Samoopalovací kosmetika That´so  Počet produktů: 80

Samoopalovací kosmetika That´so

Samoopalovací kosmetika That´so

That'so - opalování bez škodlivého UVA a UVB záření 

O ZNAČCE THAT'SO

VE ZNAMENÍ KRÁSY

Značka That'so se zdrodila ve společnosti Quadra Group, která byla založena v roce 1994 a navázala na již padesátiletou rodinnou tradici v oblasti kosmetiky a výroby kosmetických přístrojů. Sídlo společnosti se nachází v italském městě ...

That'so - opalování bez škodlivého UVA a UVB záření 

O ZNAČCE THAT'SO

VE ZNAMENÍ KRÁSY

Značka That'so se zdrodila ve společnosti Quadra Group, která byla založena v roce 1994 a navázala na již padesátiletou rodinnou tradici v oblasti kosmetiky a výroby kosmetických přístrojů. Sídlo společnosti se nachází v italském městě Bassano del Grappa, nedaleko Benátek, kde pracuje specializovaný tým odborníků na vývoji vysoce kvalitních kosmetických produktů. Společnost Quadra Group si pevně střeží své know-how a jejím cílem je neustálé zkvalitňování produktů. Díky této strategii se společnosti Quadra Group podařilo během pár let dobýt prakticky celosvětový trh v oblasti kosmetiky. 

NAŠÍM CÍLEM JE VAŠE KRÁSA

Uvědomujeme si, že krása je jedinečná, unikátní, ale také pomíjivá. Je součástí našeho bytí, výrazem naší osobnosti, a proto stále více toužíme po dokonalém a harmonickém vzhledu. Cílem That’so se proto stala myšlenka vytvořit kosmetické produkty tak, aby vaše pokožka byla jemná, přirozená a podtrhla tak celkově vaši krásu. 

NAŠÍM CÍLEM JE VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT

Naším cílem je nabízet jedinečné kosmetické výrobky a kosmetické procedury, které jsou dostupné pro každého, a to po celém světě. Naše poslání reprezentují čtyři jednoduchá slova: inovace, příroda, jednoduchost a život. Váš život. 

THAT’SO, INOVACE KRÁSY Z ITÁLIE

Naše kosmetické přístroje a výrobky byly navrženy a vyrobeny výhradně v Itálii. Jsou určeny všem, kteří chtějí vyjádřit své já prostřednictvím své krásy, péče o sebe sama a především pro ty, kteří sami sobě naslouchají a snaží se uspokojit své smysly. Opět zde platí, že cílem That’so je, aby se naši klienti cítili jako součást revoluční krásy, které lze díky naším produktům velice jednoduše a rychle docílit, a to s dlouhodobou platností. 

FILOZOFIE VAŠEHO ŽIVOTA

Chceme-li být skutečně revoluční, musí používání našich produktů usadňovat lidský život, a to nejen na pouhý jeden okamžik, ale ideálně navždy. Veškeré realizované výzkumy, inovace a nabyté zkušenosti tedy uplatňujeme k tomu, aby se váš život stal díky užívání našich produktů přesně takový jaký si přejete, aby byl. S ohledem na pohodu a dobrý pocit našich klientů jsme vyvinuli 3 sektory kosmetické péče – světelenou terapii, opalování nástřikem a produkty pro domácí péči – které můžete využít v profesionálních kosmetických salonech a nebo přímo v pohodlí vašeho domova. 

4 CÍLE, 1 ZNAČKA

Krása a zdraví jsou spolu úzce propojeny, toho jsme si moc dobře vědomi a s touto myšlenkou jsou vyráběny i veškeré produkty That’so. Naším cílem je bojovat proti 4 velkým nepřátelům současné doby, jimiž jsou škodlivé UV záření, znečištěné životní prostředí, škodlivé potravinářské konzervanty a produkty z geneticky modifikovaných organismů. Na tato nebezpečí neustále myslíme, protože chceme, aby naši klienti vedli krásný a spokojený ži 

 Produktové řady:

Profesionální kosmetika, která ztělesňuje představu o dokonalé kráse. Jednoduchá a rychlá aplikace, která zaručuje vynikající výsledek a kvalitu.

Výhody oproti konkurenci:

100% přírodní složení - hlavní složkou samoopalovacích přípravků je DHA, výtažek z cukrové třtiny, další složkou je aloe vera, která dokonalej hydratuje pokožky a složka Matrixil® má omlazující účinek. Všechny naše produkty jsou vhodné i pro těhotné či kojící ženy a celkově pro jakýkoliv typ pokožky. Výrobky jsou zdravotně testované v rámci EU, nejedná se o dovoz z Číny či USA, kde platí jiná pravidla.  

kryje kožni nedostatky -  pomocí nástřiku nejen opalujeme, ale jednoduše můžeme nabídnout klientům i řešení s některými kožními problémy. Pomocí nástřiku můžeme zcela zkarýt nebo zmírnit viditelnost žilek, růžovky, akné apod. Nemusíte se obávat, že by došlo ke zhorčení projevů. Naopak v případě aknózní pleti máme zkušenosti takové, že dlouhodobým užíváním akné téměř vymizí.

bez zápachu, bez skrvn a bez oranžového nádechu - naše samoopalovací přípravky vytváří rovnoměrné a přirozené opálení a navíc voní po mandlích.

✓ patentované přístrojové samoopalovací kabiny -  plnohodnotná náhrada solárií, kde není potřeba lidské práce, kabiny jsou plně automatizované v českém jazyce. Navíc při samoopalovacím nástřiku nevzniká riziko vzniku rakoviny! 

✓ snadná aplikace

✓ školení na obsluhu samoopalovacího nástřiku zdarma - našimi obchodními zástupci, jednoroční kongresy ve školícím centru s účastí samotného mistra v oboru, který k nám jezdí z Italie.

✓ technická výhodná balení pro velkoodběratele

✓ 30% sleva pro naše distributory

Naše produkty zakoupíte velkoobchodně pouze u nás. = klient zakoupí produkty výhodně za nejnižší cenu pouze ve vašem saloně. U většiny firem jsou samoopalovací přípravky k dostání levně pouze na velkých eshopech na internetu, distributor tak obchází partnerské salony a zákazník tak nekupuje přípravky ve svém saloně/studiu, ale od distributora - hlavní filozofie značky se tomuto snaží zamezit. Veškeré výhody v partnerství získá salon, který bude nabízet opalování nástřikem That'so Italy. Partneři, kteří používají naše systémy, získají slevu na produkty pro domácí použití.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

Samoopalovací kosmetika


OPÁLENÍ JAKO OD MOŘE - DOMA SNADNO A RYCHLE

Samoopalovací kosmetika That'so je kosmetika, která Vám dodá krásné opálení, které si budete moci aplikovat sami v pohodlí svého domova. Samoopalovací přípravky nabízíme jako samoopalovací sprej, případně máme v nabídce také samoopalovací gel a někomu může nejvíce vyhovovat samoopalovací pěna. Většina běžných samoopalovacích přípravků je nabízena jako samoopalovací krémy. Samoopalovací krémy však neposkytují tak snadnou aplikaci s vynikajícími výsledky jako právě samoopalovací sprej. Také pozor na to, že většinou samoopalovací krém obsahuje erytrulózu a silikony.

SAMOOPALOVACÍ SPREJ VERSUS SAMOOPALOVACÍ KRÉM

SAMOOPALOVACÍ SPREJ

 • nemusíte už roztírat
 • nebudete mít zabarvené ruce
 • jeden nástřik = jedna rovnoměrná vrstva
 • nevytváří skvrny
 • jemné molekuly spreje neucpávají póry
 • nešpiní oblečení
 • nemusíte čekat až zaschne, vstřebá se ihned
 • pokožka nelepí
 • rychlá aplikace

SAMOOPALOVACÍ KRÉM

 • musíte ho rozetřít
 • často silně zabarví ruce
 • musí se roztírat rychle, jinak už začne působit
 • při nedokonalém rozetření vzniknou skvrny
 • zacpává póry
 • dokud neuschne může ušpinit oblečení
 • pocit pnutí, lepení 
 • delší proces

Když navíc před aplikací našich samoopalovacích přípravků provedete důkladný peeling, jímž odstraníte zbytky odumřelých kožních buněk, bude Vaše opálení 100% bez skvrn a bez žlutého nádechu. Pokud se bojíte nepříjemného zápachu, které mají snad všechny samoopalovací krémy, můžeme vám garantovat, že naše samoopalovací spreje naopak nádherně voní! Ve spreji je obsažen karamelový extrakt, který zajišťuje příjemnou, intenzivní vůni. Každý samoopalovací sprej That'so je přírodního složení (opalovací krémy obsahují silikony a erytrulózu), obsahují výtažky z cukrové třtiny a z aloe vera. Takže další výhodou samoopalovacího sprej That'so je, že nejen, že Vaše tělo opálí, ale výtažky z aloe very působí protizánětlivě, to znamená, že vyřeší například problém s akné. Protože jsou všechny naše přípravky přírodního složení, mohou je používat i těhotné či kojící ženy. Dále jej doporučujeme používat osobám se sklonem k akné, na zakrytí nerovnoměrného pigmentu v případě vitiliga, růžovky, schováte pod něj i nevzhledné jizvy, strie i křečové žíly. Samoopalovací spreje, samoopalovací pěna i samoopalovací gely That'so navíc Vaši pokožku hydratují a jsou vybavené anti-age efektem, tedy zpomalují proces stárnutí.

