Příčesky EASY CLIP ON Počet produktů: 1

Příčesky EASY CLIP ON

Příčesky EASY CLIP ON

VLASOVÉ PŘÍČESKY S ÚŽASNÝM OBJEMEM

Easy Clip On jsou asijské REMY vlasy prémiové kvality seřazené dle směru růstu, bez tenčených konců, šetrně chemicky zpracované pro dosažení celé škály barevných odstínů. Jedná se o vlasové třásně všité do síťky jako jeden celek. Sponky jsou potaženy silikonovou protiskluzovou vrstvou. Vlasy si snadno nasadí...

VLASOVÉ PŘÍČESKY S ÚŽASNÝM OBJEMEM

Easy Clip On jsou asijské REMY vlasy prémiové kvality seřazené dle směru růstu, bez tenčených konců, šetrně chemicky zpracované pro dosažení celé škály barevných odstínů. Jedná se o vlasové třásně všité do síťky jako jeden celek. Sponky jsou potaženy silikonovou protiskluzovou vrstvou. Vlasy si snadno nasadíte sama během pouhých několika minut.

Zakázková výroba easy clip on vlasů na míru

V případě, že byste si mezi nabízenými vlasovými produkty nevybrali, rádi pro vás zhotovíme easy clip on, clip in tupé, paruku, příčesek, vlasovou náhradu přesně na míru dle vašich požadavků.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Příčesky Easy Clip On jsou zhotoveny z asijských vlasů kvality REMY. Jsou skvělou možností, jak prodloužit a zhustit své vlasy za relativně dobré peníze. Nabízený odstín je světle hnědá, délka 50 - 50 cm. 

0 Review(s)
zaruka
1 499 Kč 3 499 Kč
Snížená cena!
Skladem
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky