Syntetický afro culík - přírodní zrz - 35

890,00 Kč

Syntetický vlasový AFRO culík nabízí možnost vytvořit bohatě působící účes v populárním stylu přirozeně hustých, kudrnatých vlasů. Nespornou výhodou je pak jeho snadná a rychlá aplikace pomocí stahovací gumičky, umístěné na vnitřní straně culíku. Tento netradiční vlasový doplněk nabízíme v odstínu přírodní zrz.

Syntetický afro culík - přírodní zrz - 35

890,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 1 zbývá skladem.

Pokud jste, jako mnoho dalších propadla trendu bohatých, hustých a přirozeně kudrnatých vlasů, ale Vaše vlasy přesto stále postrádají kýžený objem rozmarných kudrlinek, pak je syntetický afro culík skvělým pomocníkem. Tento vlasový doplněk, velice snadno a rychle vytvoří účes hodící se téměř pro každou příležitost, ať už na každodenní nošení, večírek s přáteli či letní hudební festival. Délka culíku je 55-60 cm.

Vlákno není lesklé, naopak je vyrobeno technologií - Hot Ice technology, kdy k tavení syntetického vlákna dochází za extrémních teplot, ale okamžitě je ponořeno do vody s téměř 0 stupňů Celsia - na bodu mrazu a tím dochází k zmatnění vlákna. Díky tomu vypadají tyto culíky velice přirozeně.

Návod k péči o syntetické vlasy

chat Komentáře (0)