SAMOOPALOVACÍ A OPALOVACÍ Počet produktů: 33

SAMOOPALOVACÍ A OPALOVACÍ

Podkategorie

SAMOOPALOVACÍ


OPÁLENÍ JAKO OD MOŘE - DOMA SNADNO A RYCHLE

Samoopalovací kosmetika That'so je kosmetika, která Vám dodá krásné opálení, které si budete moci aplikovat sami v pohodlí svého domova. Samoopalovací přípravky nabízíme jako samoopalovací sprej, případně máme v nabídce také samoopalovací gel a někomu může nejvíce vyhovovat samoopalovací pěna. Většina běžných samoopalovacích přípravků je nabízena jako samoopalovací krémy. Samoopalovací krémy však neposkytují tak snadnou aplikaci s vynikajícími výsledky jako právě samoopalovací sprej. Také pozor na to, že většinou samoopalovací krém obsahuje erytrulózu a silikony.

SAMOOPALOVACÍ SPREJ VERSUS SAMOOPALOVACÍ KRÉM

SAMOOPALOVACÍ SPREJ

 • nemusíte už roztírat
 • nebudete mít zabarvené ruce
 • jeden nástřik = jedna rovnoměrná vrstva
 • nevytváří skvrny
 • jemné molekuly spreje neucpávají póry
 • nešpiní oblečení
 • nemusíte čekat až zaschne, vstřebá se ihned
 • pokožka nelepí
 • rychlá aplikace

SAMOOPALOVACÍ KRÉM

 • musíte ho rozetřít
 • často silně zabarví ruce
 • musí se roztírat rychle, jinak už začne působit
 • při nedokonalém rozetření vzniknou skvrny
 • zacpává póry
 • dokud neuschne může ušpinit oblečení
 • pocit pnutí, lepení 
 • delší proces

Když navíc před aplikací našich samoopalovacích přípravků provedete důkladný peeling, jímž odstraníte zbytky odumřelých kožních buněk, bude Vaše opálení 100% bez skvrn a bez žlutého nádechu. Pokud se bojíte nepříjemného zápachu, které mají snad všechny samoopalovací krémy, můžeme vám garantovat, že naše samoopalovací spreje naopak nádherně voní! Ve spreji je obsažen karamelový extrakt, který zajišťuje příjemnou, intenzivní vůni. Každý samoopalovací sprej That'so je přírodního složení (opalovací krémy obsahují silikony a erytrulózu), obsahují výtažky z cukrové třtiny a z aloe vera. Takže další výhodou samoopalovacího sprej That'so je, že nejen, že Vaše tělo opálí, ale výtažky z aloe very působí protizánětlivě, to znamená, že vyřeší například problém s akné. Protože jsou všechny naše přípravky přírodního složení, mohou je používat i těhotné či kojící ženy. Dále jej doporučujeme používat osobám se sklonem k akné, na zakrytí nerovnoměrného pigmentu v případě vitiliga, růžovky, schováte pod něj i nevzhledné jizvy, strie i křečové žíly. Samoopalovací spreje, samoopalovací pěna i samoopalovací gely That'so navíc Vaši pokožku hydratují a jsou vybavené anti-age efektem, tedy zpomalují proces stárnutí.

A4.jpg

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

Bojíte se, že si samoopalovací sprej nenastříkáte souměrně? Alternativou je samoopalovací nástřik v salonu ProfiBeauty Praha, který je veden profesionální asistentkou. Za pouhých 10 minut získáte krásné opálení, které bude 100% dokonalé! Nemusíte se tak bát skvrn, nesouměrných "map" na těle nebo nedokonale opálených zad. Vše má pod kontrolou ProfiBeauty asistenka, která s Vámi vše před aplikací prokonzultuje a namíchá Vám odstín podle Vašeho přání. Samoopalovací nástřik Praha - Korunní 860/20.

