• -860,28 Kč

BODY DARK - SMALL

3 699,00 Kč 4 559,28 Kč Sleva %percentage%

Balíček produktů samoopalovací kosmetiky značky That'So, pro svůdné opálení po celý rok. 

BODY DARK - SMALL

3 699,00 Kč 4 559,28 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 31 zbývá skladem.

Tento balíček z řad našich bestsellerů v péči o tělo za zvýhodněnou cenu 3.699 Kč obsahuje: 

  • That´so samoopalovací pěnu Glam Body Extra Dark, která se snadno nanáší a vytváří na pleti přirozeně opálený efekt, pomůže Vám tak zamaskovat veškeré nedokonalosti a zanechá pokožku sametově hebkou beze stop po nevzhledných skvrnách nebo oranžovém nádechu. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • Omlazující samoopalovací sprej That´so Golden Beauty, je ideální pro použití v oblasti obličeje a dekoltu, poskytující okamžitý, přirozeně opálený vzhled, který tvář opticky vykonturuje. Bez zanechání nežádoucích fleků a s příjemnou vůní, která nebude nikdy působit rušivým dojmem. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • That’So GLOWY BRONZE, je hydratační, lehká samoopalovací emulze s třpytivými částicemi, která okamžitě dodává pleti zářivý a opálený efekt. Pleť přitom zůstává suchá a bez mastných skvrn. Vůně jasmínu a ambry. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • That’So BODY UP Dark nude, je lehký tělový make up ve spreji, který snižuje viditelnost malých nedokonalostí na nohou a těle a podporuje jasnější a jednotnější vzhled. Cena samostatně 1.190 Kč.

Cena produktů v balíčku zakoupených samostatně: 4.460

chat Komentáře (0)