• Samoopalovací pěna na tělo GLAM BODY EXTRA DARK

That´so samoopalovací pěna Glam Body Extra Dark

1 090,00 Kč

Dopřejte si přirozené a zdravé opálení během celého roku díky samoopaloavací pěně, která nezanechává žádné skvrny na kůži ani na oblečení. Pěna navíc krásně voní po mandlích a vanilce a zanechává vaši pokožku příjemně hebkou na dotek.

That´so samoopalovací pěna Glam Body Extra Dark

1 090,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 50 zbývá skladem.

GLAM BODY EXTRA DARK Je samoopalovací pěna na tělo pro snadné a rychlé použití. Pěna okamžitě dodá pokožce tmavé a syté opálení bez nežádoucích skvrn na kůži. Okamžité vybarvení díky pigmentu z přírodního bronzového zlata. Hydratační opalovací pěna má dvojí efekt: 1.okamžité vybarvení díky pigmentu z bronzového zlata (odtraněno při prvním praní) a 2. trvalé opálení, keré se vyvíjí běgem 3-4 hodin po aplikaci.

Náš tip!

Pro lepší výsledek doporučujeme před samoopalováním provést nejprve peeling pomocí Tan extender scrub, aby se odstranily odumřelé kožní buňky. Vyzkoušejte také samoopalovací spreje určené přimo pro obličej a dekolt Golden Age nebo Golden Beauty, které hydratují a omlazují pleť.

ÚČINNÉ LÁTKY

BRONZOVÉ POTRAVINÁŘSKÉ PIGMENTY

Okamžité opálení je dosaženo díky kosmetickému bronzeru, směsi barevných pigmentů také se používá k použití v potravinách a je bezpečný pro pokožku.

DHA (diidrossiaceton)

Složka rostlinného původu, zaručuje postupné a dlouhodobé opálení, aniž by došlo k jakémukoli poškození kůže. Působí na povrchovou vrstvu epidermis a dodává jas a intenzivní zbarvení, které postupně klesá s přirozeným odlupováním pokožky bez zanechání skvrn. Produkt neobsahuje erythrulosu.


ALOE VERA (Aloe Barbadensis)

Známý od starověku pro své uklidňující a hydratační  vlastnosti, extrakt z rostliny aloe je skutečnou úlevou pro pokožku a dodává jí hebkost a jas společně s okamžitý pocit svěžesti.


PROTEASYL

Rostlinný komplex schopný působit proti degradaci elastické struktury pokožky a pomáhá zachovat správnou kompaktnost ošetřených oblastí. Tenzorový efekt pro dvojitou anti-relaxaci.

Oblast ošetření: Tělo, dekolt, obličej

Doba účinku: Až 5 dní

Složení: Voda, DHA, Aloe Vera, Proteasyl

Obsah DHA: 8%

Objem: 150 ml

chat Komentáře (0)