CLIP IN VLASY Počet produktů: 85

CLIP IN VLASY

Vyberte si požadovanou hustotu

 

CLASSIC

120 gramů pro jemné vlasy

VYBRAT

HOLLYWOOD

260 gramů pro husté vlasy

VYBRAT

 

KRÁSNÉ A DLOUHÉ VLASY ZA 5 MINUT

Pokud nemáte dostatek odvahy, financí nebo zkrátka nepreferujete trvalé prodloužení vlasů nebo chcete jen oživit váš účes na přechodnou dobu jsou pro vás ideální volbou CLIP IN vlasy.

Chcete mít dlouhé vlasy, a to ideálně teď hned?! Žádný problém! Nasadíte a během 5 minut je z vás oslňující dlouhovláska!
Už vás dlouhé vlasy nebaví? Stejně jako jste je během 5 minut přidala ke svým vlasům, tak je stejně rychle i můžete sundat! No není to úžasné? Na prodloužení vlasů pomocí CLIP IN nemusíte navštěvovat profesionální salony. Stačí si pouze vybrat z naší široké nabídky CLIP IN vlasů a aplikaci CLIP IN zvládnete úplně snadno sama v pohodlí vašeho domova. 

 

Pro koho jsou CLIP IN?

✔ pro ty, co chtějí svému účesu dodat objem
✔ pro ty, co chtějí jen oživit účes
✔ pro ty, které chtějí speciální účes pro výjimečnou akci
✔ pro nevěsty, které chtějí bohatý účes
✔ pro dámy, které chtějí oslnit na plese
✔ pro dámy, které rády střídají účesy 
✔ pro dámy, které se trápí s řídkými vlasy
✔ pro ty, které nechtějí na trvalé prodloužení vlasů

Výhody CLIP IN

 • snadná aplikace - do 10 minut je hotovo
 • snadné sundání
 • nemusíte je nosit každý den
 • oproti prodlouženým vlasům nikde netlačí
 • na noc si je můžete pohodlně sundat
 • snadná údržba - stačí je mýt 1x týdně
 • nižší cena oproti trvalému prodloužení vlasů
 • nasazení nevyžaduje péči kadeřníka - šetříte tak své peníze i čas
 • nepoškozují vlastní vlasy
 • oproti vlasům na trvalé prodloužení mají vyšší životnost, protože je na spaní odkládáte a nemusíte je mít tak často jako vlastní vlasy

Typy CLIP IN vlasů

Clip In CLASSIC

120 gramů
pro lehké
dodání objemu

Clip In HOLLYWOOD

260 gramů
vytvoří
extra velký objem

ProfiBeauty CLIP IN 

♥ PRAVÉ LIDSKÉ VÝBĚROVÉ VLASY REMY - žádné umělé vlasy, žádné namíchané asijské a umělé vlasy, vždy srovnané ve směru růstu, proto se necuchají! Mají oproti jiným clip in výrazně vyšší životnost.
♥ HUSTÉ KONCE A DELŠÍ VLASY - žádné ztenčené konce, žádné podvodné míry! Délka vlasů se uvádí v průměru, neměříme jeden nejdelší vlas! (pozor, tak to mnozí prodejci právě dělají). Naše clip in mají průměrnou délku 50-55 cm, přičemž konce dosahují délek až 58 cm.
♥ VÁHA CLIP IN VLASŮ JE UVÁDĚNA BEZ OBALU - pozor, u jiných prodejců je zvykem, že uvádí váhu vlasů včetně sponek a obalu.
♥ OPTIMALIZOVANÉ ŠÍŘKY PÁSŮ - perfektně padnou na každou velikost hlavy (otestováno na našich klientkách), nejširší pásy jsou nad ušima vytvarované, aby nikde nepřečnívaly a pohodlně se nosily.
♥ VELKÉ, PEVNÉ CLIP IN SPONKY - které perfektně drží, jsou zhotovené z kvalitního korejského kovu (běžné clip in jsou z čínského, který je méně kvalitní), jsou potaženy silikonem, aby neklouzaly a neničily vaše vlastní vlasy.
♥ OCHRANNÁ KRAJKA NA KAŽDÉM CLIP IN PÁSU - zpříjemňuje nošení, clip in vás tak nebudou škrábat na hlavě, zároveň se nebudou vaše vlasy do vlasů z clip in zacuchávat.
♥ VÝBĚR ZE 3 TYPŮ SETŮ - od lehkého dodání objemu, přes dvojnásobný až po extra velký objem. Věříme, že uspokojíme všechny klientky, i po finanční stránce.
♥ SUPER HUSTÉ 300 GRAMOVÉ CLIP IN SETY - pro nejnáročnější klienty za nejlepší ceny v EU.
♥ KVALITA ZA PŘÍJEMNOU CENU - to nejlepší nemusí být nutně to nejdražší

