮNĚ), TOCOFERYL ACETÁT, OLEJ SE SEMEN SIMMONDSIA CHINENSIS (OLEJ SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA), OLEJ Z KOKOSOVÉHO NUCIFERA (KOKOSOVÝ OLEJ), OLEJ Z MAKADAMIOVÉHO TERNIFOLIA SEMEN SPIANOSAGANIA

chat Komentáře (0)