SUN MAKEUP - VŠECHNY VÝHODY

 ✔ žádné skvrny
 ✔ žádný oranžový, žlutý nádech Vaší pokožky
 ✔ žádné tmavě hnědé ruce po roztírání jako dělají samoopalovací krémy
 ✔ žádný zápach - naopak voní po mandlích!
 ✔ přírodní složení - vhodný tak i pro těhotné a kojící ženy nebo pro osoby s kožním onemocněním
 ✔ obsahuje aloe veru - urychluje hojení akné
 ✔ vhodné k zakrytí nedokonalostí pleti - jizvy, strie, křečové žíly, růžovka, vitiligo...
 ✔ jednoduchá aplikace bez roztírání
 ✔ nešpiní oblečení (opalovací krémy většinou ano)
 ✔ hydratační a omlazující účinky
 ✔ vydrží až 10 dní

              

                  OPÁLENÍ NA SVATBU, PLES                                 DO PLAVEK                           PRO FITNESS A KULTURISTIKU

              sun.jpgsun.jpg

                           PRO ŽENY I MUŽE                              MÍSTO MAKE-UPU                              TÓNOVÁNÍ POKOŽKY

               

                    JEDNORÁZOVÁ DÁVKA                        PEELING PRO 100% OPÁLENÍ                     SAMOOPALOVACÍ PĚNA


Jaký je ten Váš nejlepší opalovací krém?

 

FORMA APLIKACE DHA INTENZITA OPÁLENÍ OBLAST TĚLA DOBA ÚČINKU OBSAH
ON THE GO CLEAR sprej pouze nástřik 6 % pro snědé opálení, o tón slabší než On the go dark celé tělo cca 3 dny i více 125 ml
ON THE GO DARK sprej pouze nástřik 6 % pro snědé opálení, o tón silnější než On the go clear celé tělo cca 3 dny i více 125 ml
ON THE GO DARK MINI sprej pouze nástřik 6 % pro snědé opálení, o tón silnější než On the go clear, cestovní verze celé tělo cca 3 dny i více 25 ml
ON THE GO EXTRA DARK sprej pouze nástřik 10 % nejsilnější opálení, vhodné pro fitness, kulturisty, tanečníky celé tělo cca 3 dny i více 125 ml
GOLDEN AGE sprej pouze nástřik 2 % velmi jemné, určen pro denní používání, nahradí make-up obličej, dekolt cca 1 den 125 ml
GOLDEN BEAUTY sprej pouze nástřik 4 % jemné opálení s okamžitým nástupem celé tělo cca 2 dny i více 125 ml
GLAM LEGS gel rozetřít, součástí jsou rukavice 6 % snědé opálení nohy cca 3 dny i více 150 ml
GLAM BODY pěna rozetřít, v balení nejsou rukavice 6 % snědé opálení celé tělo cca 3 dny i více 150 ml
DARK SELF TAN gel rozetřít, v balení nejsou rukavice 6 % snědé opálení celé tělo cca 3 dny i více 15 ml/ 1 dávka
SLIM SELF TAN gel rozetřít, v balení nejsou rukavice 6 % snědé opálení + zeštíhlující efekt celé tělo cca 3 dny i více 15 ml/ 1 dávka
ANTI-AGE SELF TAN gel rozetřít, v balení nejsou rukavice 6 % snědé opálení + omlazující efekt celé tělo cca 3 dny i více 15 ml/ 1 dávka

The Czech Chiks doporučují:

Vyfoťte se i Vy s Vaším nejlepším opalovacím krémem. Pochlubte se s účinky a změnou stejně jako Czech Chicks na instagramu. Označte nás hashtagy #thatso a #profibeauty.

OPALOVACÍ

That'so - opalování bez škodlivého UVA a UVB záření 

O ZNAČCE THAT'SO

VE ZNAMENÍ KRÁSY

Značka That'so se zdrodila ve společnosti Quadra Group, která byla založena v roce 1994 a navázala na již padesátiletou rodinnou tradici v oblasti kosmetiky a výroby kosmetických přístrojů. Sídlo společnosti se nachází v italském městě Bassano del Grappa, nedaleko Benátek, kde pracuje specializovaný tým odborníků na vývoji vysoce kvalitních kosmetických produktů. Společnost Quadra Group si pevně střeží své know-how a jejím cílem je neustálé zkvalitňování produktů. Díky této strategii se společnosti Quadra Group podařilo během pár let dobýt prakticky celosvětový trh v oblasti kosmetiky. 

