Syntetický vlnitý culík - stahovací na gumičku - ombre - 4/30

690,00 Kč

Syntetický vlnitý culík Vám nabízí možnost vytvořit bohatě působící účes přirozeně hustých, zvlněných vlasů. Nespornou výhodou je pak jeho snadná a rychlá aplikace. Culík přichytíte sponkou a snadno stáhnete gumičku kolem Vašeho drdolu, takže s vlasy můžete perfektně manipulovat a tvořit všemožné účesy. Tento všestranný vlasový doplněk nabízíme v odstínu ombre středně hnědá a světlý mahagon, délka 25 a 40 cm.

Syntetický vlnitý culík - stahovací na gumičku - ombre - 4/30

690,00 Kč
Délka :
Množství :

Pozor! Jen 1 zbývá skladem.

Pokud jste, jako mnoho dalších propadla trendu bohatých, hustých, vlnitých vlasů, ale Vaše vlasy však i přes veškerou snahu stále postrádají kýžený objem pak je syntetický vlnitý culík skvělým pomocníkem. Tento nadčasový vlasový doplněk, velice snadno a rychle vytvoří účes hodící se téměř pro každou příležitost, ať už na každodenní nošení, ples, svatbu či jinou společenskou událost. Délka 25 cm.

Vlákno není lesklé, naopak je vyrobeno technologií - Hot Ice technology, kdy k tavení syntetického vlákna dochází za extrémních teplot, ale okamžitě je ponořeno do vody s téměř 0 stupňů Celsia - na bodu mrazu a tím dochází k zmatnění vlákna. Díky tomu působí tyto culíky velice přirozeně.

Návod k péči o syntetické vlasy

chat Komentáře (0)