• -246,87 Kč

HAIR ACCESSORIES

899,00 Kč 1 145,87 Kč Sleva %percentage%

S Andulou jsme pro Vás připravili tento výjimečný set, který je výběrem těch nejlepších pomocníků z naší řady péče o vlasy.

Ať už jsou Vaše vlásky přirozené nebo prodloužené, balíček potěší každého, kdo touží po dlouhé a lesklé hřívě zdravých, silných vlasů.

HAIR ACCESSORIES

899,00 Kč 1 145,87 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 38 zbývá skladem.

Balíček profesionálních doplňků k péči o vlasy za zvýhodněnou cenu 1.000 Kč obsahuje: 

  • Velký, zlatý kartáč je speciálně upravený k rozčesávání a úpravě prodloužených vlasů. Obsahuje anti-statické nylonové štětiny, které jsou dokola obalené kančími štětinami, aby se vlasy lépe rozčesávaly. Nylonové štětiny masírují pokožku hlavy při rozčesávání a tím zlepšují její mikrocirkulaci. Kančí štětiny zase vlasy krásně uhladí a dodají jim lesk. Rozčesávání vlasů je s tímto kartáčem snazší, jelikož nezacuchává a netahá vlastní ani prodloužené vlasy. Délka kartáče je 22,5 cm.  
  • Kruhový masážní kartáč na pokožku hlavy a těla s měkkými silikonovými bodlinkami a ergonomickou rukojetí zajistí vaší pokožce intenzivní prokrvení, které podporuje růst vlasů, napomáhá v boji lupům a zároveň může být efektivním pomocníkem ve zmírnění příznaků celulitidy. Navržen s ohledem na použití ve vodě nebo ve vlhkém prostředí. Silikonový materiál pokožku nedráždí a nepohlcuje použité přípravky pro péči o vlasy a pleť. Snadno se čistí, jeho kompaktní velikost a závěsné poutko umožňují využití kdekoliv. 
  • Malá hedvábná gumička do vlasů v odstínu béžová, je vyráběna v České republice z vysoce kvalitního acetátového hedvábí. Na vlasy působí antistaticky, nezacuchává je, ani nevytrhává a vlásky zůstávají i po celodenním nošení, dokonale hladké a lesklé. Gumička z hedvábí působí na vlasy stejně jako hedvábný povlak na polštář, netlačí, netahá a tak už se nemusíte bát vlásky sčesat do copu nebo bláznivého drdolu, abyste se vyhnula zacuchání a krepatění. Skvěle se hodí i pro prodloužené vlásky, které vyžadují obzvlášť šetrnou péči. 
  • Zlaté pinety do vlasů, jsou kovové sponky, ideální při práci s vlasy rozdělenými do jednotlivých sekcí. 
chat Komentáře (0)