• -949,47 Kč

BODY LIGHT - BIG

3 899,00 Kč 4 848,47 Kč Sleva %percentage%

Balíček produktů samoopalovací kosmetiky značky That'So, pro svůdné opálení po celý rok. 

BODY LIGHT - BIG

3 899,00 Kč 4 848,47 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 25 zbývá skladem.

Tento balíček z řad našich bestsellerů v péči o tělo za zvýhodněnou cenu 3.899 Kč obsahuje: 

  • That´so samoopalovací pěnu Glam Body Dark, která se snadno nanáší a vytváří na pleti přirozeně opálený efekt, pomůže Vám tak zamaskovat veškeré nedokonalosti a zanechá pokožku sametově hebkou beze stop po nevzhledných skvrnách nebo oranžovém nádechu. Cena samostatně 990 Kč.
  • That'so Peeling Tan extender scrub, který je vyroben z prášku z kokosových skořápek. Z Vaší pokožky jemně odstraní odumřelé buňky, zbaví ji nečistot, obnoví její jas a sametovou hebkost. Díky obsahu argininu je výsledné opálení intenzivnější, celistvější a dlouhotrvající. Přítomný olivový olej zanechává pokožku jemnou a dostatečně hydratovanou. Peeling je zcela přírodní, a tak bezpečný pro váš organismus. Cena samostatně 390 Kč
  • Omlazující samoopalovací sprej That´so Golden Age, je ideální pro použití v oblasti obličeje a dekoltu, poskytující okamžitý, přirozeně opálený vzhled, který tvář opticky vykonturuje. Bez zanechání nežádoucích fleků a s příjemnou vůní, která nebude nikdy působit rušivým dojmem. Cena samostatně 1.190 Kč.
  • That´so GLOWY GOLD, je obohacen o konopný olej, což je složka, která vyživuje pokožku a dodává jí hebkost díky množství antioxidantů Omega 3 a Omega 6, silných přírodních složek proti stárnutí. Dále obsahuje rýžový olej, jehož hlavní výhoda spočívá v jeho skvělém hloubkově hydratačním účinku. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • That’So BODY-UP Medium nude je lehký tělový make up ve spreji, který snižuje viditelnost malých nedokonalostí na nohou a těle a podporuje jasnější a jednotnější vzhled. Cena samostatně 1.190 Kč.

Cena produktů v balíčku zakoupených samostatně: 4.750

chat Komentáře (0)