A4.jpg

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

Bojíte se, že si samoopalovací sprej nenastříkáte souměrně? Alternativou je samoopalovací nástřik v salonu ProfiBeauty Praha, který je veden profesionální asistentkou. Za pouhých 10 minut získáte krásné opálení, které bude 100% dokonalé! Nemusíte se tak bát skvrn, nesouměrných "map" na těle nebo nedokonale opálených zad. Vše má pod kontrolou ProfiBeauty asistenka, která s Vámi vše před aplikací prokonzultuje a namíchá Vám odstín podle Vašeho přání. Samoopalovací nástřik Praha - Korunní 860/20.

SUN MAKEUP - VŠECHNY VÝHODY

 ✔ žádné skvrny
 ✔ žádný oranžový, žlutý nádech Vaší pokožky
 ✔ žádné tmavě hnědé ruce po roztírání jako dělají samoopalovací krémy
 ✔ žádný zápach - naopak voní po mandlích!
 ✔ přírodní složení - vhodný tak i pro těhotné a kojící ženy nebo pro osoby s kožním onemocněním
 ✔ obsahuje aloe veru - urychluje hojení akné
 ✔ vhodné k zakrytí nedokonalostí pleti - jizvy, strie, křečové žíly, růžovka, vitiligo...
 ✔ jednoduchá aplikace bez roztírání
 ✔ nešpiní oblečení (opalovací krémy většinou ano)
 ✔ hydratační a omlazující účinky
 ✔ vydrží až 10 dní

              

                  OPÁLENÍ NA SVATBU, PLES                                 DO PLAVEK                           PRO FITNESS A KULTURISTIKU

              sun.jpgsun.jpg

                           PRO ŽENY I MUŽE                              MÍSTO MAKE-UPU                              TÓNOVÁNÍ POKOŽKY

               

                    JEDNORÁZOVÁ DÁVKA                        PEELING PRO 100% OPÁLENÍ                     SAMOOPALOVACÍ PĚNA


Jaký je ten Váš nejlepší opalovací krém?

 

FORMA APLIKACE DHA INTENZITA OPÁLENÍ OBLAST TĚLA DOBA ÚČINKU OBSAH
ON THE GO CLEAR sprej pouze nástřik 6 % pro snědé opálení, o tón slabší než On the go dark celé tělo cca 3 dny i více 125 ml
ON THE GO DARK sprej pouze nástřik 6 % pro snědé opálení, o tón silnější než On the go clear celé tělo cca 3 dny i více 125 ml
ON THE GO DARK MINI sprej pouze nástřik 6 % pro snědé opálení, o tón silnější než On the go clear, cestovní verze celé tělo cca 3 dny i více 25 ml
ON THE GO EXTRA DARK sprej pouze nástřik 10 % nejsilnější opálení, vhodné pro fitness, kulturisty, tanečníky celé tělo cca 3 dny i více 125 ml
GOLDEN AGE sprej pouze nástřik 2 % velmi jemné, určen pro denní používání, nahradí make-up obličej, dekolt cca 1 den 125 ml
GOLDEN BEAUTY sprej pouze nástřik 4 % jemné opálení s okamžitým nástupem celé tělo cca 2 dny i více 125 ml
GLAM LEGS gel rozetřít, součástí jsou rukavice 6 % snědé opálení nohy cca 3 dny i více 150 ml
GLAM BODY pěna rozetřít, v balení nejsou rukavice 6 % snědé opálení celé tělo cca 3 dny i více 150 ml
DARK SELF TAN gel rozetřít, v balení nejsou rukavice 6 % snědé opálení celé tělo cca 3 dny i více 15 ml/ 1 dávka
SLIM SELF TAN gel rozetřít, v balení nejsou rukavice 6 % snědé opálení + zeštíhlující efekt celé tělo cca 3 dny i více 15 ml/ 1 dávka
ANTI-AGE SELF TAN gel rozetřít, v balení nejsou rukavice 6 % snědé opálení + omlazující efekt celé tělo cca 3 dny i více 15 ml/ 1 dávka

The Czech Chiks doporučují:

Vyfoťte se i Vy s Vaším nejlepším opalovacím krémem. Pochlubte se s účinky a změnou stejně jako Czech Chicks na instagramu. Označte nás hashtagy #thatso a #profibeauty.

Ochranné spreje ALL IN...


OCHRANA PŘED SLUNCEM NIKDY NEBYLA JEDNODUŠŠÍ!