NAŠÍM CÍLEM JE VAŠE KRÁSA

Uvědomujeme si, že krása je jedinečná, unikátní, ale také pomíjivá. Je součástí našeho bytí, výrazem naší osobnosti, a proto stále více toužíme po dokonalém a harmonickém vzhledu. Cílem That’so se proto stala myšlenka vytvořit kosmetické produkty tak, aby vaše pokožka byla jemná, přirozená a podtrhla tak celkově vaši krásu. 

NAŠÍM CÍLEM JE VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT

Naším cílem je nabízet jedinečné kosmetické výrobky a kosmetické procedury, které jsou dostupné pro každého, a to po celém světě. Naše poslání reprezentují čtyři jednoduchá slova: inovace, příroda, jednoduchost a život. Váš život. 

THAT’SO, INOVACE KRÁSY Z ITÁLIE

Naše kosmetické přístroje a výrobky byly navrženy a vyrobeny výhradně v Itálii. Jsou určeny všem, kteří chtějí vyjádřit své já prostřednictvím své krásy, péče o sebe sama a především pro ty, kteří sami sobě naslouchají a snaží se uspokojit své smysly. Opět zde platí, že cílem That’so je, aby se naši klienti cítili jako součást revoluční krásy, které lze díky naším produktům velice jednoduše a rychle docílit, a to s dlouhodobou platností. 

FILOZOFIE VAŠEHO ŽIVOTA

Chceme-li být skutečně revoluční, musí používání našich produktů usadňovat lidský život, a to nejen na pouhý jeden okamžik, ale ideálně navždy. Veškeré realizované výzkumy, inovace a nabyté zkušenosti tedy uplatňujeme k tomu, aby se váš život stal díky užívání našich produktů přesně takový jaký si přejete, aby byl. S ohledem na pohodu a dobrý pocit našich klientů jsme vyvinuli 3 sektory kosmetické péče – světelenou terapii, opalování nástřikem a produkty pro domácí péči – které můžete využít v profesionálních kosmetických salonech a nebo přímo v pohodlí vašeho domova. 

4 CÍLE, 1 ZNAČKA

Krása a zdraví jsou spolu úzce propojeny, toho jsme si moc dobře vědomi a s touto myšlenkou jsou vyráběny i veškeré produkty That’so. Naším cílem je bojovat proti 4 velkým nepřátelům současné doby, jimiž jsou škodlivé UV záření, znečištěné životní prostředí, škodlivé potravinářské konzervanty a produkty z geneticky modifikovaných organismů. Na tato nebezpečí neustále myslíme, protože chceme, aby naši klienti vedli krásný a spokojený ži 

 Produktové řady:

Profesionální kosmetika, která ztělesňuje představu o dokonalé kráse. Jednoduchá a rychlá aplikace, která zaručuje vynikající výsledek a kvalitu.

Výhody oproti konkurenci:

100% přírodní složení - hlavní složkou samoopalovacích přípravků je DHA, výtažek z cukrové třtiny, další složkou je aloe vera, která dokonalej hydratuje pokožky a složka Matrixil® má omlazující účinek. Všechny naše produkty jsou vhodné i pro těhotné či kojící ženy a celkově pro jakýkoliv typ pokožky. Výrobky jsou zdravotně testované v rámci EU, nejedná se o dovoz z Číny či USA, kde platí jiná pravidla.  

kryje kožni nedostatky -  pomocí nástřiku nejen opalujeme, ale jednoduše můžeme nabídnout klientům i řešení s některými kožními problémy. Pomocí nástřiku můžeme zcela zkarýt nebo zmírnit viditelnost žilek, růžovky, akné apod. Nemusíte se obávat, že by došlo ke zhorčení projevů. Naopak v případě aknózní pleti máme zkušenosti takové, že dlouhodobým užíváním akné téměř vymizí.

bez zápachu, bez skrvn a bez oranžového nádechu - naše samoopalovací přípravky vytváří rovnoměrné a přirozené opálení a navíc voní po mandlích.

✓ patentované přístrojové samoopalovací kabiny -  plnohodnotná náhrada solárií, kde není potřeba lidské práce, kabiny jsou plně automatizované v českém jazyce. Navíc při samoopalovacím nástřiku nevzniká riziko vzniku rakoviny! 

✓ snadná aplikace

✓ školení na obsluhu samoopalovacího nástřiku zdarma - našimi obchodními zástupci, jednoroční kongresy ve školícím centru s účastí samotného mistra v oboru, který k nám jezdí z Italie.

✓ technická výhodná balení pro velkoodběratele

✓ 30% sleva pro naše distributory

Naše produkty zakoupíte velkoobchodně pouze u nás. = klient zakoupí produkty výhodně za nejnižší cenu pouze ve vašem saloně. U většiny firem jsou samoopalovací přípravky k dostání levně pouze na velkých eshopech na internetu, distributor tak obchází partnerské salony a zákazník tak nekupuje přípravky ve svém saloně/studiu, ale od distributora - hlavní filozofie značky se tomuto snaží zamezit. Veškeré výhody v partnerství získá salon, který bude nabízet opalování nástřikem That'so Italy. Partneři, kteří používají naše systémy, získají slevu na produkty pro domácí použití.

na stránku

Samoopalovací sprej pro snadné a rychlé použití. Ideální na cesty. Sprej dodá pokožce okamžitý tmavý a sytý odstín opálení.

2 Review(s)
890 Kč
Skladem

Lehký samoopalovací sprej s anti-age (protistárnoucím) účinkem, který zanechá pokožku jemnou a zregenerovanou.

2 Review(s)
1 190 Kč
Skladem

Exfoliační gel, který čistí a zároveň rozjasňuje pokožku.Tělový peeling jemně odstraní odumřelé kožní buňky. Je tedy ideální jako příprava pokožky před použitím samoopalovací kosmetiky nebo na samoopalovací nástřik.

0 Review(s)
390 Kč
Skladem

Samoopalovací pěna na tělo pro snadné a rychlé použití. Pěna okamžitě dodá pokožce tmavé a syté opálení.

1 Review(s)
990 Kč
Skladem

Okamžité bezvadné opálení ve spreji, které má hydratační a omlazující účinky. Jediný samoopalovací sprej, který nezanechává stopy na bílém oblečení ihned po aplikaci i přesto, že má okamžitý účinek opálení.

1 Review(s)
1 090 Kč
Skladem

V dnešní uspěchané době mnoho z nás nemá čas, a právě pro ty je tu samoopalovací sprej ON THE GO EXTRA DARK, který vám zajistí bezchybné opálení již po první hodině. Sprej má navíc silný účinek proti stárnutí a pokožku zanechává krásně hydratovanou.

0 Review(s)
990 Kč
Skladem

Ochranný opalovací sprej ALL IN ONE SPF 20-30-50+ zaručuje ochranu před slunečním zářením. Sprej se aplikuje na pokožku 1x, 2x nebo 3x podle toho, jak vysokého ochranného faktoru (20, 30 nebo 50 SPF) chcete dosáhnout.Obsah balení: 175 ml

5 Review(s)
990 Kč
Skladem

Mikro-emulzní sprej po opalování ALL IN ONE AFTER SUN obsahuje speciální kombinaci aktivních látek, které zajišťují speciální péči pro vaši pokožku. Tento speciální sprej zklidňuje vaší podrážděnou pokožku od slunce a redukuje její zarudnutí.

2 Review(s)
990 Kč
Skladem

Sprchový gel po opalování ALL IN ONE má zklidňující efekt a tlumí tak přecitlivělost vaší pokožky po intenzivním opalování. Uvítají ho tak ti, co mají citlivou pokožku a často se při pobytu na slunci spálí. Sprchový gel obsahuje látku MELANUP+™, která navíc mění zarudlou pokožku v přirozeně opálenou. Velkým bonusem tohoto sprchového gelu jsou jeho...

2 Review(s)
390 Kč
Skladem

Suchý olejový krém na opalování, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. Jeho speciální složení založené na vysoce technologických přísadách zabraňuje zabarvení tetování způsobenému vystavením slunci.

0 Review(s)
990 Kč
Skladem

Samoopalovací sprej 250 ml s unikátní kombinací bronzerů vaší pokožce okamžitě propůjčí přirozeně vypadající, intenzivní zlaté opálení. Sprej má navíc skvělé krycí schopnosti, díky kterým zakryjete žilky, akné nebo jiné nerovnosti pigmentace na pokožce.

2 Review(s)
1 299 Kč
Skladem

Pánská toaletní taštička k produktům z řady MAN INSTINCT

0 Review(s)
159 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 33 položek