OPALOVACÍ Počet produktů: 11

OPALOVACÍ

OPALOVACÍ

That'so - opalování bez škodlivého UVA a UVB záření 

O ZNAČCE THAT'SO

VE ZNAMENÍ KRÁSY

Značka That'so se zdrodila ve společnosti Quadra Group, která byla založena v roce 1994 a navázala na již padesátiletou rodinnou tradici v oblasti kosmetiky a výroby kosmetických přístrojů. Sídlo společnosti se nachází v italském městě ...

That'so - opalování bez škodlivého UVA a UVB záření 

O ZNAČCE THAT'SO

VE ZNAMENÍ KRÁSY

Značka That'so se zdrodila ve společnosti Quadra Group, která byla založena v roce 1994 a navázala na již padesátiletou rodinnou tradici v oblasti kosmetiky a výroby kosmetických přístrojů. Sídlo společnosti se nachází v italském městě Bassano del Grappa, nedaleko Benátek, kde pracuje specializovaný tým odborníků na vývoji vysoce kvalitních kosmetických produktů. Společnost Quadra Group si pevně střeží své know-how a jejím cílem je neustálé zkvalitňování produktů. Díky této strategii se společnosti Quadra Group podařilo během pár let dobýt prakticky celosvětový trh v oblasti kosmetiky. 

NAŠÍM CÍLEM JE VAŠE KRÁSA

Uvědomujeme si, že krása je jedinečná, unikátní, ale také pomíjivá. Je součástí našeho bytí, výrazem naší osobnosti, a proto stále více toužíme po dokonalém a harmonickém vzhledu. Cílem That’so se proto stala myšlenka vytvořit kosmetické produkty tak, aby vaše pokožka byla jemná, přirozená a podtrhla tak celkově vaši krásu. 

NAŠÍM CÍLEM JE VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT

Naším cílem je nabízet jedinečné kosmetické výrobky a kosmetické procedury, které jsou dostupné pro každého, a to po celém světě. Naše poslání reprezentují čtyři jednoduchá slova: inovace, příroda, jednoduchost a život. Váš život. 

THAT’SO, INOVACE KRÁSY Z ITÁLIE

Naše kosmetické přístroje a výrobky byly navrženy a vyrobeny výhradně v Itálii. Jsou určeny všem, kteří chtějí vyjádřit své já prostřednictvím své krásy, péče o sebe sama a především pro ty, kteří sami sobě naslouchají a snaží se uspokojit své smysly. Opět zde platí, že cílem That’so je, aby se naši klienti cítili jako součást revoluční krásy, které lze díky naším produktům velice jednoduše a rychle docílit, a to s dlouhodobou platností. 

FILOZOFIE VAŠEHO ŽIVOTA

Chceme-li být skutečně revoluční, musí používání našich produktů usadňovat lidský život, a to nejen na pouhý jeden okamžik, ale ideálně navždy. Veškeré realizované výzkumy, inovace a nabyté zkušenosti tedy uplatňujeme k tomu, aby se váš život stal díky užívání našich produktů přesně takový jaký si přejete, aby byl. S ohledem na pohodu a dobrý pocit našich klientů jsme vyvinuli 3 sektory kosmetické péče – světelenou terapii, opalování nástřikem a produkty pro domácí péči – které můžete využít v profesionálních kosmetických salonech a nebo přímo v pohodlí vašeho domova. 

4 CÍLE, 1 ZNAČKA

Krása a zdraví jsou spolu úzce propojeny, toho jsme si moc dobře vědomi a s touto myšlenkou jsou vyráběny i veškeré produkty That’so. Naším cílem je bojovat proti 4 velkým nepřátelům současné doby, jimiž jsou škodlivé UV záření, znečištěné životní prostředí, škodlivé potravinářské konzervanty a produkty z geneticky modifikovaných organismů. Na tato nebezpečí neustále myslíme, protože chceme, aby naši klienti vedli krásný a spokojený ži 

 Produktové řady:

Profesionální kosmetika, která ztělesňuje představu o dokonalé kráse. Jednoduchá a rychlá aplikace, která zaručuje vynikající výsledek a kvalitu.