Kosmetická řada na opalování ALL IN ONE poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Všechny přípravky obsahují ochranné filtry před nebezpečnými UVA a UVB paprsky, které mohou způsobovat řadu dermatologických patologických projevů až po rakovinu kůže. Jeden produkt umí až 3 věci! Jestliže ochranný opalovací sprej z řady ALL IN ONE aplikujete opakovaně, dojde k navýšení ochranného faktoru SPF. To znamená, že například při použití našeho opalovacího spreje ALL IN ONE SPF20+ dojde při prvním nástřiku ke vzniku SPF 20. Když 3 minutky necháte sprej účinkovat a zopakujete nástřik, dosáhnete vyššího faktoru SPF 30. A po třetí aplikaci budete mít ochranu ve formě SPF 50! Takže s sebou na dovolenou nemusíte vozit opalovací krémy s mnoha vysokými faktory! Jeden opalovací sprej tak může používat celá rodina! 

Dermatologové silně doporučují ochranu před slunečními paprsky!

Každé spálení si Vaše pokožka pamatuje! Důsledkem toho dochází k předčasnému stárnutí pokožky, vzniku pigmentových skvrn a zvyšuje se možné riziko vzniku rakoviny! Mějte své tělo rádi a chraňte ho!

ALL IN ONE  - VŠECHNY VÝHODY

 ✔ chrání před UVA a UVB paprsky
 ✔ opalovací přípravky s SPF faktory od 20 do 100
 ✔ vyšší faktory zejména vhodné pro děti a osoby s citlivou pokožkou
 ✔ vhodné i do tropických oblastí s vysokými teplotami
 ✔ rovnoměrně se rozpráší 
 ✔ není nutné roztírat jako opalovací krém
 ✔ voděodolný
 ✔ snadná aplikace i na méně dosažitelných oblastech
 ✔ okamžitě se vstřebává a nešpiní tak oblečení
 ✔ na kůži se po aplikaci nelepí písek (opalovací krém se nějakou dobu vstřebává)
 ✔ nemusíte nosit několik sprejů pro všechny členy rodiny
 ✔ ideální na cesty - neumažou Vám kabelku jako opalovací krémy
 ✔ zdravotně nezávadné složení i pro těhotné či kojící ženy, děti a osoby s citlivou pokožkou
 ✔ obsahuje i látky s anti-age efektem - tedy proti stárnutí
 ✔ krásně voní

sun.jpg

UŽIJTE SI LÉTO BEZ NEPŘÍJEMNÝCH POPÁLENIN OD SLUNCE

deti.jpg

OCHRANA PRO DĚTI A PRO VELMI CITLIVOU POKOŽKU

  • ochrana pro citlivou dětskou pokožku 
   • nebo pro osoby se sklony ke spálení, albíny
   • SPF 50, při druhém nástřiku 80, při třetím dokonce 100!
   • doporučujeme modrý opalovací sprej ALL IN ONE SPF 50+
   • ideální pro děti - rychlá aplikace bez roztírání
   • voděodolný
   • na pokožku se nelepí písek (opalovací krémy lepí)

spaleni.jpg

PRVNÍ POMOC PŘI SPÁLENÍ 

  • zklidňuje popálenou pokožku, tlumí bolest a chladí
  • vysušenou pokožku sluncem hydratuje, vyhlazuje
  • je vhodný i pro děti
  • obsahuje MELANUP+TM - mění zarudlou pokožku v opálenou
  • tišící efekt má i sprchový gel ALL IN ONE
  • na pokožku se nelepí písek (opalovací krém nějakou dobu lepí)
  • nejlepší přípravky po opalování

zima.jpg

NEPODCEŇUJTE HORSKÉ SLUNCE

tato.jpg

OCHRANA I PRO VAŠE TETOVÁNÍ

  • i tetování na slunci ztrácí své intenzivní barvy
  • chraňte nejen svou pokožku, ale i tetování
  • opalovací sprej ALL IN ONE TATTOO
  • vytváří ochranný film a Vaše tetování bude stále v intenzivních barvách
  • zároveň poskytuje ochranu před UV paprsky
  • 3 ochranné SPF - 20/30/50

shower_1.jpg

OCHRANA I PŘED DOTĚRNÝM HMYZEM

  • sprchový gel po opalování ALL IN ONE 
  • vhodný k používání po opalování
  • zklidňuje pokožku, hydratuje ji, chladí popáleniny
  • prodlužuje i dobu opálení
  • NAVÍC obsahuje látku  MOSQUITO-Guard TM, která odpuzuje hmyz!

sun.jpg

ELIŠKA BUČKOVÁ DOPORUČUJE...

