That´so zesvětlující noční krém na obličej Luminescent Night Cream

1 190,00 Kč

Přírodní noční krém, který minimalizuje vrásky, redukuje tmavé skvrny, pigmentové skvrny a vitiligo. Noční krém na obliče také hluboce hydratuje pleť.

That´so zesvětlující noční krém na obličej Luminescent Night Cream

1 190,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

Trápí vás vitiligo, pigmentové skvrny, ať už způsobené slunečním zařením, stárnutím kůže nebo jiné pigmentové vady na kůži?

Luminescent Night Cream Je intenzivní noční krém, který zpomaluje tvorbu melaninu a působí regeneračně, minimalizuje vrásky, redukuje tmavé skvrny a hluboce hydratuje. Díky obsahu oleje z avokáda, mandlí a bambuckého másla hloubkově vyživuje pokožku a zanechávají ji jemnou a pružnou. Navíc neobsahuje alkohol a proto je tento krém vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou a mastnou pleť. Luminescent Night Cream dokáže také díky vysoké koncentraci směsi bělících aktivních složek vyrovnat a snížit zabarvení pokožky, které způsobují pigmentové skvrny nebo vitiligo. Aktivní složky zabraňují přenosu melaninu z pigmentových buněk na buňky pokožky, snižují tvorbu melaninu a díky tomu dochází k postupnému bělení kůže.Při každodenním používání noční  krém eliminuje pigmentové skvrny, postupně zlepšuje vitiligo nebo například i pigmentové skvrny po akné.

Hlavní složka ACTIVA WHITE+TM:

1. snižuje tvorbu melaninu

2. zabraňuje přenosu melaninu z melanocytů na keratinocyty - to je důležitý předpoklad pro optimální účinky bělení kůže

3. zajišťuje okamžitý bělící výsledek

Náš tip!

Vyzkoušejte Bělící sprej On The Go z řady Pure White, který také díky unikátním aktivním složkám eliminuje pigmentové skvny a vitiligo. Vaše pokožka bude postupně jasnější a světlejší.

Objem: 50 ml

Oblast ošetření: obličej, krk, dekolt

chat Komentáře (0)