ZDARMA pro klienty ProfiBeauty

♥ PORADENSKÉ SLUŽBY - přijďte přímo k nám na prodejnu v Korunní 20, Praha 2 Vinohrady, společně vybereme vhodný odstín a typ setu. Na prodejně si můžete vyzkoušet, který odstín je ten váš. Případně se na nás můžete obrátit přes chat, email servis@profibeauty.cz nebo telefon 725 811 086. Myslete ale na to, že osobnímu kontaktu se nic nevyrovná, jen tak vám zaručíme 100 % správný výběr odstínu.
♥ NASAZENÍ CLIP IN - při zakoupení CLIP IN či FLIP IN v kamenné prodejně Vám vlásky upravíme, nasadíme a naučíme Vás základní nasazovací techniky. Vše bez navýšení ceny produktu. 
♥ STŘIH - chcete, aby vám clip in perfektně splynuly s vaším účesem? Někdy je to třeba doladit prostříháním vašich vlasů. I to pro vás rádi zařídíme v našem salonu. Budete-li plánovat nákup clip in vlasů s následnou úpravou, prosím, zarezervujte si svůj termín.
♥ MOŽNOST VRÁCENÍ DO 14 DNÍ - někdy se to stává, že zkrátka netrefíte požadovaný odstín. Nic se neděje. Do 14 dní nám můžete vlasy bez udání důvodu vrátit, rádi vám je vyměníme za jiné. Doporučujeme přímo navštívit naši prodejnu, aby už byl výběr 100 % správný. Vrátit je můžete buď poštou nebo je můžete přinést osobně na prodejnu. Více informací v našich obchodních podmínkách.
♥ DVOULETÁ ZÁRUKA - jste-li s vlasy nespokojení, máte samozřejmě nárok na uplatnění reklamace v rozsahu dvou let. Více najdete v reklamačním řádu.
♥ INSPIRACE, RADY, TIPY - na našem facebooku, instagramu a v článcích našeho magazínu můžete nalézt spoustu doplňujících informací, které jistě jako nositelé clip in vlasů oceníte. Samozřejmě budeme rádi, když nám dáte tip, co vám chybí a co byste uvítali.

Rady, inspirace, návody

✔ Instruktážní video - jak nasadit CLIP IN na našem YouTube kanálu
✔ Obrázkový manuál - 4 kroky a CLIP IN nasazeny! 
✔ Článek o péči o CLIP IN - jak mýt CLIP IN a příčesky a další tipy k údržbě
✔ Inspirace SHOP Instagram - vybírejte CLIP IN podle našich spokojených zákazníků

Hledáte něco jiného?

 1. CLIP IN CULÍKY - culík na sponce k oživení vašeho účesů
 2. CLIP IN OFINY - ofina na připnutí ke změně vašeho looku
 3. ZAHUŠŤOVACÍ VOLUME PÁSY - 1 ks vlasového pásu CLIP IN k zahuštění vlasů
 4. POLOPARUKY/TUPÉ - zejména vhodné pro lokální holá místa 

Velkoobchodní odběr

Nabízíme i možnost velkoobchodního odběru bez DPH s výraznými slevami. Čtěte naše VELKOOBCHODNÍ PODMÍNKY a poté se můžete registrovat ZDE.

Registrací získáte vlastní profil s přiřazenou slevou a celý e-shop se vám již bude zobrazovat s velkoobchodními cenami. Při registraci se však musíte prokázat, že pracujete v oboru. Doložte svou profesionalitu svým IČ, případně webovými stránkami, facebookem, certifikáty, výučním listem apod.

Naše CLIP IN vlasy se často objevují na významných akcích, jako například na show Michala ZapomělaMiss Face a dalších.


Podkategorie

Clip in culíky

OŽIVENÍ ÚČESU S CLIP IN CULÍKEM

Trend hustých a dlouhých culíků je stálicí, která bude vždy aktuální. Díla předních módních návrhářů to potvrzují a jejich variace inspirují svět. Světové celebrity je pojali za své a tento trend se dlouhodobě těší velké oblibě pro svou praktičnost a jednoduchou eleganci podtrhující ženskost a sexappeal. Culíky prostě mají něco do sebe! Okouzlující vysoký hustý culík můžete mít i Vy, přestože Vaše vlasy nejsou příliš husté a dostatečně dlouhé. S použitím clip in culíku dosáhnete perfektního looku hravě! Výsledek je zcela přirozený, Vašemu účesu dodá vytoužený objem i délku a zvedne Vám sebevědomí. 