"A tohle je můj kompletní recept na krásné a zdravé opálení! Dokonalý opalovací suchý olej 5vjednom, Aftersun s chladivým efektem a složkou, která vytahuje opálení a dává úžasný tón a jedinečný sprchový gel, který nejenže nádherně voní a hydratuje, ale zároveň odpuzuje komáry! Prostě za mě nepřekonatelné jedničky na trhu! Děkuji holkám z ProfiBeauty za tento malý zázrak!"

Jaký je ten Váš nejlepší opalovací krém? Napište nám. Sdílejte nás na instagramu jako Eliška. Označte nás hashtagy #thatso a #profibeauty.

1.jpg

"Naprostá bomba mezi opalovacími krémy! 5funkční olejový sprej, který mě po prvním nastříkání chrání SPF20, po druhém 30 a třetí aplikaci do tří minut až SPF50! Nejen, že krásně voní a hydratuje, ale také dodává nádherný tón opálené pokožky. A vzhledem k tomu, že nemastí, lze použít i na obličej. Za mě palec nahoru. Díky salonu ProfiBeauty za tento letní zázrak!" 

1.jpg

Chcete-li zjistit, jaký produkt z That'so řady Pure Sun je pro vás nejvhodnější, vyberte barvu Vaší pokožky a intenzity slunce a pak zjistíte, jaké SPF (Sun Protection Factor), nabízí nejlepší ochranu spolu s bezpečnou expozicí slunečního záření.

That'so opalovací spreje jsou aktualizovány na nejnovější vědecké výzkumy o  účincích UV záření na kůži, v plném souladu s předepsanými požadavky  evropského doporučení. Tyto produkty zajistí ochranu jak před UV zářením.

 Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány.

Péče o pleť Pure White


ZESVĚTLUJÍCÍ TERAPIE CELÉHO TĚLA

That'so představuje revoluční rozjasňující a tónující systém PURE WHITE. Tato kosmetická řada v sobě zahrnuje přípravky na péči o pokožku, která není jednotná ve svém odstínu. Všechny přípravky této řady obsahují složku ACTIVA WHITE+TM, která snižuje tvorbu melaninu a tím pádem zabraňuje vzniku nových pigmentových skvrn. Dále zabraňuje přenos melaninu z melanocytů na keratinocyty. To je podstatné k tomu, aby přípravek začal pracovat tak, jak má a začal zesvětlovat tmavé pigmenty. That'so PURE WHITE slouží tedy k sjednocení tónu pleti, vyběluje nevzhledné pigmentové skrvny, známé pod označením stařecké skvrny, ale také vitiligo a odstraňuje jakékoliv jiné nedostatky na pleti (např. zarudlá místa po akné apod).

PURE WHITE  - VŠECHNY VÝHODY

 ✔ okamžité účinky: rozjasněná, vypnutá a hebká pokožka 
 ✔ při dlouhodobém používání - krásně sjednocená pokožka bez pigmentových skvrn, zlepšuje také vitiligo
 ✔ obsahuje prostředky, které snižují a brání vzniku pigmentovým skvrnám na povrchu kůže 
 ✔ čistící a ochranný účinek proti škodlivým látkám 
 ✔ ochrana před UV slunečním zářením
 ✔ aktivní látka ACTIVA WHITE+TM snižuje tvorbu melaninu - konec stařeckým skvrnám 
 ✔ obsahuje antioxidanty, které bojují proti škodlivému prostředí
 ✔ hydratuje 
 ✔ vhodné ke každodennímu použití
 ✔ snadná aplikace ve spreji - rovnoměrný nános
 ✔ nemusí se roztírat
 ✔ ihned se vstřebává a nešpiní oblečení
 

That'so PURE WHITE je vhodný k řešení těchto kožních nedostatků:

Nerovnoměrný pigment pokožky LATTE
nebo
CAPPUCCINO
Nedostatky pokožky LATTE
nebo
CAPPUCCINO
Aknózní pleť LATTE
nebo
CAPPUCCINO
Zakrytí pih LATTE
nebo
CAPPUCCINO
Růžovka - rosacea

LATTE
nebo
CAPPUCCINO

Jizvy a strie

LATTE
nebo
CAPPUCCINO

That´so MAKE UP

Tak lehký a přirozený, že bude jako vaše druhá tvář a přitom dokáže zakrýt drobné nedostatky pleti. To je FACE UP - make up ve spreji, který rozjasňuje pleť a dodává jí sjednocenější vzhled. Navíc díky jeho snadné aplikaci si ho zamilujete stejně jako my!

Snadná aplikace a dokonalý výsledek!

