KOSMETIKA Počet produktů: 97

KOSMETIKA

KOSMETIKA

Správná péče o vlasy je tím nejdůležitím krokem na cestě k dosažení krásných, zdravých a silných vlasů. Náš eshop Vám proto přináší kompletní sortiment vlasové péče, který v sobě zahrnuje vše od vitamínů na vlasy, přes šampony, masky, séra, až po stylingové přípravky. Dopřejte svým vlasům to nejlepší díky profesionální vlasové kosmetice, prostře...

Správná péče o vlasy je tím nejdůležitím krokem na cestě k dosažení krásných, zdravých a silných vlasů. Náš eshop Vám proto přináší kompletní sortiment vlasové péče, který v sobě zahrnuje vše od vitamínů na vlasy, přes šampony, masky, séra, až po stylingové přípravky. Dopřejte svým vlasům to nejlepší díky profesionální vlasové kosmetice, prostřednictvím které bude o vlaše vlasy postaráno od A do Z.

Dříve, než se ponoříte do výběru vhodných olejíčků a masek na vlasy, je třeba si uvědomit, že je nejprve důležité vlasům poskytnout hloubkovou výživu zevnitř. Tou nejlepší volbou jsou v tomto případě Vitamíny na vlasy HAIRFINITY, které obsahují exkluzivní CAPILSANA® Complex, speciální směs účinných látek, která byla zkombinována tak, aby vlasům dodala komplexní přísun živin a látek, které pro rychlejší růst a celkovou vitalitu potřebují. Vitamíny na vlasy HAIRFINITY tak poskytnou vlasům vše, co pro svůj zdravý vzhled potřebují a z výsledků se tak můžete radovat již v řádu několika málo týdnů. Vitamínovou kúru dále doporučujeme podpořit i speciálními šampony a koncicionéry Hairfinity, které byly vytvořeny tak, aby vaše vlasy očištily, osvěžily a odstranily z nich všechny zbytkové produkty. Díky hydratačním složkám ale vaše vlasy zároveň zůstanou vyživené a zvláčněné. Pokud vás trápí specifický problém, například vypadávání vlasů, doporučujeme vše doplnit Sérem pro růst zdravých vlasůPosilující Amino maskou na vlasy či Silně vyživujícím olejíčkem na vlasy Hairfinity. Cílem všech produktů značky Hairfinity je podpořit zdravý růst vlasů, zamezit jejich vypadávání a dopřát jim veškerou výživu, kterou potřebují. Značka Hairfinity je díky tomu také tou nejlepší volbou v případě péče o prodloužené vlasy, které nejsou vyživovány od kořínků a proto, aby si zachovaly zdravý a krásný vzhled, vyžadují péči speciálními přípravky s vysokým obsahem funkčních složek, které jim poskytnou intenzivní hydrataci a hloubkovou výživu. Požadavky, které přípravky značky Hairfinity bezesporu splňují. 

Pro barvené a jinak chemicky namáhané vlasy máme v naší nabídce jedinečný systém péče BONDOLUX®, který nejen že dokáže opravit poškozené vazby mezi vlasy, ale vytváří také nové spoje. Jedná se tedy o ten nejúčinější způsob, kterým je možné obnovit poškozenou strukturu vlasů vzniklou v průběhu jejich chemického ošetření. Tento revoluční systém se skládá ze tří produktů, mezi které patří BONDOLUX® No.1 - INTENSE BOND OCHRANA, jenž se používá při samotném barvení vlasů, ale lze ji využít i samostatně v rámci intenzivního ošetření vlasů. BONDOLUX® No. 2 - INTENSE BOND CREAM je doplňkem prvního kroku. Jde o přípravek, který upevňuje již vzniklé vazby ve vlasech, vlasy zjemňuje a zvláčňuje. Pro domácí použití je poté učena intenzivní maska BONDOLUX® No.3 - INTENSE BOND MASK, která vlasy posiluje a dodávají jim pružnost a lesk. Všechny výše zmíněné produkty značky BONDOLUX® vlasové vlákno díky obsahu bambusového extraktu posilují a obnovují. Vlasy jsou silné, pružné, hebké a do hloubky ozdravené.

Pokud jste milovníky vlasů, které hrají všemi barvami, nesmí vám uniknout kategorie produktů značky COLOR US, jejímž největším hitem v oblasti barvení vlasů jsou Intenzivně hydratační masky s obsahem pigmentů Vibrant Colour. Tou nejlepší zprávou je, že si díky těmto maskám můžete své vlasy snadno a rychle obarvit v pohodlí vašeho domova. Pro udržení požadovaného odstínu stačí pouze masku v pravidelných intervalech používat. Vybírat můžete ze široké škály odstínů, která čítá například zářivě růžovou, sytě modrou či trendy platinovou barvu. 

Kvalita je pro nás prioritou, dbali jsme proto na to, aby každý produkt, který na našich stránkách naleznete, splňoval naše vysoké požadavky. Ačkoli totiž řada firem označuje své výrobky termínem "profesionální kosmetika", ne vždy se ve skutečnosti o tento typ produktu jedná. Jedním z nejzásadnějších ukazatelů, je obsah takových složek, které vlasy poškozují, a to již od prvního použití. Řadíme mezi ně například známé sulfáty, silikony a parabeny, které vlasové vlákno pouze obalují, zabraňují pronikání vlhkosti dovnitř vlasu a vlasy následně naměrně zatěžují. Odhalit tyto pro vlasy nevhodné typy produktů není jednoduché. Dbali jsme proto na to, abyste na našich stránkách našli vše potřebné - na jednom místě a se zárukou té nejvyšší kvality.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

Samoopalovací nástřik...

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK - PROFESIONÁLNÍ OPÁLENÍ 

Samoopalovací nástřik Beauty Espresso BAR je unikátní systém nástřiku tonerů v různých odstínech. Výsledkem je dosažení jakéhokoliv odstínu včetně možnosti dokonalého a trvalého zakrytí nedostatků kůže jako jsou pigmentové skvrny, akné, vitiligo, růžovka, jizvy apod. Nabízíme 3 profesionální systémy pro salony krásy.

Základní přístroj pro samoopalovací nástřik Beauty Espresso je profesionální a inovativní kompaktní přístroj, který byl vyvinut za účelem použití zcela nových kosmetických procedur That'so: Espresso, Cappuccino a Latte. Přístroj pro samoopalovací nástřik svůdného kávového opálení je vybaven inovativním duálním dávkovacím systémem se dvěma stříkacími pistolemi – hnědou pro tmavé krémy That'so a bílou pro čistě bílé. Tento dvousložkový efekt zaručuje dokonalou přilnavost přípravků na kůži a můžeme tak docílit libovolného tónu. Bez fleků, bez zápachu, beze skrvn. 

Přístroj na samoopalovací nástřik Beauty Espresso je extrémně tichý, takže aplikace nijak neruší atmosféru salonu. Samoopalovací nástřik přístrojem Beauty Espresso lze aplikovat na celé tělo i na obličej, přičemž pokožka získává ihned požadovaný odstín opálení, spolu s homogenizací a rozjasňujícím efektem.

   

Zdravá forma opalování

Opalování, které zaručí samoopalovací nástřik, je zdravotně nezávadné, neboť jde o 100 % přírodní systém. 6 minut opalování se systémem DHA stačí k dosáhnutí trvalého opálení na minimální dobu 10 dnů za jedinou aplikaci. K udržení stálého opálení doporučujeme opakovat samoopalovací nástřik každých 14 dní. Samoopalovací nástřik se provádí v salonech speciálním přístrojem, který celé tělo rovnoměrně opálí speciálním krémem určeným ke kompresornímu použití – to vše bez potřeby nákladných samoopalovacích kabin. Opálení je viditelné okamžitě po aplikaci a zvyšuje svou intenzitu během 24 hodin, kdy získá svou trvalou podobu. Aktivní složka DHA (Dihydroxyacetone) je 100 % přírodní, jedná se o bezbarvý výtažek z cukrové třtiny, jenž reaguje po spojení s proteiny, které se vyskytují v první vrstvě tělové pokožky. DHA nevniká do vnitřní vrstvy kůže, pouze do vrchní části pokožky, díky tomu v žádném případě nehrozí alergická reakce. V tomto druhu opalování není aktivní melanin. Opalovací systém DHA se aplikuje z 90° úhlu s dvojitou hlavicí a tím je samoopalovací nástřik velmi snadné obsluhovat a zárověn se snižují náklady. Toto opalování je neporovnatelně bezpečnější, nežli zdravotně nevhodné návštěvy solárií. Samoopalovací nástřik DHA není barva či pigment. Jedná se o čistý DHA extrakt. Každý tím docílí 100% přírodního opálení bez oranžových nádechů a beze skvrn jako tomu bylo u pigmentových nástřiků, které jsou běžně známé. 

Dobu opálení prodloužíte, když budete používat prodomácí ošetření o samoopalovací sprej That'so. Veškerá nabídka našich samoopalovacích sprejů je v kategorii Samoopalovací kosmetikaSamoopalovací sprej má stejné složení jako samoopalovací nástřik. A má výhodu v tom, že se nemusí roztírat tak jako běžné opalovací krémy.  

Kompletní sortiment zboží má certifikaci o zdravotní bezvadnosti s CE. Krémy DHA jsou vyrobeny v Itálii. Vše skladem! Aplikace je jednoduchá. K přístroji obdržíte zdarma školení!

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK - VŠECHNY VÝHODY

 ✔ zdravá forma opalování - nevyvolává rakovinu, ani nedochází ke stárnutí pokožky
 ✔ aplikace trvá cca 5-10 minut
 ✔ nevytváří žádné fleky, ani žlutý odstín
 ✔ nezapáchá, ale krásně voní
 ✔ je 100% přírodní - vhodný tak i pro citlivé osoby, těhotné a kojící ženy
 ✔ obsahuje výtažky z aloe very - hojí akné
 ✔ ideální pro zakrytí kožních nerovností (viitiligo, melasma, rosecea, jizvy, akné...)
 ✔ nešpininí oblečení
 ✔ má hydratační vlastnosti s omlazujícím efektem
 ✔ vydrží až 10 dní

 

3 odstíny 

espresso

Tmavě opálená pleť

 • odstín pro krásné tmavé opálení jako od moře
 • přirozená barva opálení, která vydrží až 7 dní
 • péče o pleť s omlazujícím efektem
 • žádné skvrny na kůži, žádné žlutohnědé efekty
 • krásná přírodní vůně po madlích 

latte

Rozjasněná pleť

 • samoopalovací nástřik s jemným bronzovým odstínem 
 • okamžité účinky: rozjasněná, vypnutá a hebká pokožka
 • dlouhodobý efekt: funguje hladce a bez skvrn
 • obsahuje prostředky, které snižují a brání nedostatkům na povrchu kůže
 • antioxidační účinky
 • krásná vůně po mandlích

cappuccino

Přirozené hnědé opálení

 • odstín pro jemné opálení
 • lze kombinovat s odstínem espresso
 • První krok - samoopalovací nástřik odstín "latte": pro jemnou a hladkou pokožku - vytváří efekt makeupu
 • Druhý krok - samoopalovací nástřik "espresso": vytvoří přirozené čokoládové opálení
 • Výsledek - krásná pleť bez defektů, příjemný opálený zdravý tón pleti!

 Dále nabízíme:

na stránku

Profesionální  řešení pro aplikace opalování nástřikem ve vašem salonu krásy. Systém sprejování je tichý a je tak ideální i pro salony, kde je absolutní klid.

0 Review(s)

Náhradní samoopalovací náplň s pronikavou mandlovou vůní s karamelovým extraktem pro přirozené opálení.

0 Review(s)

Hnědá náhradní samoopalovací náplň pro systémy That´So s intenzivní mandlovou vůní a karamelovým extraktem pro přirozeně hnědé opálení.

0 Review(s)

Pro krásné, přirozené a dlouhotrvající opálení jsou ideální tento profesionální samoopalovací krém pro nástřik. Pokožka získá tmavé opálení okamžitě! 

0 Review(s)

Profesionální samoopalovací krém pro nástřik dodávající pokožce krásné tmavé opálení, a to ihned.  

0 Review(s)

Transparentní samoopalovací náplň pro systémy That´So s intenzivní mandlovou vůní s karamelovým extraktem.

0 Review(s)

Odličovací mléko, které slouží pro odstranění make-upu před nástřikem. Díky perfektnímu odlíčení bude vaše pleť správně a jednotně opálená. 

0 Review(s)

Ochranný hydratační krém. Vhodné pro klienty s velmi suchou pokožkou nebo pro klienty, kteří trpí kožními exémy.

0 Review(s)

Samoopalovací sprej pro snadné a rychlé použití. Ideální na cesty. Sprej dodá pokožce okamžitý tmavý a sytý odstín opálení.

2 Review(s)
890 Kč
Skladem

Příjemně praskající pěna pro zpevnění pokožky a snížení efektu „pomerančové kůže“.

2 Review(s)
1 090 Kč
Skladem

Zpevňující a vyhlazující pěna na tělo PINK ANGEL pečuje o vaši pokožku, která se díky pravidelnému používání stává sametově hladkou a pružnou. Pink Angel má navíc omlazující účinky a především aktivně působí na tukové buňky. Výsledkem je zeštíhlující efekt s dokonale vypnutou a hebkou pokožkou. 

2 Review(s)
1 090 Kč
Skladem

Lehký samoopalovací sprej s anti-age (protistárnoucím) účinkem, který zanechá pokožku jemnou a zregenerovanou.

2 Review(s)
1 190 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 97 položek