Dámské poloparuky, tupé Počet produktů: 1

Dámské poloparuky, tupé

Dámské poloparuky, tupé

Nabídku poloparuk pro Vás v současné chvíli připravujeme.
Prosím, mějte s námi strpení, intenzivně pracujeme na výrobě toho nejlepšího. Již brzy se dočkáte!

POLOPARUKA NA VAŠE PROBLEMATICKÁ MÍSTA

Poloparuka neboli také vlasové tupé je vhodné pro ty, kteří o své vlasy nepřišli úplně, naopak většinu svých vlasů mají a trápí je pouze částečná ztr...

Nabídku poloparuk pro Vás v současné chvíli připravujeme.
Prosím, mějte s námi strpení, intenzivně pracujeme na výrobě toho nejlepšího. Již brzy se dočkáte!

POLOPARUKA NA VAŠE PROBLEMATICKÁ MÍSTA

Poloparuka neboli také vlasové tupé je vhodné pro ty, kteří o své vlasy nepřišli úplně, naopak většinu svých vlasů mají a trápí je pouze částečná ztráta vlasů. Pod pojmem vlasové tupé si mnozí neumějí představit, jak produkt vypadá, kam se umísťuje apod. Proto mluvíme o poloparuce, která z názvu evokuje, že se jedná o vlasový produkt podobný paruce. V čem se tedy liší? Jednoduše řečeno není na celou hlavu, ale jen na postižené místo, kde chybí vlasy nebo jich je málo. Poloparuka je malé kolečko, na němž jsou připevněny vlasy. Toto kolečko si vyberete o velikosti, jaké zrovna potřebujete, tak aby zakrylo dané místo. Připevnění je možné několika způsoby - může se lepit speciálním adhezivem, které neškodí lidské kůži nebo oboustrannnými páskami, a nebo jednoduše se může připevnit pomocí sponek a tím pádem i jednoduše sundat. U nás zakoupíte vlasové tupé se sponkami, protože nám přijde tento způsob jednodušší a nejšetrnější. Můžete si tupé kdykoliv sundat, především je to vhodné na noc. Bude se Vám pohodlněji spát a vlasy na poloparuce se nebudou zacuchávat, tím pádem i mnohem delší dobu vydrží krásné a přirozené. Nejčastěji poloparuka kryje počínající pleš, která je běžná na vrholku hlavy nebo na začátku čela, případně poloparuka vhodně maskuje lysinky u alopecie. Naše poloparuky připravujeme z kvalitních evropských vlasů, na které je samozřejmostí dvouletá záruka proti cuchání. Podkladový materiál je z prodyšného lehkého tylu a sponky jsou silikonové, takže neničí vlasy a nesklouzávají. Samozřejmě, že si můžete vybrat paruku na celou hlavu, ale proč? Vezmete-li v úvahu níže uvedené informace, je to zbytečné. Pokud samozřejmě nechcete naprostou změnu image.

    Pro koho je poloparuka vhodná?

   ✔ pro zakrytí pleše (alopecie)
   ✔ pro zakrytí lysinek
   ✔ pro zakrytí prořídlý míst

Výhody poloparuky

  • je lehčí a levnější nežli paruka na celou hlavu
  • zabírá pouze postižené místo, zbytek jsou Vaše vlasy
  • v kombinaci s Vašimi vlasy bude výsledek přirozenější
  • nebude se Vám v ní potit celá hlava, to oceníte zejména v létě
  • velmi rychle ji připevníte a sundáte
  • snadnější údržba

ProfiBeauty PARUKY

♥ PRAVÉ LIDSKÉ VLASY 
♥ VLASY EVROPSKÉHO TYPU, KVALITA REMY
♥ PRODYŠNÝ PODKLADOVÝ TYL
♥ 3 NEJČASTĚJŠÍ VELIKOSTI IHNED K ODBĚRU
♥ ŠIROKÝ VÝBĚR ODSTÍNŮ
♥ RUČNÍ PRÁCE
♥ PŘÍJEMNÉ NA NOŠENÍ

Poloparuka na zakázku

Můžeme Vám samozřejmě připravit i poloparuku/tupé na zakázku přesně podle Vašich představ. Zakázkové poloparuky připravujeme ze středoevropských vlasů, ručně vlas po vlasu. Poloparuka bude hotová během 3 dní, finální datum dodání Vám však upřesníme po zaslání Vaší nezávazné poptávky. Na základě této poptávky Vám vypracujeme cenu a dohodneme se na mírách a době výroby. S mírami na poloparuku Vám rádi pomůžeme - nejlépe v naší kamenné prodejně, kde vše spolu naměříme a vyplníme, případně Vám poradíme na telefonu či emailu.

Zakázková výroba poloparuk na míru 

ZOBRAZIT POPIS ↴

Tyto tupé příčesky vyrábíme ručně z pravých lidských vlasů metodou háčkování vlas po vlasu na síťku. Odstín černá jako uhel. Délka 15 cm. Velikost plochy: 19 cm x 17 cm.

0 Review(s)
zaruka
4 999 Kč
Skladem
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky