• -570,34 Kč

ANDULY HLAVA

2 399,00 Kč 2 969,34 Kč Sleva %percentage%

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy, my s tím stoprocentně souhlasíme, ale nesmíme zapomínat ani na tvář, kterou nám vlásky rámují jako obraz. Aby byla péče o Váš obličej i vlásky pokud možno bez starostí sestavila pro Vás A.N.D.U.L.A balíček svých oblíbenců značky That´so, které sama zařadila do své skincare rutiny. 

ANDULY HLAVA

2 399,00 Kč 2 969,34 Kč Sleva %percentage%
Druh :
Množství :

Pozor! Jen 20 zbývá skladem.

Light

Tento speciálně navržený balíček absolutních bestsellerů a oblíbených produktů značky That´so za zvýhodněnou cenu 2.680 Kč, který pro Vás připravila A.N.D.U.L.A. obsahuje: 

  • Suchý šampon That´so Perfect hair Dry Shampoo pro rychlou záchranu mastných vlasů pokud Vám zrovna nezbyl čas na styling. Dodá vlasům okamžitou lehkost, zářivý lesk a neodolatelnou vůni. Cena samostatně 590 Kč. 
  • Omlazující samoopalovací sprej That´so Golden Age, je ideální pro použití v oblasti obličeje a dekoltu, poskytující okamžitý, přirozeně opálený vzhled, který tvář opticky vykonturuje. Bez zanechání nežádoucích fleků a s příjemnou vůní, která nebude nikdy působit rušivým dojmem. Cena samostatně 1.190 Kč. 
  •  That´so Face Up – rozjasňující make-up ve spreji Light Nude, je skvělým pomocníkem v ranním spěchu a důvěryhodným parťákem po celý zbytek dne. Snadno se nanáší, pleť tak vypadá stoprocentně přirozeně, sjednoceně. V neposlední řadě nás tento pomocník podpoří i v boji proti vráskám a komplimenty tak na sebe nenechají dlouho čekat. Cena samostatně 1.190 Kč. 

Cena produktů v balíčku zakoupených samostatně: 2.970 Kč

Dark 

Tento speciálně navržený balíček absolutních bestsellerů a oblíbených produktů značky That´so za zvýhodněnou cenu 2.680 Kč, který pro Vás připravila A.N.D.U.L.A. obsahuje: 

  • Suchý šampon That´so Perfect hair Dry Shampoo pro rychlou záchranu mastných vlasů pokud Vám zrovna nezbyl čas na styling. Dodá vlasům okamžitou lehkost, zářivý lesk a neodolatelnou vůni. Cena samostatně 590 Kč.
  • Omlazující samoopalovací sprej That´so Golden Beauty, je ideální pro použití v oblasti obličeje a dekoltu, poskytující okamžitý, přirozeně opálený vzhled, který tvář opticky vykonturuje. Bez zanechání nežádoucích fleků a s příjemnou vůní, která nebude nikdy působit rušivým dojmem. Cena samostatně 1.090 Kč.
  •  That´so Face Up – rozjasňující make-up ve spreji Medium Nude, je skvělým pomocníkem v ranním spěchu a důvěryhodným parťákem po celý zbytek dne. Snadno se nanáší, pleť vypadá stoprocentně přirozeně a sjednoceně. V neposlední řadě nás tento pomocník podpoří i v boji proti vráskám a komplimenty tak na sebe nenechají dlouho čekat. Cena samostatně 1.190 Kč. 

Cena produktů v balíčku zakoupených samostatně: 2.870 Kč

chat Komentáře (0)