• -859,85 Kč

BODY LIGHT - SMALL

3 599,00 Kč 4 458,85 Kč Sleva %percentage%

Balíček produktů samoopalovací kosmetiky značky That'So, pro svůdné opálení po celý rok. 

BODY LIGHT - SMALL

3 599,00 Kč 4 458,85 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 30 zbývá skladem.

Tento balíček z řad našich bestsellerů v péči o tělo za zvýhodněnou cenu 3.599 Kč obsahuje: 

  • That´so samoopalovací pěnu Glam Body Dark, která se snadno nanáší a vytváří na pleti přirozeně opálený efekt, pomůže Vám tak zamaskovat veškeré nedokonalosti a zanechá pokožku sametově hebkou beze stop po nevzhledných skvrnách nebo oranžovém nádechu. Cena samostatně 990 Kč.
  • Omlazující samoopalovací sprej That´so Golden Age, je ideální pro použití v oblasti obličeje a dekoltu, poskytující okamžitý, přirozeně opálený vzhled, který tvář opticky vykonturuje. Bez zanechání nežádoucích fleků a s příjemnou vůní, která nebude nikdy působit rušivým dojmem. Cena samostatně 1.190 Kč.
  • That´so GLOWY GOLD, je obohacen o konopný olej, což je složka, která vyživuje pokožku a dodává jí hebkost díky množství antioxidantů Omega 3 a Omega 6, silných přírodních složek proti stárnutí. Dále obsahuje rýžový olej, jehož hlavní výhoda spočívá v jeho skvělém hloubkově hydratačním účinku. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • That’So BODY-UP Medium nude, je lehký tělový make up ve spreji, který snižuje viditelnost malých nedokonalostí na nohou a těle a podporuje jasnější a jednotnější vzhled. Cena samostatně 1.190 Kč.

Cena produktů v balíčku zakoupených samostatně: 4.260

chat Komentáře (0)