• -276,00 Kč

That´so opalovací sprej na sport All In One SPF 20 30 50

414,00 Kč 690,00 Kč Sleva %percentage%

SPF 20/30 * / 50 + * SPORT EXTRA DRY

Suchý, olejový sprej na opalování, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. Ideální pro ty, kdo cvičí venku, ve styku s přírodou. 

That´so opalovací sprej na sport All In One SPF 20 30 50

414,00 Kč 690,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 57 zbývá skladem.

SPREJ S SPF 20/30 */ 50 + * SPORT EXTRA DRY 100ml

All-In-One SPF 20/30/50+ je suchý, opalovací sprej s vysokým ochranným faktorem, formulovaný s esenciálním olejem Neem, je specifický pro ty, kteří provozují sport nebo aktivity v kontaktu s přírodou, aby se chránili před sluncem a nežádoucím hmyzem. jako jsou komáři, štěnice a další paraziti. EXTRA DRY formule pro sport. Žádné zdlouhavé mazání krému. Jen nastříkáte a sportujete bez obav.

Progresivní sprej na opalování zaručuje 3 opalovací krémy v jednom produktu díky technologii inkrementálních opalovacích krémů, které se progresivně zvyšují s každou aplikací, ve vzdálenosti 10 minut od sebe, od faktoru 20 přes 30 až 50+.

All-In-One Sunscreen SPF 20/30/50+ poskytuje vysokou ochranu se širokým spektrem, chrání pokožku před UVB a UVA a infračervenými paprsky, které způsobují předčasné stárnutí pleti.

Je obohacený o avokádový olej, jojobový a vitamín E, zlepšuje hydrataci pokožky, tonus a pružnost. Kontinuální dávkovací sprej s technologií BOV (Bag on Valve), ekologický, bez plynu umožňuje snadnou aplikaci produktu, dosahující i těch nejobtížnějších míst. All-In-One SPF 20/30/50 + je odolný vůči vodě a potu, má vhodnou ochranu proti spálení a zabraňuje bílému efektu na pokožce.

Se správným ochranným faktorem je naše pokožka v bezpečí!


Účinné látky: 

  • UVA / UVB SUN FILTRY rychle vstřebatelné fotostabilní chemické filtry, které umožňují použití vícevrstvého spreje (poslední generace širokospektrálních ochranných filtrů), které chrání před UVA / UVB, aniž by na pokožce zanechaly bílý účinek.
  • AVOCADO & JOJOBA OIL mají zvláčňující a zvlhčující vlastnosti, ideální pro suchou, dehydratovanou nebo zralou pleť. Pomáhají zlepšovat hydrataci pokožky, tón a pružnost.
  • VITAMIN E je antioxidant, který pomáhá předcházet poškození kůže volnými radikály.
  • NEEM OLEJOVÝ EXTRAKT Přírodní olej získaný z indické rostliny zvané Azadirchta. Vůně je pro hmyz obzvláště nepříjemná a udržuje ji daleko od pokožky.

Obsah: 100 ml

Parfém: Pikantní a pižmo.

INGREDIENCE

ALKOHOL DENAT., ISOPROPYL MYRISTATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE (OCTINOXATE), OCTOCRYLENE, ISOPROPYL PALMITATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), MELIA AZADIRACHTA, CHYAL 12-1HYETHYETHATE SEED OCTINOXATE DROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, AKRYLÁTY/OKTYLACRYLAMID COPOLYMER, PARFUM (VŮNĚ), TOCOFERYL ACETÁT, OLEJ Z PERSEA GRATISSIMA (AVOKÁDOVÝ OLEJ), OLEJ Z SEMEN SIMMONDSIA CHINENSIS (OLEJ Z JOJOBOVÝCH SEMEN), OLEOYL TYROSIN, LUFFA CYLINDRICA, OLEJ Z LIMONENOVÝCH SEMEN

* Seznam ingrediencí může doznat změn, spotřebitel se musí podívat na obal produktu, kde je aktuální seznam ingrediencí.

chat Komentáře (0)