• -156,00 Kč

Syntetický culík - Rovný - středně hnědá - 4

734,00 Kč 890,00 Kč Sleva %percentage%

Syntetický vlasový culík Rovný Vám nabízí možnost vytvořit bohatě působící účes přirozeně hustých, hladkých vlasů. Nespornou výhodou je pak jeho snadná a rychlá aplikace. Culík se jen přichytí háčkem a obtočí se kolem vašeho culíku, takže s vlasy můžete perfektně manipulovat a tvořit všemožné účesy. Tento všestranný vlasový doplněk nabízíme v odstínu středně hnědá, délka 60 a 70 cm.

Syntetický culík - Rovný - středně hnědá - 4

734,00 Kč 890,00 Kč Sleva %percentage%
Délka :
Množství :
Vyprodáno

Pokud jste, jako mnoho dalších propadla trendu bohatých, hustých, lesklých a přirozeně působících vlasů, pak je tento syntetický culík přímo pro Vás. Pokud Vaše vlasy však i přes veškerou snahu stále postrádají kýžený objem a neodolatelnou hebkost, pak je syntetický rovný culík skvělým pomocníkem. Tento nadčasový vlasový doplněk, velice snadno a rychle vytvoří účes hodící se téměř pro každou příležitost, ať už na každodenní nošení, ples, svatbu či jinou společenskou událost. Délka je 60 cm.

Vlákno není lesklé, naopak je vyrobeno technologií - Hot Ice technology, kdy k tavení syntetického vlákna dochází za extrémních teplot, ale okamžitě je ponořeno do vody s téměř 0 stupňů Celsia - na bodu mrazu a tím dochází k zmatnění vlákna. Díky tomu vypadají tyto culíky velice přirozeně.

Návod k péči o syntetické vlasy

chat Komentáře (0)