• -89,00 Kč

That´so urychlovač opálení ve spreji All In One Tann Accelerator

801,00 Kč 890,00 Kč Sleva %percentage%

All-In-One Tan Accelerator je ultrarychlý sprej urychlující opálení, který podporuje přirozený proces produkce melaninu a zaručuje jednotné a intenzivní opálení pokožky.

That´so urychlovač opálení ve spreji All In One Tann Accelerator

801,00 Kč 890,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :
Vyprodáno

ALL IN ONE Tan Accelerator je urychlovač opálení, který zlepšuje přirozený proces opalování a zajišťuje rovnoměrnou a intenzivní barvu vaší pokožky. Je obohacen o Unipertan, což je revoluční biokomplex, který poskytuje intenzivnější a dlouhotrvající barvu a pomáhá snižovat poškození kožních buněk způsobené slunečními paprsky. Tento přípravek je navíc ještě pečující díky obsahu Konopné vody, která pokožku vyživuje, dodává jí hebkost a plnost a je bohatá na antioxidanty Omega 3 a Omega 6, které silně působí proti stárnutí.

Receptura obohacená o Unipertan®, revoluční bio-komplex, umožňuje získat intenzivnější a trvalejší opálení a pomáhá snižovat poškození způsobené slunečními paprsky. Receptura obsahuje Konopnou vodu, bohatou na vitamíny a minerální soli, která vyživuje a dodává pokožce hebkost. Mentol dodává po aplikaci příjemný pocit svěžesti.

ÚČINNÉ LÁTKY:

  • UNIPERTAN® Kosmetický komplex aktivních složek, který podporuje proces výroby melaninu pro získání přirozeného, intenzivního a dlouhotrvajícího opálení.
  • KONOPNÁ VODA Složka, která vyživuje a zanechává pokožku jemnou, bohatou na antioxidanty Omega 3 a Omega 6, silné proti stárnutí a proti volným radikálům.
  • MENTOL Po nanesení produktu dodává pokožce příjemný osvěžující pocit.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

  • Před použitím protřepejte. Aplikujte na čistou pokožku ve vzdálenosti 30 cm. Po aplikaci již není potřeba sprej více roztírat
  • Oblast ošetření: celé tělo a obličej


Objem: 175 ml

Vůně: Kokos a vanilka

chat Komentáře (0)