• -770,85 Kč

KOMBO

2 599,00 Kč 3 369,85 Kč Sleva %percentage%

Hýčkejte svou pokožku, aby Vaše pleť nestrádala připravila pro Vás A.N.D.U.L.A speciální sadu skincare péče z řad produktů značky That´so za zvýhodněnou cenu. 

KOMBO

2 599,00 Kč 3 369,85 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 29 zbývá skladem.

Tento balíček z řad našich bestsellerů v péči o tělo za zvýhodněnou cenu 2.970 Kč obsahuje: 

  • That´so zpevňující pěna proti celulitidě Pure Body Deep Kineticell, zatočte s celulitidou a ohromte všechny dokonale hladkou pokožkou, jakmile Vás sluneční paprsky zase vylákají ven. Tato pěna na rozdíl od klasického krému proti celulitidě s příjemným praskáním proniká hlouběji do pokožky a její efekt je tak nejen mnohem výraznější, ale také dlouhotrvající, což je v případě celulitidy více než žádoucí. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • That´so GLOWY GOLD, je obohacen o konopný olej, což je složka, která vyživuje pokožku a dodává jí hebkost díky množství antioxidantů Omega 3 a Omega 6, silných přírodních složek proti stárnutí. Dále obsahuje rýžový olej, jehož hlavní výhoda spočívá v jeho skvělém hloubkově hydratačním účinku. Je to díky kombinaci vitaminu E a mastných kyselin, které pronikají hluboko do pokožky a tím jí hydratují. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • V neposlední řadě je součástí sady That´so omlazující samoopalovací sprej Golden Age, který si oblíbila nejen A.N.D.U.L.A. Těžko říct zda je to díky jeho super snadné aplikaci, nebo díky přirozeně opálenému efektu, který zanechá na Vašem obličeji. Díky vysokému podílu Matrixylu  je skvělým parťákem nejen v boji proti vráskám, ale i proti lehkým nedokonalostem pleti, které opálení přirozeně skryje a zanechá Vaši tvář rozzářenou jako právě políbenou sluncem. Cena samostatně 1.190 Kč.

Cena produktů v balíčku zakoupených samostatně: 3.370

chat Komentáře (0)