 • Krycí schopnosti díky barevným pigmentům

 • Jasnější a jednotnější pleť

 • Bojuje proti stárnutí

 • Zakryje otoky pod očima a vrásky

 • Hydratuje pokožku

 • Snadná aplikace a lehká textura

 • Přírodní složení

 • Nezanechává nežádoucí skvrny a efekt masky

 • Na výběr ze 3 odstínů

 • Sprej příjemně voní  po mandlích, třešních a vanilce

FACE UP -BEAUTY FILTER-LIGHT NUDE Je make up ve spreji ve světlém odstínu s lehkou a hedvábnou texturou, díky níž bude make up téměř neviditelný. Zakryje drobné nedokonalosti pleti a obsahuje peptid CG-TGP2, který zanechá vaši pleť jasnější a sjednocenější. Obsahuje navíc vitamín E, který pomáhá předcházet poškození kůže volnými radikály. Sprej stačí jednodušše nastříkat na obličej. Pro ještě dokonalejší výsledek můžete použít hd face brush-stetec na make up a make up jím jenmně rozetřít. Vybrat si můžete ze 3 odstínu - light, medium a dark.

Omlazení pleti Pure Body


ZPEVNĚNÁ, HEBKÁ POKOŽKA BEZ ZNÁMKY CELULITIDY

Kosmetická řada PURE BODY za Vás vyřeší Vaše starosti s tím, jak zařídit, aby Vaše tělo bylo zkrátka dokonalé! Tato řada se zaměřuje především na boj s celulitidou a povislou kůží v oblasti stehen, hýždí, boků a bříška. Přípravky z řady PURE BODY tak kůži v těchto oblastech zpevňují, vyhlazují, odstraňují celulitidu, redukují podkožní tuk, dodávají pokožce hebkost a jemný bronz. Všechny přípravky PURE BODY jsou ve formě pěny, která se příjemně roztírá, nelepí a krásně voní. Pěna během aplikace uvolňuje množství jemných vzduchových bublinek, které vytvářejí pocit praskání až do chvíle než se pěna celá vstřebá. Můžete ji aplikovat na hýždě, nohy, břicho, paže, prsa a krk. Navíc tyto přípravky poskytují prevenci proti stárnutí. Při pravidelném používání je pokožka krásně hydratovaná, hebká a zářivá. S řadou PURE BODY se už nebudete muset stydět za svou tělo! 

A4.jpg

PURE BODY  - VŠECHNY VÝHODY

 ✔ zpevňuje celkový povrch pokožky
 ✔ Pink Angel odbourává podkožní tuk  
 ✔ Deep Kineticell snižuje zadržování vody v těle
 ✔ zmenšuje obvod těla 
 ✔ hydratuje pokožku, vyhlazuje ji, zpevňuje a dodává na pružnosti
 ✔ chrání před volnými radikály, dodává prevenci proti stárnutí pleti
 ✔ usnadňuje mikrocirkulaci
 ✔ ve formě pěny - snadno se roztírá, ihned se vstřebává, tělo nelepí
 ✔ stačí použít jen malé množství pěny
 ✔ poskytuje vašemu tělu sladkou, jemnou vůni a pocit svěžesti
 ✔ Deep Kineticell zatočí s celulitidou
 ✔ Pink Angel obsahuje jemný bronzer, který tónuje pokožku
 ✔ vhodné používat na nohy, stehna, hýždě, břicho, paže, prsa a krk

sun.jpg

PINK ANGEL

  • odbourává kožní tuk
  • snižuje tak obvod Vašich stehen, bříška, zadečku...
  • zanechává pokožku celistvější, hladší, pružnější a pevnější
  • zároveň obsahuje bronzer, který revitalizuje vzhled pokožky a celkově ji zpevňuje
  • pěna se příjemně roztírá, ihned se vstřebává a nevytváří nepříjemně pnoucí pocit na pokožce
  • nejvyšší efekt uvidíte na zadečku a stehnech
  • ale můžete ji aplikovat i na bříško, hrudník, ruce, prostě kamkoliv! 
  • nádherně voní
  • příjemně se roztírá

sun.jpg

DEEP KINETICELL

 • pravidelným používáním se pokožka vyhlazuje
 • ztrácí se celulitida
 • pokožka celkově zůstane homogenně tónovaná
 • pokožka je vypnutá, pevná, hladká
 • zabraňuje hromadění vody v podkoží
 • krásně se roztírá
 • velmi příjemně voní

sun.jpg

ELIŠKA BUČKOVÁ DOPORUČUJE...

"Dostala se mi do rukou úžasná věc pro péči o pokožku těla. Je to krémová pěna, která krásně hydratuje a díky zvláštní složce pokožku rozzáří, aniž by zanechávala barevné stopy jako většina rozzařujících krémů. Mimo jiné taky funguje jako zpevňující kůra. Doporučuji použít v kombinaci s "praskající" chladivou pěnou proti celulitidě! Po třech týdnech používání vidím výsledky!"