Výhody oproti konkurenci:

100% přírodní složení - hlavní složkou samoopalovacích přípravků je DHA, výtažek z cukrové třtiny, další složkou je aloe vera, která dokonalej hydratuje pokožky a složka Matrixil® má omlazující účinek. Všechny naše produkty jsou vhodné i pro těhotné či kojící ženy a celkově pro jakýkoliv typ pokožky. Výrobky jsou zdravotně testované v rámci EU, nejedná se o dovoz z Číny či USA, kde platí jiná pravidla.  

kryje kožni nedostatky -  pomocí nástřiku nejen opalujeme, ale jednoduše můžeme nabídnout klientům i řešení s některými kožními problémy. Pomocí nástřiku můžeme zcela zkarýt nebo zmírnit viditelnost žilek, růžovky, akné apod. Nemusíte se obávat, že by došlo ke zhorčení projevů. Naopak v případě aknózní pleti máme zkušenosti takové, že dlouhodobým užíváním akné téměř vymizí.

bez zápachu, bez skrvn a bez oranžového nádechu - naše samoopalovací přípravky vytváří rovnoměrné a přirozené opálení a navíc voní po mandlích.

✓ patentované přístrojové samoopalovací kabiny -  plnohodnotná náhrada solárií, kde není potřeba lidské práce, kabiny jsou plně automatizované v českém jazyce. Navíc při samoopalovacím nástřiku nevzniká riziko vzniku rakoviny! 

✓ snadná aplikace

✓ školení na obsluhu samoopalovacího nástřiku zdarma - našimi obchodními zástupci, jednoroční kongresy ve školícím centru s účastí samotného mistra v oboru, který k nám jezdí z Italie.

✓ technická výhodná balení pro velkoodběratele

✓ 30% sleva pro naše distributory

Naše produkty zakoupíte velkoobchodně pouze u nás. = klient zakoupí produkty výhodně za nejnižší cenu pouze ve vašem saloně. U většiny firem jsou samoopalovací přípravky k dostání levně pouze na velkých eshopech na internetu, distributor tak obchází partnerské salony a zákazník tak nekupuje přípravky ve svém saloně/studiu, ale od distributora - hlavní filozofie značky se tomuto snaží zamezit. Veškeré výhody v partnerství získá salon, který bude nabízet opalování nástřikem That'so Italy. Partneři, kteří používají naše systémy, získají slevu na produkty pro domácí použití.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

SPF


OCHRANA PŘED SLUNCEM NIKDY NEBYLA JEDNODUŠŠÍ!

Kosmetická řada na opalování ALL IN ONE poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Všechny přípravky obsahují ochranné filtry před nebezpečnými UVA a UVB paprsky, které mohou způsobovat řadu dermatologických patologických projevů až po rakovinu kůže. Jeden produkt umí až 3 věci! Jestliže ochranný opalovací sprej z řady ALL IN ONE aplikujete opakovaně, dojde k navýšení ochranného faktoru SPF. To znamená, že například při použití našeho opalovacího spreje ALL IN ONE SPF20+ dojde při prvním nástřiku ke vzniku SPF 20. Když 3 minutky necháte sprej účinkovat a zopakujete nástřik, dosáhnete vyššího faktoru SPF 30. A po třetí aplikaci budete mít ochranu ve formě SPF 50! Takže s sebou na dovolenou nemusíte vozit opalovací krémy s mnoha vysokými faktory! Jeden opalovací sprej tak může používat celá rodina! 

Dermatologové silně doporučují ochranu před slunečními paprsky!

Každé spálení si Vaše pokožka pamatuje! Důsledkem toho dochází k předčasnému stárnutí pokožky, vzniku pigmentových skvrn a zvyšuje se možné riziko vzniku rakoviny! Mějte své tělo rádi a chraňte ho!