Culíky clip in lze bez nadsázky popsat jako "instantní účes", se kterým budete elegantní dámou bez velkého usílí. Aplikaci i styling zvládnete do 5 minut a můžete vyrazit ven! Pomocí culíku ponytail docílíte okamžitého zahuštění a prodloužení vlasů snadno a rychle. Vypadá přitom naprosto přirozeně, jako Vaše vlastní vlasy! Stačí si vybrat ten správný odstín a délku, která Vám bude vyhovovat. Optimální váha příčesu je 100 gramů ve všech nabízených délkách. Těm, kterým se zdají být příliš těžké, doporučujeme sestříhat dle svého přání. 

Culíky ponytails jsou vyráběny ručně z asijských REMY vlasů prémiové kvality. Šijeme pro Vás jedinečný produkt, který se oproti jiným vyjímá kvalitou a řadou vychytávek pro dokonalý výsledek. Pravé lidské vlasy jsou pečlivě našity do speciální síťky o velikosti cca 10 x 10 cm. Díky preciznímu zpracování Vám garantujeme, že vlasy se nebudou ze síťky jakkoli vyčesávat. CLIP IN culík upevníte na Váš culík pomocí hřebínku zašitého v síťce. Pro extra pevné uchycení je na síťce našit také suchý zip, kterým culík bezpečně obtočíte. Na rozdíl od většiny běžných clip in culíků není zakončen nepraktickou, nevzhlednou mašličkou. Na konci suchého zipu je našit extra vlasový pás, kterým poté celý spoj maskujete. Stačí jej obmotat okolo spoje a sepnout pinetkou na 2 - 3 místech a docílíte přirozený přechod mezi clip in culíkem a Vašimi vlasy s efektem jako z módních fotografií. Styl a elegance se vším všudy!

Návod na připnutí culíku

Video návod, jak culík aplikovat, je ke shlédnutí na YouTube kanálu ProfiBeauty. Aplikace je velmi jednoduchá a rychlá! Umístění culíku je zcela na Vás, drží perfektně na všech částech hlavy. Můžete jej nosit hladký nebo ho dle libosti zvlnit kulmou. Culík lze také zaplést do copu nebo z vytvořit kreativní husté drdoly.

Příčesky, ofiny

DOKONALÝ ÚČES PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Chybí Vašemu účesu kousek k dokonalosti? Toužíte po bohatším objemu, delších vlasech nebo rafinované ofině bez použití nůžek? Pro Váš jedinečný večer i pro zpestření běžných dní jsou tu naše příčesky v podobě culíků, ofin a zahušťovacích pásů. Váš účes může být přesně podle Vašich představ! Bohatý, přirozený, jednoduše perfektní! Nedělejte kompromisy, dejte své kreativitě křídla! Všechny naše říčesky jsou vyrobeny z pravých lidských vlasů, které pro Vás pečlivě vybíráme. Jedná se o REMY vlasy prémiové kvality, které jsou vlas po vlasu srovnány ve směru přirozeného růstu a to zaručuje, že se nebudou cuchat.

Potřebujete vlasy spíše zahustit, nebo prodloužit? Nebo oboje? A nebo hledáte jen vlasový příčesek, který Vašemu účesu dodá ten pravý šmrnc? Pokud váháte, který produkt pro Vás ten pravý, tabulka níže Vám usnadní výběr. A pokud si i přesto nebudete jisti, jsme Vám k dispozici pro jakékoliv dotazy! Můžete se s námi spojit okamžitě prostřednictvím chatu, poslat dotaz e-mailem na servis@profibeauty.cz, zavolat na tel. č. 725 811 086, nebo nás osobně navštívit v naší kamenné prodejně, kde Vám vše vysvětlíme,  ukážeme v praxi a poradíme s výběrem.

CLIP IN SET

CLIP IN PÁS/

ZAHUŠŤOVACÍ PÁS

CLIP IN OFINA CLIP IN CULÍK FLIP IN
HLAVNÍ ÚČEL zahuštění / prodloužení zahuštění / prodloužení doplněk účesu doplněk účesu zahuštění / prodloužení
PRO KOHO JE URČEN(A) pro koholiv, kdo touží po větším objemu, či delších vlasech pro koholiv, kdo touží po větším objemu, či delších vlasech pro koholik bez ofiny pro koholiv, kdo chce hustší / delší culík pro koholiv, kdo touží po větším objemu, či delších vlasech
UMÍSTĚNÍ celá hlava zadní část hlavy – od uší k uším čelo na vlastní culík zadní část hlavy – od uší k uším
ZPŮSOB APLIKACE sponky sponky sponky sponky gumička
DOBA APLIKACE DOMA 10 min DOMA 5 min DOMA 5 min DOMA 5 min DOMA 5 min

Zakázková výroba příčesků na míru

V případě, že byste si mezi nabízenými vlasovými produkty nevybrali, rádi pro Vás zhotovíme vlasový příčesek přesně na míru dle vašich požadavků, a to z těch nejkvalitnějších vlasů - ze středoevropských vlasů.