Vyfoťte se s našimi produkty a pochlubte se, kam jste je vyvezli a jak účinkují. Stejně jako Eliška na svém instagramu. Označte nás hashtagy #thatso a #profibeauty.

1.jpg

Samoopalovací nástřik


SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK - PROFESIONÁLNÍ OPÁLENÍ 

Samoopalovací nástřik Beauty Espresso BAR je unikátní systém nástřiku tonerů v různých odstínech. Výsledkem je dosažení jakéhokoliv odstínu včetně možnosti dokonalého a trvalého zakrytí nedostatků kůže jako jsou pigmentové skvrny, akné, vitiligo, růžovka, jizvy apod. Nabízíme 3 profesionální systémy pro salony krásy.

Základní přístroj pro samoopalovací nástřik Beauty Espresso je profesionální a inovativní kompaktní přístroj, který byl vyvinut za účelem použití zcela nových kosmetických procedur That'so: Espresso, Cappuccino a Latte. Přístroj pro samoopalovací nástřik svůdného kávového opálení je vybaven inovativním duálním dávkovacím systémem se dvěma stříkacími pistolemi – hnědou pro tmavé krémy That'so a bílou pro čistě bílé. Tento dvousložkový efekt zaručuje dokonalou přilnavost přípravků na kůži a můžeme tak docílit libovolného tónu. Bez fleků, bez zápachu, beze skrvn. 

Přístroj na samoopalovací nástřik Beauty Espresso je extrémně tichý, takže aplikace nijak neruší atmosféru salonu. Samoopalovací nástřik přístrojem Beauty Espresso lze aplikovat na celé tělo i na obličej, přičemž pokožka získává ihned požadovaný odstín opálení, spolu s homogenizací a rozjasňujícím efektem.

   

Zdravá forma opalování

Opalování, které zaručí samoopalovací nástřik, je zdravotně nezávadné, neboť jde o 100 % přírodní systém. 6 minut opalování se systémem DHA stačí k dosáhnutí trvalého opálení na minimální dobu 10 dnů za jedinou aplikaci. K udržení stálého opálení doporučujeme opakovat samoopalovací nástřik každých 14 dní. Samoopalovací nástřik se provádí v salonech speciálním přístrojem, který celé tělo rovnoměrně opálí speciálním krémem určeným ke kompresornímu použití – to vše bez potřeby nákladných samoopalovacích kabin. Opálení je viditelné okamžitě po aplikaci a zvyšuje svou intenzitu během 24 hodin, kdy získá svou trvalou podobu. Aktivní složka DHA (Dihydroxyacetone) je 100 % přírodní, jedná se o bezbarvý výtažek z cukrové třtiny, jenž reaguje po spojení s proteiny, které se vyskytují v první vrstvě tělové pokožky. DHA nevniká do vnitřní vrstvy kůže, pouze do vrchní části pokožky, díky tomu v žádném případě nehrozí alergická reakce. V tomto druhu opalování není aktivní melanin. Opalovací systém DHA se aplikuje z 90° úhlu s dvojitou hlavicí a tím je samoopalovací nástřik velmi snadné obsluhovat a zárověn se snižují náklady. Toto opalování je neporovnatelně bezpečnější, nežli zdravotně nevhodné návštěvy solárií. Samoopalovací nástřik DHA není barva či pigment. Jedná se o čistý DHA extrakt. Každý tím docílí 100% přírodního opálení bez oranžových nádechů a beze skvrn jako tomu bylo u pigmentových nástřiků, které jsou běžně známé. 

Dobu opálení prodloužíte, když budete používat prodomácí ošetření o samoopalovací sprej That'so. Veškerá nabídka našich samoopalovacích sprejů je v kategorii Samoopalovací kosmetikaSamoopalovací sprej má stejné složení jako samoopalovací nástřik. A má výhodu v tom, že se nemusí roztírat tak jako běžné opalovací krémy.  

Kompletní sortiment zboží má certifikaci o zdravotní bezvadnosti s CE. Krémy DHA jsou vyrobeny v Itálii. Vše skladem! Aplikace je jednoduchá. K přístroji obdržíte zdarma školení!

