CLIP IN VLASY Počet produktů: 163

CLIP IN VLASY

1. Vyberte si požadovanou hustotu

 

CLASSIC

100 gramů pro jemné vlasy

VYBRAT

FASHION

200 gramů pro polohusté vlasy

VYBRAT

HOLLYWOOD

300 gramů pro husté vlasy

VYBRAT

 

KRÁSNÉ A DLOUHÉ VLASY ZA 5 MINUT

Pokud nemáte dostatek odvahy, financí nebo zkrátka nepreferujete trvalé prodloužení vlasů nebo chcete jen oživit váš účes na přechodnou dobu jsou pro vás ideální volbou CLIP IN vlasy.

Chcete mít dlouhé vlasy, a to ideálně teď hned?! Žádný problém! Nasadíte a během 5 minut je z vás oslňující dlouhovláska!
Už vás dlouhé vlasy nebaví? Stejně jako jste je během 5 minut přidala ke svým vlasům, tak je stejně rychle i můžete sundat! No není to úžasné? Na prodloužení vlasů pomocí CLIP IN nemusíte navštěvovat profesionální salony. Stačí si pouze vybrat z naší široké nabídky CLIP IN vlasů a aplikaci CLIP IN zvládnete úplně snadno sama v pohodlí vašeho domova. 

 

Pro koho jsou CLIP IN?

✔ pro ty, co chtějí svému účesu dodat objem
✔ pro ty, co chtějí jen oživit účes
✔ pro ty, které chtějí speciální účes pro výjimečnou akci
✔ pro nevěsty, které chtějí bohatý účes
✔ pro dámy, které chtějí oslnit na plese
✔ pro dámy, které rády střídají účesy 
✔ pro dámy, které se trápí s řídkými vlasy
✔ pro ty, které nechtějí na trvalé prodloužení vlasů

Výhody CLIP IN

 • snadná aplikace - do 10 minut je hotovo
 • snadné sundání
 • nemusíte je nosit každý den
 • oproti prodlouženým vlasům nikde netlačí
 • na noc si je můžete pohodlně sundat
 • snadná údržba - stačí je mýt 1x týdně
 • nižší cena oproti trvalému prodloužení vlasů
 • nasazení nevyžaduje péči kadeřníka - šetříte tak své peníze i čas
 • nepoškozují vlastní vlasy
 • oproti vlasům na trvalé prodloužení mají vyšší životnost, protože je na spaní odkládáte a nemusíte je mít tak často jako vlastní vlasy

Typy CLIP IN vlasů

Clip In CLASSIC

100 gramů
pro lehké
dodání objemu

Clip In FASHION

200 gramů
zdvojnásobí
váš objem vlasů

Clip In HOLLYWOOD

300 gramů
vytvoří
extra velký objem

ProfiBeauty CLIP IN 

♥ PRAVÉ LIDSKÉ VÝBĚROVÉ VLASY REMY - žádné umělé vlasy, žádné namíchané asijské a umělé vlasy, vždy srovnané ve směru růstu, proto se necuchají! Mají oproti jiným clip in výrazně vyšší životnost.
♥ HUSTÉ KONCE A DELŠÍ VLASY - žádné ztenčené konce, žádné podvodné míry! Délka vlasů se uvádí v průměru, neměříme jeden nejdelší vlas! (pozor, tak to mnozí prodejci právě dělají). Naše clip in mají průměrnou délku 50-55 cm, přičemž konce dosahují délek až 58 cm.
♥ VÁHA CLIP IN VLASŮ JE UVÁDĚNA BEZ OBALU - pozor, u jiných prodejců je zvykem, že uvádí váhu vlasů včetně sponek a obalu.
♥ OPTIMALIZOVANÉ ŠÍŘKY PÁSŮ - perfektně padnou na každou velikost hlavy (otestováno na našich klientkách), nejširší pásy jsou nad ušima vytvarované, aby nikde nepřečnívaly a pohodlně se nosily.
♥ VELKÉ, PEVNÉ CLIP IN SPONKY - které perfektně drží, jsou zhotovené z kvalitního korejského kovu (běžné clip in jsou z čínského, který je méně kvalitní), jsou potaženy silikonem, aby neklouzaly a neničily vaše vlastní vlasy.
♥ OCHRANNÁ KRAJKA NA KAŽDÉM CLIP IN PÁSU - zpříjemňuje nošení, clip in vás tak nebudou škrábat na hlavě, zároveň se nebudou vaše vlasy do vlasů z clip in zacuchávat.
♥ VÝBĚR ZE 3 TYPŮ SETŮ - od lehkého dodání objemu, přes dvojnásobný až po extra velký objem. Věříme, že uspokojíme všechny klientky, i po finanční stránce.
♥ SUPER HUSTÉ 300 GRAMOVÉ CLIP IN SETY - pro nejnáročnější klienty za nejlepší ceny v EU.
♥ KVALITA ZA PŘÍJEMNOU CENU - to nejlepší nemusí být nutně to nejdražší