Návody a péče o clip in

Nejlepší péče, jak o prodloužené tak i o vaše vlasy je rozhodně v podobě produktů Tec Italy Dimension. Jsme výhradní zástupci značky Tec Italy pro Českou republiku. Tec Italy Dimension je péče, která obsahuje výtažky z bylin, květin, plodů a listů stromů, naopak neobsahuje složky soli, sulfáty, chloridy a parabeny. Po několika měsících, kdy jsme tuto kosmetiku testovali, jsme došli k závěru, že je to to pravé pro vaše vlasy. Pro nás jednoznačný vítěz ve výběru kosmetiky pro prodloužené vlasy!!!

na stránku

CLIP In vlasy z nejlepších výběrových REMY vlasů v odstínu černá jako uhel -  1  Dlouhovláska se z Vás stane do 5 min z pohodlí domova :)

1 Review(s)
zaruka
3 499 Kč
Skladem

CLIP IN vlasy v odstínu přírodně černá jsou kvality REMY, tudíž je na místě záruka proti zacuchání. Tyto CLIP IN váží 120 gramů, máme je v délce 50 cm a skládají se z 10 kusů.

1 Review(s)
zaruka
3 499 Kč
Skladem

Zahušťovací pás v odstínu středně hnědá velmi rychle zahustí/prodlouží vaše vlasy. Pás je široký 28 cm, jsou na něm našity 4 sponky a můžete si ho vybrat buď v délce 40 cm s váhou 85 g nebo v délce 50 cm vážící 100 g. 

1 Review(s)
zaruka
2 399 Kč
Skladem

CLIP In vlasy z nejlepších výběrových REMY vlasů v odstínu světlejší přírodně černá -  1C. Dlouhovláska se z Vás stane do 5 min z pohodlí domova :)

0 Review(s)
zaruka
3 499 Kč
Skladem

Zahušťovací pás pro domácí prodlužování a zahušťování vlasů máme v odstínu tmavě fialová. Pás měří 50 cm, je široký 28 cm, váží 100 g a má na sobě 4 sponky.

0 Review(s)
zaruka
2 399 Kč
Skladem

Absolutní novinka v prodlužování vlasů - FLIP IN vlasy nebo vlasy na gumičce. Nabízíme je v odstínu tmavě fialová, dosahují délky 50 cm a váží 100 g.

0 Review(s)
zaruka
2 499 Kč
Skladem

CLIP IN vlasy z kvalitních REMY vlasů v odstínu tmavě hnědá vám dodají příjemný objem. Celková hmotnost vlasů je 120 gramů, máme je v délce 50 cm a skládají se z 10 kusů vlasových pásů.

2 Review(s)
zaruka
3 499 Kč
Skladem

Vlasový CLIP IN pás v odstínu světle hnědá je určen pro domácí rychlé zahušťování vlasů. Pás je široký 28 cm a obsahuje 4 sponky pro snadné nasazení. Pás nabízíme v délce 40 cm (85 g) nebo v délce 50 cm (100 g). 

1 Review(s)
zaruka
2 399 Kč
Skladem

FLIP IN příčesek je zhotoven z kvalitních REMY vlasů a velmi snadno s ním prodloužíte či zahustíte celkově svůj účes. Odstín: světle hnědá Dostupné varianty: délka 40 cm o hmotnosti 85 g délka 50 cm o hmotnosti 100 g 

0 Review(s)
zaruka
2 099 Kč
Skladem

V odstínu přírodně popelavá nabízíme clip in pás pro rychlé zahuštění/prodloužení vlasů. Pás obsahuje 4 sponky, je široký 28 cm, dlouhý 50 cm a váží 100 g.

0 Review(s)
zaruka
2 399 Kč
Skladem

FLIP IN vlasy neboli vlasy na gumičce jsou určeny k rychlému prodlužování a zahušťování vlasů v pohodlí domova. Osdtín: přírodně popelavá Dostupné varianty: délka 50 cm o hmotnosti 100 g 

0 Review(s)
zaruka
2 499 Kč
Skladem

CLIP In vlasy z nejlepších výběrových REMY vlasů v odstínu středně hnědá - 4.  Dlouhovláska se z Vás stane do 5 min z pohodlí domova :)

1 Review(s)
zaruka
3 499 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 85 položek