Progresivní SPF - Klinické studie + Italský patent IT0001429774

ALL IN ONE  - VŠECHNY VÝHODY

 ✔ chrání před UVA a UVB paprsky
 ✔ opalovací přípravky s SPF faktory od 20 do 100
 ✔ vyšší faktory zejména vhodné pro děti a osoby s citlivou pokožkou
 ✔ vhodné i do tropických oblastí s vysokými teplotami
 ✔ rovnoměrně se rozpráší 
 ✔ není nutné roztírat jako opalovací krém
 ✔ voděodolný
 ✔ snadná aplikace i na méně dosažitelných oblastech
 ✔ okamžitě se vstřebává a nešpiní tak oblečení
 ✔ na kůži se po aplikaci nelepí písek (opalovací krém se nějakou dobu vstřebává)
 ✔ nemusíte nosit několik sprejů pro všechny členy rodiny
 ✔ ideální na cesty - neumažou Vám kabelku jako opalovací krémy
 ✔ zdravotně nezávadné složení i pro těhotné či kojící ženy, děti a osoby s citlivou pokožkou
 ✔ obsahuje i látky s anti-age efektem - tedy proti stárnutí
 ✔ krásně voní

sun.jpg

UŽIJTE SI LÉTO BEZ NEPŘÍJEMNÝCH POPÁLENIN OD SLUNCE

deti.jpg

OCHRANA PRO DĚTI A PRO VELMI CITLIVOU POKOŽKU

  • ochrana pro citlivou dětskou pokožku 
   • nebo pro osoby se sklony ke spálení, albíny
   • SPF 50, při druhém nástřiku 80, při třetím dokonce 100!
   • doporučujeme modrý opalovací sprej ALL IN ONE SPF 50+
   • ideální pro děti - rychlá aplikace bez roztírání
   • voděodolný
   • na pokožku se nelepí písek (opalovací krémy lepí)

spaleni.jpg

PRVNÍ POMOC PŘI SPÁLENÍ 

  • zklidňuje popálenou pokožku, tlumí bolest a chladí
  • vysušenou pokožku sluncem hydratuje, vyhlazuje
  • je vhodný i pro děti
  • obsahuje MELANUP+TM - mění zarudlou pokožku v opálenou
  • tišící efekt má i sprchový gel ALL IN ONE
  • na pokožku se nelepí písek (opalovací krém nějakou dobu lepí)
  • nejlepší přípravky po opalování

zima.jpg

NEPODCEŇUJTE HORSKÉ SLUNCE

tato.jpg

OCHRANA I PRO VAŠE TETOVÁNÍ

  • i tetování na slunci ztrácí své intenzivní barvy
  • chraňte nejen svou pokožku, ale i tetování
  • opalovací sprej ALL IN ONE TATTOO
  • vytváří ochranný film a Vaše tetování bude stále v intenzivních barvách
  • zároveň poskytuje ochranu před UV paprsky
  • 3 ochranné SPF - 20/30/50

shower_1.jpg

OCHRANA I PŘED DOTĚRNÝM HMYZEM

  • sprchový gel po opalování ALL IN ONE 
  • vhodný k používání po opalování
  • zklidňuje pokožku, hydratuje ji, chladí popáleniny
  • prodlužuje i dobu opálení
  • NAVÍC obsahuje látku  MOSQUITO-Guard TM, která odpuzuje hmyz!

sun.jpg

ELIŠKA BUČKOVÁ DOPORUČUJE...

"A tohle je můj kompletní recept na krásné a zdravé opálení! Dokonalý opalovací suchý olej 5vjednom, Aftersun s chladivým efektem a složkou, která vytahuje opálení a dává úžasný tón a jedinečný sprchový gel, který nejenže nádherně voní a hydratuje, ale zároveň odpuzuje komáry! Prostě za mě nepřekonatelné jedničky na trhu! Děkuji holkám z ProfiBeauty za tento malý zázrak!"

Jaký je ten Váš nejlepší opalovací krém? Napište nám. Sdílejte nás na instagramu jako Eliška. Označte nás hashtagy #thatso a #profibeauty.

1.jpg

"Naprostá bomba mezi opalovacími krémy! 5funkční olejový sprej, který mě po prvním nastříkání chrání SPF20, po druhém 30 a třetí aplikaci do deseti minut až SPF50! Nejen, že krásně voní a hydratuje, ale také dodává nádherný tón opálené pokožky. A vzhledem k tomu, že nemastí, lze použít i na obličej. Za mě palec nahoru. Díky salonu ProfiBeauty za tento letní zázrak!" 