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK - VŠECHNY VÝHODY

 ✔ zdravá forma opalování - nevyvolává rakovinu, ani nedochází ke stárnutí pokožky
 ✔ aplikace trvá cca 5-10 minut
 ✔ nevytváří žádné fleky, ani žlutý odstín
 ✔ nezapáchá, ale krásně voní
 ✔ je 100% přírodní - vhodný tak i pro citlivé osoby, těhotné a kojící ženy
 ✔ obsahuje výtažky z aloe very - hojí akné
 ✔ ideální pro zakrytí kožních nerovností (viitiligo, melasma, rosecea, jizvy, akné...)
 ✔ nešpininí oblečení
 ✔ má hydratační vlastnosti s omlazujícím efektem
 ✔ vydrží až 10 dní

 

3 odstíny 

espresso

Tmavě opálená pleť

 • odstín pro krásné tmavé opálení jako od moře
 • přirozená barva opálení, která vydrží až 7 dní
 • péče o pleť s omlazujícím efektem
 • žádné skvrny na kůži, žádné žlutohnědé efekty
 • krásná přírodní vůně po madlích 

latte

Rozjasněná pleť

 • samoopalovací nástřik s jemným bronzovým odstínem 
 • okamžité účinky: rozjasněná, vypnutá a hebká pokožka
 • dlouhodobý efekt: funguje hladce a bez skvrn
 • obsahuje prostředky, které snižují a brání nedostatkům na povrchu kůže
 • antioxidační účinky
 • krásná vůně po mandlích

cappuccino

Přirozené hnědé opálení

 • odstín pro jemné opálení
 • lze kombinovat s odstínem espresso
 • První krok - samoopalovací nástřik odstín "latte": pro jemnou a hladkou pokožku - vytváří efekt makeupu
 • Druhý krok - samoopalovací nástřik "espresso": vytvoří přirozené čokoládové opálení
 • Výsledek - krásná pleť bez defektů, příjemný opálený zdravý tón pleti!

Jaké potíže samoopalovací nástřik vyřeší?


3 kosmetické procedury, které vyřeší 10 nedokonalostí Vaší pleti

Kožní poruchyDoporučené ošetření Beauty Espresso 
pallido Světlá pleť ESPRESSO
disomogeneo Nerovnoměrný pigment pokožky LATTE
nebo
CAPPUCCINO
macchie Nedostatky pokožky LATTE
nebo
CAPPUCCINO
acne Aknózní pleť LATTE
nebo
CAPPUCCINO
lentiggini Zakrytí pih LATTE
nebo
CAPPUCCINO
cuperose Růžovka - rosacea LATTE
nebo
CAPPUCCINO
melasma Melasma nebo cloasma CAPPUCCINO
capillari Visible capillaries
(face, body,legs)
CAPPUCCINO
smagliature Jizvy a strie LATTE
nebo
CAPPUCCINO
vitiligine Vitiligo - pigmentové skvrny ESPRESSO ošetření na světlé skvrny (s použitím bavlny fioc),  vhodné po aplikaci CAPPUCCINO

 Dále nabízíme:


na stránku

Profesionální  řešení pro aplikace opalování nástřikem ve vašem salonu krásy. Systém sprejování je tichý a je tak ideální i pro salony, kde je absolutní klid.

0 Review(s)

Náhradní samoopalovací náplň s pronikavou mandlovou vůní s karamelovým extraktem pro přirozené opálení.

0 Review(s)

Hnědá náhradní samoopalovací náplň pro systémy That´So s intenzivní mandlovou vůní a karamelovým extraktem pro přirozeně hnědé opálení.

0 Review(s)

Pro krásné, přirozené a dlouhotrvající opálení jsou ideální tento profesionální samoopalovací krém pro nástřik. Pokožka získá tmavé opálení okamžitě! 

0 Review(s)

Profesionální samoopalovací krém pro nástřik dodávající pokožce krásné tmavé opálení, a to ihned.  

0 Review(s)

Transparentní samoopalovací náplň pro systémy That´So s intenzivní mandlovou vůní s karamelovým extraktem.

0 Review(s)

Odličovací mléko, které slouží pro odstranění make-upu před nástřikem. Díky perfektnímu odlíčení bude vaše pleť správně a jednotně opálená. 

0 Review(s)

Ochranný hydratační krém. Vhodné pro klienty s velmi suchou pokožkou nebo pro klienty, kteří trpí kožními exémy.

0 Review(s)

Samoopalovací sprej pro snadné a rychlé použití. Ideální na cesty. Sprej dodá pokožce okamžitý tmavý a sytý odstín opálení.

2 Review(s)
890 Kč
Skladem

Příjemně praskající pěna pro zpevnění pokožky a snížení efektu „pomerančové kůže“.

2 Review(s)
1 090 Kč
Skladem

Zpevňující a vyhlazující pěna na tělo PINK ANGEL pečuje o vaši pokožku, která se díky pravidelnému používání stává sametově hladkou a pružnou. Pink Angel má navíc omlazující účinky a především aktivně působí na tukové buňky. Výsledkem je zeštíhlující efekt s dokonale vypnutou a hebkou pokožkou. 

2 Review(s)
1 090 Kč
Skladem

Lehký samoopalovací sprej s anti-age (protistárnoucím) účinkem, který zanechá pokožku jemnou a zregenerovanou.

2 Review(s)
1 190 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 80 položek