ZDARMA pro klienty ProfiBeauty

♥ PORADENSKÉ SLUŽBY - přijďte přímo k nám na prodejnu v Korunní 20, Praha 2 Vinohrady, společně vybereme vhodný odstín a typ setu. Na prodejně si můžete vyzkoušet, který odstín je ten váš. Případně se na nás můžete obrátit přes chat, email servis@profibeauty.cz nebo telefon 725 811 086. Myslete ale na to, že osobnímu kontaktu se nic nevyrovná, jen tak vám zaručíme 100 % správný výběr odstínu.
♥ NASAZENÍ CLIP IN - při zakoupení CLIP IN či FLIP IN v kamenné prodejně Vám vlásky upravíme, nasadíme a naučíme Vás základní nasazovací techniky. Vše bez navýšení ceny produktu. 
♥ STŘIH - chcete, aby vám clip in perfektně splynuly s vaším účesem? Někdy je to třeba doladit prostříháním vašich vlasů. I to pro vás rádi zařídíme v našem salonu. Budete-li plánovat nákup clip in vlasů s následnou úpravou, prosím, zarezervujte si svůj termín.
♥ MOŽNOST VRÁCENÍ DO 14 DNÍ - někdy se to stává, že zkrátka netrefíte požadovaný odstín. Nic se neděje. Do 14 dní nám můžete vlasy bez udání důvodu vrátit, rádi vám je vyměníme za jiné. Doporučujeme přímo navštívit naši prodejnu, aby už byl výběr 100 % správný. Vrátit je můžete buď poštou nebo je můžete přinést osobně na prodejnu. Více informací v našich obchodních podmínkách.
♥ DVOULETÁ ZÁRUKA - jste-li s vlasy nespokojení, máte samozřejmě nárok na uplatnění reklamace v rozsahu dvou let. Více najdete v reklamačním řádu.
♥ INSPIRACE, RADY, TIPY - na našem facebooku, instagramu a v článcích našeho magazínu můžete nalézt spoustu doplňujících informací, které jistě jako nositelé clip in vlasů oceníte. Samozřejmě budeme rádi, když nám dáte tip, co vám chybí a co byste uvítali.

Rady, inspirace, návody

✔ Instruktážní video - jak nasadit CLIP IN na našem YouTube kanálu
✔ Obrázkový manuál - 4 kroky a CLIP IN nasazeny! 
✔ Článek o péči o CLIP IN - jak mýt CLIP IN a příčesky a další tipy k údržbě
✔ Inspirace SHOP Instagram - vybírejte CLIP IN podle našich spokojených zákazníků

Hledáte něco jiného?

 1. STŘEDOEVROPSKÉ CLIP IN - jako jediní  ČR vyrábíme clip in ze středoevropských vlasů
 2. CLIP IN CULÍKY - culík na sponce k oživení vašeho účesů
 3. CLIP IN OFINY - ofina na připnutí ke změně vašeho looku
 4. ZAHUŠŤOVACÍ VOLUME PÁSY - 1 ks vlasového pásu CLIP IN k zahuštění vlasů
 5. POLOPARUKY/TUPÉ - zejména vhodné pro lokální holá místa 

Rádi vám vyrobíme jakýkoliv vlasový produkt přesně na míru vašich požadavků, obraťte se na naši zakázkovou výrobu.

Velkoobchodní odběr

Nabízíme i možnost velkoobchodního odběru bez DPH s výraznými slevami. Čtěte naše VELKOOBCHODNÍ PODMÍNKY a poté se můžete registrovat ZDE.

Registrací získáte vlastní profil s přiřazenou slevou a celý e-shop se vám již bude zobrazovat s velkoobchodními cenami. Při registraci se však musíte prokázat, že pracujete v oboru. Doložte svou profesionalitu svým IČ, případně webovými stránkami, facebookem, certifikáty, výučním listem apod.

Naše CLIP IN vlasy se často objevují na významných akcích, jako například na show Michala ZapomělaMiss Face a dalších.


Podkategorie

Příčesky, culíky, ofiny

DOKONALÝ ÚČES PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Chybí Vašemu účesu kousek k dokonalosti? Toužíte po bohatším objemu, delších vlasech nebo rafinované ofině bez použití nůžek? Pro Váš jedinečný večer i pro zpestření běžných dní jsou tu naše příčesky v podobě culíků, ofin a zahušťovacích pásů. Váš účes může být přesně podle Vašich představ! Bohatý, přirozený, jednoduše perfektní! Nedělejte kompromisy, dejte své kreativitě křídla! Všechny naše říčesky jsou vyrobeny z pravých lidských vlasů, které pro Vás pečlivě vybíráme. Jedná se o REMY vlasy prémiové kvality, které jsou vlas po vlasu srovnány ve směru přirozeného růstu a to zaručuje, že se nebudou cuchat.

Potřebujete vlasy spíše zahustit, nebo prodloužit? Nebo oboje? A nebo hledáte jen vlasový příčesek, který Vašemu účesu dodá ten pravý šmrnc? Pokud váháte, který produkt pro Vás ten pravý, tabulka níže Vám usnadní výběr. A pokud si i přesto nebudete jisti, jsme Vám k dispozici pro jakékoliv dotazy! Můžete se s námi spojit okamžitě prostřednictvím chatu, poslat dotaz e-mailem na servis@profibeauty.cz, zavolat na tel. č. 725 811 086, nebo nás osobně navštívit v naší kamenné prodejně, kde Vám vše vysvětlíme,  ukážeme v praxi a poradíme s výběrem.

CLIP IN SET

CLIP IN PÁS/

ZAHUŠŤOVACÍ PÁS

CLIP IN OFINA CLIP IN CULÍK FLIP IN
HLAVNÍ ÚČEL zahuštění / prodloužení zahuštění / prodloužení doplněk účesu doplněk účesu zahuštění / prodloužení
PRO KOHO JE URČEN(A) pro koholiv, kdo touží po větším objemu, či delších vlasech pro koholiv, kdo touží po větším objemu, či delších vlasech pro koholik bez ofiny pro koholiv, kdo chce hustší / delší culík pro koholiv, kdo touží po větším objemu, či delších vlasech
UMÍSTĚNÍ celá hlava zadní část hlavy – od uší k uším čelo na vlastní culík zadní část hlavy – od uší k uším
ZPŮSOB APLIKACE sponky sponky sponky sponky gumička
DOBA APLIKACE DOMA 10 min DOMA 5 min DOMA 5 min DOMA 5 min DOMA 5 min

Zakázková výroba příčesků na míru

V případě, že byste si mezi nabízenými vlasovými produkty nevybrali, rádi pro Vás zhotovíme vlasový příčesek přesně na míru dle vašich požadavků, a to z těch nejkvalitnějších vlasů - ze středoevropských vlasů.

Paruky

Nabídku paruk pro Vás v současné době připravujeme.
Prosíme o Vaši trpělivost, intenzivně pracujeme na výrobě těch nejlepších paruk. Již brzy se dočkáte!