1.jpg

Chcete-li zjistit, jaký produkt z That'so řady Pure Sun je pro vás nejvhodnější, vyberte barvu Vaší pokožky a intenzity slunce a pak zjistíte, jaké SPF (Sun Protection Factor), nabízí nejlepší ochranu spolu s bezpečnou expozicí slunečního záření.

That'so opalovací spreje jsou aktualizovány na nejnovější vědecké výzkumy o  účincích UV záření na kůži, v plném souladu s předepsanými požadavky  evropského doporučení. Tyto produkty zajistí ochranu jak před UV zářením.

Ochranný opalovací sprej ALL IN ONE SPF 20-30-50+ zaručuje ochranu před slunečním zářením. Sprej se aplikuje na pokožku 1x, 2x nebo 3x podle toho, jak vysokého ochranného faktoru (20, 30 nebo 50 SPF) chcete dosáhnout.Obsah balení: 175 ml

5 Review(s)
990 Kč
Skladem

Mikro-emulzní sprej po opalování ALL IN ONE AFTER SUN obsahuje speciální kombinaci aktivních látek, které zajišťují speciální péči pro vaši pokožku. Tento speciální sprej zklidňuje vaší podrážděnou pokožku od slunce a redukuje její zarudnutí.

2 Review(s)
990 Kč
Skladem

Sprchový gel po opalování ALL IN ONE má zklidňující efekt a tlumí tak přecitlivělost vaší pokožky po intenzivním opalování. Uvítají ho tak ti, co mají citlivou pokožku a často se při pobytu na slunci spálí. Sprchový gel obsahuje látku MELANUP+™, která navíc mění zarudlou pokožku v přirozeně opálenou. Velkým bonusem tohoto sprchového gelu jsou jeho...

2 Review(s)
390 Kč
Skladem

Suchý olejový krém na opalování, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. Jeho speciální složení založené na vysoce technologických přísadách zabraňuje zabarvení tetování způsobenému vystavením slunci.

0 Review(s)
990 Kč
Skladem

Ochranný opalovací sprej ALL IN ONE SPF 20-30-50+ Vegan zaručuje ochranu před slunečním zářením a navíc je šetrný k přírodě. Sprej se aplikuje na pokožku 1x, 2x nebo 3x podle toho, jak vysokého ochranného faktoru (20, 30 nebo 50 SPF) chcete dosáhnout.

0 Review(s)
990 Kč
Skladem

ALL IN ONE Tan Accelerator je urychlovač opálení, který zlepšuje přirozený proces opalování a zajišťuje rovnoměrnou a intenzivní barvu vaší pokožky. Navíc krásně voní po vanilce a kokosu.

2 Review(s)
890 Kč
Skladem

SPF 20/30 * / 50 + * SPORT EXTRA DRY Suchý olejový krém na opalování, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. Ideální pro ty, kdo cvičí venku, ve styku s přírodou. 

0 Review(s)
590 Kč
Skladem

Běžně chráníme před sluncem své tělo, ochraňte před slunečním zářením i své rty s balzámem na rty, který navíc rty hydratuje a zanechává je krásně hebké.

0 Review(s)
249 Kč
Skladem

Tělové mléko ve spreji po opalování s vysokou hydratační, osvěžující a uklidňující silou. Je účinný v boji proti volným radikálům a oxidačnímu stresu a pomáhá udržovat pokožku mladou a zdravou.

0 Review(s)
590 Kč
Skladem

Jemná pěna s lehkou strukturou a vysokou ochranou proti slunci SPF 50+. Pěna je vybavená technologií Gold Filter Tech, která zanechává na pokožce perleťově třpytivý efekt.

0 Review(s)
1 090 Kč
Skladem

Podpořte Vaše opalování pomocí urychlovače opálení, který zanechá Vaši pokožku krásně hydratovanou a dodá jí navíc neodolatelně třpytivý vzhled!

0 Review(s)
990 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek