• -470,85 Kč

ANDULA BODY ANTI AGE

2 899,00 Kč 3 369,85 Kč Sleva %percentage%

Krása je v nedokonalosti, přesto se však pořád chceme cítit krásné, proto pro Vás A.N.D.U.L.A. připravila speciální balíček produktů značky That´so pečujících o tělo za zvýhodněnou cenu, které pokožce jako kouzlem vrací vitalitu, hebkost, zdraví a svěží vzhled. 

ANDULA BODY ANTI AGE

2 899,00 Kč 3 369,85 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 56 zbývá skladem.

Tento balíček z řad našich bestsellerů v péči o tělo za zvýhodněnou cenu 3.170 obsahuje: 

  • That´so zpevňující pěna proti celulitidě Pure Body Deep Kineticell, zatočte s celulitidou a ohromte všechny dokonale hladkou pokožkou, jakmile Vás sluneční paprsky zase vylákají ven. Tato pěna na rozdíl od klasického krému proti celulitidě s příjemným praskáním proniká hlouběji do pokožky a její efekt je tak nejen mnohem výraznější, ale také dlouhotrvající, což je v případě celulitidy více než žádoucí. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • That´so zpevňující a vyhlazující pěna na tělo Pure Body Pink Angel, jak už název napovídá tato zpevňující pěna Vám pomůže k vysněné, pružné, sametové a andělsky hebké pokožce. Díky svému unikátnímu složení a snadné aplikaci, proniká hlouběji do pokožky a vy se tak s celulitidou můžete bez starostí rozloučit. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • V neposlední řadě je součástí sady That´so omlazující samoopalovací sprej Golden Age, který si oblíbila nejen A.N.D.U.L.A. Těžko říct zda je to díky jeho super snadné aplikaci, nebo díky přirozeně opálenému efektu, který zanechá na Vašem obličeji. Díky vysokému podílu Matrixylu  je skvělým parťákem nejen v boji proti vráskám, ale i proti lehkým nedokonalostem pleti, které opálení přirozeně skryje a zanechá Vaši tvář rozzářenou jako právě políbenou sluncem. Cena samostatně 1.190 Kč.

Cena produktů v balíčku zakoupených samostatně: 3.370

chat Komentáře (0)