• -357,00 Kč

That´so zesvětlující noční krém na obličej Luminescent Night Cream

833,00 Kč 1 190,00 Kč Sleva %percentage%

Přírodní noční krém, který minimalizuje vrásky, redukuje tmavé skvrny, pigmentové skvrny a vitiligo. Noční krém na obliče také hluboce hydratuje pleť.

That´so zesvětlující noční krém na obličej Luminescent Night Cream

833,00 Kč 1 190,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 15 zbývá skladem.

Trápí vás vitiligo, pigmentové skvrny, ať už způsobené slunečním zařením, stárnutím kůže nebo jiné pigmentové vady na kůži?

Luminescent Night Cream Je intenzivní noční krém, který zpomaluje tvorbu melaninu a působí regeneračně, minimalizuje vrásky, redukuje tmavé skvrny a hluboce hydratuje. Díky obsahu oleje z avokáda, mandlí a bambuckého másla hloubkově vyživuje pokožku a zanechávají ji jemnou a pružnou. Navíc neobsahuje alkohol a proto je tento krém vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou a mastnou pleť. Luminescent Night Cream dokáže také díky vysoké koncentraci směsi bělících aktivních složek vyrovnat a snížit zabarvení pokožky, které způsobují pigmentové skvrny nebo vitiligo. Aktivní složky zabraňují přenosu melaninu z pigmentových buněk na buňky pokožky, snižují tvorbu melaninu a díky tomu dochází k postupnému bělení kůže.Při každodenním používání noční  krém eliminuje pigmentové skvrny, postupně zlepšuje vitiligo nebo například i pigmentové skvrny po akné.

Hlavní složka ACTIVA WHITE+TM:

1. snižuje tvorbu melaninu

2. zabraňuje přenosu melaninu z melanocytů na keratinocyty - to je důležitý předpoklad pro optimální účinky bělení kůže

3. zajišťuje okamžitý bělící výsledek

Náš tip!

Vyzkoušejte Bělící sprej On The Go z řady Pure White, který také díky unikátním aktivním složkám eliminuje pigmentové skvny a vitiligo. Vaše pokožka bude postupně jasnější a světlejší.

Objem: 50 ml

Oblast ošetření: obličej, krk, dekolt

chat Komentáře (0)