• -396,00 Kč
  • THAT´SO BEAUTY ELIXIR - ETERNAL BEAUTY

That´so pleťové sérum proti stárnutí Beauty Elixir Eternal Beauty

594,00 Kč 990,00 Kč Sleva %percentage%

Anti-aging elixír na obličej a dekolt proti stárnutí .Jeho lehká a svěží textura rychle zasychá na pokožce. Díky kombinaci peptidu proti stárnutí s biopolymerem extrahovaným z Cassavy vytváří produkt tenký film s liftingovým účinkem. Den co den se tvář uvolní a vyhladí a vrásky se viditelně zmenší. 

That´so pleťové sérum proti stárnutí Beauty Elixir Eternal Beauty

594,00 Kč 990,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 16 zbývá skladem.


THAT'SO BEAUTY ELIXIR-ETERNAL BEAUTY Je sérum na pleť proti stárnutí. Jeho lehká a svěží textura rychle schne při kontaktu s pokožkou. Díky kombinaci peptidu proti stárnutí s biopolymerem extrahovaným z Cassavy vytváří produkt tenký film se zdvihovým účinkem. Den co den se tvář uvolní a vyhladí a vrásky se viditelně sníží.

Náš tip!

Smíchejte si sérum s dalším z řady THAT'SO BEAUTY ELIXIR, například that so beauty elixir-hydra caress do magic blender-by travalo a vytvořte si tak svůj jedinečný produkt, který bude vyhovovat speciálně potřebám vaší pleti a budete ho mít stále u sebe.


ÚČINNÉ LÁTKY:

ANTI-AGE PEPTIDE

Silný anti-aging, pomáhá vyhladit vrásky a zlepšuje tón pleti a pružnost, stimuluje fibroblasty k rekonstituci extracelulární matrice. To vede k syntéze kolagenu I a IV fi bronektinů a glykosaminoglykanů.

EXTRAKT Z MANIOKU JEDLÉHO

Biopolmyer, který rychle ulpívá na pokožce tím, že se šíří a vytváří povrchový film, který zaručuje okamžitý efekt liftingu. Díky jeho napínací síle je pokožka hladká a díky efektu proti vráskám vypnutá.

 


SLOŽENÍ:

aqua (voda), polysorbát 20, fenoxyethanol, hydrolyzovaný extrakt z manihot esculenta hlíz, oligopeptid-4, ethylhexylglycerin, alkohol, tris (tetramethylhydroxypiperidinol) citrát, CI 14700 (červená 4).-

chat Komentáře (0)