PARUKY Z PRAVÝCH LIDSKÝCH VLASŮ

Paruky jsou v dnešní době často vyhledáváným zbožím, a to nejen jako zdravotní pomůcka, ale dokonce i jako módní doplněk. Ano, je to tak! Paruky dnes vyhledávají i dámy, které touží po okamžité změně image, ale ne trvalé, pro konkrétní příležitosti. Ty však málokdy najdou to, co hledají, pokud nechtějí nemoderní paruky s trvalou ondulací, jaké se nabízí již desítky let na pultech parukáren. Rozhodli jsme se to změnit a vyjít vstříc všem, kdo si přejí skutečně kvalitní paruku vhodnou pro každodenní nošení a nechtějí čekat dlouhé týdny na její výrobu. U nás si ji budete moci koupit IHNED. Vyrábíme výhradně z pravých lidských vlasů, syntetické paruky u nás nehledejte. Umělé vlasy působí nepřirozeně, každý to na Vás pozná. Navíc, jak je známo, pod syntetikou se hlava nepříjemně zahřívá a pokožka se může zapařit. Jistě jste již slyšeli příběhy nešťastných dam, které paruku nakonec odložily a chodí raději v šátku, aby se jim nepotila hlava. Naše paruky proto vyrábíme z prodyšného materiálu, který je pro pokožku příjemný, ale především z evropských vlasů, které se necuchají a přirozeně krásné. Jedná se o vlasy nejvyšší kvality na trhu, které mají hebkou strukturu a dlouhou životnost. Vybírat bude možné ze tří velikostí, které jsme na základě rozsáhlého testování vyhodnotili jako nejběžnější. Pokud si však přejete paruku přímo na míru, rádi Vám ji v naší dílně zhotovíme na zakázku přesně podle Vašich požadavků. Jsme připraveni vyhovět i nejnáročnějším zákazníkům.  

 

paruka_mala.jpg

Pro koho jsou paruky určeny?

✔ pro ty, kdo trpí úplnou ztrátu vlasů
✔ pro ty, kdo mají částečnou pleš
✔ pro ty, kdo mají na hlavě lysinky
✔ pro ty, kdo mají slabé a řidké vlasy
✔ pro ty, kdo chtějí razantní změnu účesu
✔ pro ty, kdo chtějí čas od času změnu

Výhody paruky

 • paruka Vám pomůže vyřešit Vaše trápení s nedostatkem vlasů
 • zcela zakryje pleš, částečnou pleš nebo holá místa na hlavě
 • umožní Vám návrat do života, i když trpíte těžkým onemocněním
 • na noc ji sundáte a můžete pohodlně spát
 • můžete ji kdykoliv sundat
 • snadno docílíte razantní změny image
 • nenáročná údržba, nemusíte ji  mýt tak často, jako vlastní vlasy

Typy paruk

SKLADOVÉ PARUKY

ihnedk odběru
3 univerzální
velikosti

POLOPARUKY

ihned k odběru
částečná vlasová
náhrada

PARUKY NA MÍRU

zakázková výroba
podle Vašich přání
přesně na míru

ProfiBeauty PARUKY

♥ PRAVÉ LIDSKÉ VÝBĚROVÉ VLASY REMY - paruky vyrábíme zásadně z lidských vlasů, neboť umělé paruky jsou viditelně nepřirozené a mají obrovské množství nevýhod, jako například kratší životnost, výraznější tendenci k cuchání, nepřirozený lesk, nadměrné horko z umělých vláken, nevhodnost tepelné úpravy. Všechny vlasy jsou kvality REMY, tudíž se necuchají.
♥ NEZTENČENÉ KONCE - u našich paruk se nemusíte obávat ztenčených konců. Vlasy jsou stejně husté, jak na temeni hlavy, tak u konců.
♥ NEZÁVADNÝ A PRODYŠNÝ MATERIÁL - jako podkladový materiál používáme nejjemnější prodyšný tyl, který je příjemný na nošení, nikde Vás nebude svědit a také umožňuje maximální prodyšnost pro Vaši pokožku. Hlava se Vám tak bude potit opravdu minimálně. Náš tyl, se kterým pracujeme, je navíc zdravotně nezávadný, takže nehrozí kožní alergické reakce.
♥ 3 NEJČASTĚJŠÍ VELIKOSTI IHNED K ODBĚRU - otestovali jsme na zákaznicích tři nejčastější velikosti hlavy, podle toho jsme paruky rozdělili na velikosti S, M, L. Paruka Vám perfektně padne a nebude padat. Pokud si paruku nevyberete, pak ji pro Vás rádi připravíme na míru.
♥ KVALITA ZA PŘÍJEMNOU CENU - i Vy máte možnost mít kvalitní a moderní paruku, už nemusíte nosit neforemné paruky z parukáren, kde jako by se zastavil čas před desítkami let.

ZDARMA pro klienty ProfiBeauty

♥ PORADENSKÉ SLUŽBY - doporučujeme osobní návštěvu v naší prodejně v ulici Korunní 20, Praha 2 Vinohrady. Paruku je vhodné si vyzkoušet, jen tak zjistíte, zda Vám skutečně padne a vyzkoušíte si, jak se v ní budete cítit. Při zakázkové výrobě společně vezmeme potřebné míry a připravíme Vaši objednávku. Ještě před objednáním s Vámi prokonzultujeme vše potřebné, sdělíme Vám předběžnou cenu a termín výroby. Pokud se nemůžete dostavit osobně, lze se s námi spojit před chat, email servis@profibeauty.cz nebo telefon 725 811 086. Ovšem osobnímu kontaktu se v tomto případě nic nevyrovná, jen ten zaručuje 100 % správný výběr paruky.
♥ NASAZENÍ PARUKY - při zakoupení paruky Vám samozřejmě paruku nasadíme a ukážeme pár vychytávek.
♥ ZASTŘIHNUTÍ - pokud si to budete přát, můžeme Vám paruku před předáním zastřihnout, aby byl Váš výsledný účes perfektní. Budete-li plánovat nákup paruky s finální úpravou, prosím, zarezervujte si svůj termín.
♥ MOŽNOST VRÁCENÍ DO 14 DNÍ - při nákupu online se někdy stane, že netrefíte ideální odstín či velikost. Můžete být bez obav, do 14 dní máte možnost vrácení a výměny za jinou. Více informací v našich obchodních podmínkách.
DVOULETÁ ZÁRUKA - na paruku se vztahuje dvouletá záruční doba. Je však třeba počítat s tím, že v případě reklamace budeme přezkoumávat, zda byla z Vaší strany paruce věnována nezbytná péče. S parukou je nutné umět správně zacházet a pravidelně o ni pečovat, proto našim zákazníkům doporučujeme absolvovat kurz základní péče o paruku, který Vám rádi poskytneme. Více v reklamačním řádu.
♥ INSPIRACE, RADY, TIPY - na našem facebooku, instagramu a v článcích našeho magazínu naleznete spoustu doplňujících informací. Samozřejmě budeme rádi za Vaše tipy, co Vám zde chybí a co byste uvítali.

Paruka nebo poloparuka?

Nejčastější klientelou nakupující paruky jsou lidé, kteří trpí ztrátou vlasů ze zdravotních důvodů (např. ztráta vlasů po chemoterapii, alopecie, úrazy a traumatické nehody apod.) Pro tyto klienty nechceme nic jiného, než aby se cítili sami sebou a mohli se zpět začlenit do společnosti, aniž by museli někomu vysvětlovat svůj zdravotní stav. V naší nabídce máme jak paruky, tak také poloparuky neboli vlasová tupé, které mohou dobře posloužit těm, kteří nepřišli o své vlasy docela. Vlasové tupé kryje pouze místo, kde vlasy chybí, případně kde je vlasů málo. Vlasové tupé je doplněno o sponky, kterými si ho připevníte na své vlasy, pak už se jen provede záčes s Vašimi vlasy a nikdo skutečně nic nepozná. Jednoduše řečeno, pokud potřebujete zakrýt lysinky, pleš na temeni hlavy, prořídlá místa, ale jinak vlasy máte, bude pro Vás ideální poloparuka neboli vlasové tupé. Pokud trpíte úplnou ztrátou vlasů, vhodným řešením je pro Vás paruka. 

 

PARUKA POLOPARUKA - TUPÉ
HLAVNÍ ÚČEL úplné zakrytí hlavy / pleše zakrytí lysinek a prořídlých míst
PRO KOHO JE URČENA pro kohokoliv s úplnou ztrátou vlasů případně s řídkými vlasy, prořídlými vlasy; chcete-li dočasnou změnu účesu pro koholiv s lysinkami, částečnou pleší
UMÍSTĚNÍ celá hlava na holé či prořídlé místo, lysiny
ZPŮSOB APLIKACE volné nasazení sponky / lepicí pásky / speciální lepidlo
DOBA APLIKACE DOMA 5-10 min. DOMA 5-10 min.

Paruky na míru

U nás si můžete objednat i paruku na zakázku, kterou Vám vyrobíme přesně dle Vašich požadavků. Paruky na míru připravujeme ručně vlásek po vlásku v naší vlásenkářské dílně, zásadně z těch nejkvalitnějších středoevropských vlasů. Tyto vlasy pochází přímo z našich výkupů, nic než prvotřídní kvalitu u nás nenajdejte. Při zakázkové výrobě jsme připraveni splnit všechny Vaše požadavky a přání - vyberete si odstín, délku, hustotu, zda chcete paruku s ofinou či bez, střih. Nic pro nás není problém. Výroba paruky na zakázku trvá přibližně 5 dní, záleží však na tom, kolik zakázek se nám nashromáždí na jeden termín. Proto je třeba vyplnit nezávaznou objednávku, kde nám uvedete všechny potřebné údaje a my Vám obratem odpovíme, kolik bude výroba stát a na jaký časový interval ji odhadujeme. Pro zakázkovou výrobu jsou nutné přesné míry Vaší hlavy, proto doporučujeme osobní konzultaci v naší kamenné prodejně, kde Vám s naměřením pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat

Paruky pro Nadační fond Daruj vlasy

Při naší práci se často dostáváme do kontaktu s lidmi, kteří se nám svěřují, co pro ně vlasy znamenají. Zjistili, že bez vlasů nejsou schopni plnohodnotného života. Kdekoli ve společnosti se nevyhnou soucitným pohledům okolí, které je přivádí do rozpaků a neustále připomínají jejich diagnnózu. Nemohou se od ní odpoutat, přitom by si nejvíce přáli, aby s nimi lidé jednali jako dříve, aby našli rozptýlení a mohli svůj život žít na plno.

Rozhodli jsme se proto uzavřít spolupráci s Nadačním fondem Daruj vlasy, který právě těmto lidem pomáhá. Za zvýhodněné ceny, které pokryjí cenu materiálu a práce vlásenkářky, pro nadační fond vrábíme paruky na míru a NF Daruj vlasy je následně předává svým žadatelům zdarma. Jsme rádi, že můžeme takto pomoci těm, kterým scházejí finance na paruku, protože samotná léčba je nákladná. Pokud i Vy jste se ocitli v takto těžké situaci, obraťte se přímo na Nadační fond Daruj vlasy.

Návody a péče o clip in

Nejlepší péče, jak o prodloužené tak i o vaše vlasy je rozhodně v podobě produktů Tec Italy Dimension. Jsme výhradní zástupci značky Tec Italy pro Českou republiku. Tec Italy Dimension je péče, která obsahuje výtažky z bylin, květin, plodů a listů stromů, naopak neobsahuje složky soli, sulfáty, chloridy a parabeny. Po několika měsících, kdy jsme tuto kosmetiku testovali, jsme došli k závěru, že je to to pravé pro vaše vlasy. Pro nás jednoznačný vítěz ve výběru kosmetiky pro prodloužené vlasy!!!

Chci odebírat...

Zájem o spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka paruk, příčesků či clip in. Máte zájem o naše produkty ve Vašem obchodě, salonu krásy nebo svatebním studiu. Napište nám Vaší představu na sales@profibeauty.cz a rádi se s Vámi setkáme osobně. 


na stránku

CLIP In vlasy z kvalitních REMY vlasů jsou k dostání v tom nejtmavším odstínu - černá jako uhel. Vaše vlasy získají krásný objem díky 100 gramům vlasů CLIP IN složených ze 7 kusů o délce 40, 50 nebo 60 cm.

0 Review(s)
zaruka
2 399 Kč
Skladem

Zahušťovací pás slouží k rychlému dodání objemu. Nabízíme ho v odstínu černá jako uhel, a to v délce 40 cm o váze 85 g nebo máme pás měřící 50 cm a vážící 100 g. Pás má šířku 28 cm. Součástí pásu jsou 4 sponky k snadnému upevnění do vašich vlasů.

0 Review(s)
zaruka
2 399 Kč
Skladem

Exkluzivní nabídka vlasů k prodloužení nebo zahuštění vlasů! FLIP IN vlasy jsou vlasy připevněné na gumičce, kterou si jednoduše navléknete na hlavu a během 2 minut je hotovo!  Odstín: černá jako uhel Dostupné varianty: délka 40 cm o hmotnosti 85 g délka 50 cm o hmotnosti 100 g 

0 Review(s)
zaruka
2 499 Kč
Skladem

CLIP IN vlasy v odstínu černá jako uhel jsou zhotovené z REMY kvalitních vlasů. Set máme v délce 40 cm, který váží 185 g a obsahuje 8 ks pásů, nebo v délce 50 cm vážící 200 g a obsahující 8 ks pásů.

0 Review(s)
zaruka
4 699 Kč 4 798 Kč
Snížená cena!
Skladem

Zahušťovací pás dodá úžasný objem vašemu účesu po celém obvodu hlavy. Pás je v odstínu přírodně černá, vlasy dosahují délky 50 cm, váží 100 g. Pás je široký 28 cm a má na sobě našité 4 sponky.

0 Review(s)
zaruka
2 399 Kč
Skladem

FLIP IN vlasy, to je novinka v prodlužování vlasů! FLIP IN vlasy jsou vlasy připevněné na gumičce a velmi jednoduše s nimi dosáhnete požadovaného objemu či délky. Odstín: přírodně černá. Dostupné varianty: délka 40 cm o hmotnosti 85 g délka 50 cm o hmotnosti 100 g délka 60 cm o hmotnosti 100 g

2 Review(s)
zaruka
2 499 Kč
Skladem

CLIP IN REMY vlasy nabízíme v nejtmavějším odstínu černá jako uhel. Vlasy jsou po prodloužení zcela přirozené, hebké a dodají vám objem jako mají filmové hvězdy! Nabízíme vám vlasy o délce 50 cm s váhou 300 g nebo set vlasů měřící 40 cm, které váží 270 g. Oba sety obsahují 9 kusů pásů.

0 Review(s)
zaruka
6 899 Kč 7 197 Kč
Snížená cena!
Skladem

Zahušťovací pás je určen pro domácí rychlé zahušťování vlasů. Pás je široký 28 cm a obsahuje 4 sponky. Máme pro vás buď pás dlouhý 40 cm, jehož váha je 85 g nebo pás o délce 50 cm vážící 100 g. Tento pás vám nabízíme v odstínu tmavě hnědá.

0 Review(s)
zaruka
2 399 Kč
Skladem

FLIP IN vlasy jsou novinkou v prodlužování vlasů, do dvou minut si je v pohodlí domova nasadíte. Vlasy jsou zhotovené z kvalitních vlasů REMY. Oodstín: tmavě hnědá Dostupné varianty: délka 40 cm o hmotnosti 85 g délka 50 cm o hmotnosti 100 g 

0 Review(s)
zaruka
2 499 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 163 položek