Náhradní tonery a náplně Počet produktů: 11

Náhradní tonery a náplně

Náhradní tonery a náplně


TONERY DO SAMOOPALOVACÍHO NÁSTŘIKU

V této kategorii najdete tonery s náplní do samoopalovacího nástřiku That´so. Zboží je určeno pouze pro profesionály, není jej možné zakoupit bez registrace. Tonery s náplní jsou vhodné k použití pouze pro samoopalovací nástřik
Samoopalovací nástřik je vhodný jako další ze služeb pro krásnu ve Vašem saloně....


TONERY DO SAMOOPALOVACÍHO NÁSTŘIKU

V této kategorii najdete tonery s náplní do samoopalovacího nástřiku That´so. Zboží je určeno pouze pro profesionály, není jej možné zakoupit bez registrace. Tonery s náplní jsou vhodné k použití pouze pro samoopalovací nástřik
Samoopalovací nástřik je vhodný jako další ze služeb pro krásnu ve Vašem saloně. Nabídněte svým klientům krásné zdravé opálení. Samoopalovací nástřik vykouzlí opálení za 5-10 minut v krásně přirozeném tónu, bez fleků, oranžového nádechu a bez zápachu. Navíc pokožku hydratuje a omlazuje.
V této kategorii nabízíme profesionální tonery a náplně pro samoopalovací nástřik v nejrůznějších odstínech.

OKAMŽITÝ EFEKT

Kosmetické pigmenty se používají pro přidání okamžité barvy na kůži (bronzu nebo bělícího efektu).

POSTUPNÝ EFEKT

Zlatá barva kůže se vyvíjí pozvolně během 3-4 hodin po aplikaci.

THAT’SO

PURE WHITE

FORMULE

PŘÍPRAVKY KE KOREKCI PIGMENTŮ/BĚLENÍ

That’so Pure White patentovaná profesionální formule

Vitamin E: je antioxidant, který pomáhá zabraňovat poškozování pokožky volnými radikály, udržuje přirozenou rovnováhu vlhkosti pokožky, hraje klíčovou roli v ochraně kožních buněk a membrány z UV záření.

OCHRANA PROTI SLUNCI: chrání pokožku před UVA / UVB zářením, zabraňuje foto-stárnutí a poškození pokožky slunečním vlivem

BĚLENÍ/KOREKCE PIGMENTŮ

Inovativní bělení pokožky, která inhibuje produkci melaninu s okamžitý bělícím účinkem, zaručuje dlouhotrvající bělicí výsledek na kůži. Activa WhiteTM má také protizánětlivý a protistárnoucí (anti-age) efekt.

THAT’SO

SUN MAKEUP

FORMULE

SAMOOPALOVACÍ

KOSMETIKA

That’so Sun Makeup patentovaná profesionální formule

Dihydroxyacetone (DHA): cukr při reakci s aminokyselinami ve vrchní vrstvě kůže, vytváří žlutohnědé zbarvení poskytující pokožce velmi podobnou barvu jako na opalování. DHA je absolutně přírodní a nehrozí žádné vedlejší účinky. Barva je dočasná a zmizí po renovaci kůže.

Aloe (aloe barbadensis): aloe extrakt s dlouhodobým hydratačním účinkem. Pokožka je hebkáa hladká, působí také protizánětlivě.

MatrixylTM: revoluční složka v boji proti vráskám, snižuje výskyt vrásek stejně efektivně jako retinol, ale bez podráždění pokožky spojené s jeho aplikací. Stimuluje fibroblasty k syntéze kolagenu, elastin, fibronektin a glykosaminoglykany, obnovuje kůži a epidermály, dermální křižovatku na redukci vrásek.

INTENZIVNÍ OPÁLENÍ

Rychlý vývoj barvy na kůži, a to jak v intenzitě barvy, tak i v celistvost. Zaručuje dlouhotrvající efekt intenzivního opálení.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Náhradní samoopalovací náplň s pronikavou mandlovou vůní s karamelovým extraktem pro přirozené opálení.

0 Review(s)

Hnědá náhradní samoopalovací náplň pro systémy That´So s intenzivní mandlovou vůní a karamelovým extraktem pro přirozeně hnědé opálení.

0 Review(s)

Pro krásné, přirozené a dlouhotrvající opálení jsou ideální tento profesionální samoopalovací krém pro nástřik. Pokožka získá tmavé opálení okamžitě! 

0 Review(s)

Profesionální samoopalovací krém pro nástřik dodávající pokožce krásné tmavé opálení, a to ihned.  

0 Review(s)

Transparentní samoopalovací náplň pro systémy That´So s intenzivní mandlovou vůní s karamelovým extraktem.

0 Review(s)

Odličovací mléko, které slouží pro odstranění make-upu před nástřikem. Díky perfektnímu odlíčení bude vaše pleť správně a jednotně opálená. 

0 Review(s)

Ochranný hydratační krém. Vhodné pro klienty s velmi suchou pokožkou nebo pro klienty, kteří trpí kožními exémy.

0 Review(s)

Krém s okamžitým sametově rozjasňujícím účinkem. Bílá podkladová báze před nanesením samoopálení.

0 Review(s)

Krém určený primárně jako podepilační. Odstraňuje zbytky vosku z pokožky a zároveň dodá lehké opálení vaší pokožce. Výtažky z Aloe Vera, ananasu a vitamin E mají uklidňující účinky, které eliminují začervenání a podráždění pokožky, DHA dodá lehké zlatavé opálení. Výsledek opálení se dostaví během 3 hodin od aplikace a navíc můžete přijít do styku s vodou.

0 Review(s)
899 Kč
Skladem

Nature Tan - Bronze je nový profesionální přípravek řady That'So, který je šetrný k přírodě a má certifikaci VEGANOK. Poskytuje okamžité přirozené opálení na obličeji a těle bez potřeby slunečního záření. 

0 Review(s)

Nature Tan - Intense Bronze je nový profesionální přípravek řady That'So, který je šetrný k přírodě a má certifikaci VEGANOK. Poskytuje okamžité přirozené opálení na obličeji a těle bez potřeby slunečního záření. 

0 Review(s)
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek