Systémy pro nástřik opálení Počet produktů: 8

Systémy pro nástřik opálení

Systémy pro nástřik opálení

PROFESIONÁLNÍ SYSTÉMY PRO SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

Zde můžete zakoupit do svého salonu veškeré příslušenství, které bude potřebné pro samoopalovací nástřik. Můžete vybírat z automatických kabin, u kterých není zapotřebí lidské obsluhy. Automat po celou dobu, a to v českém jazyce, klienty provází celým procesem. Dále si také můžete zvolit samoopal...

PROFESIONÁLNÍ SYSTÉMY PRO SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

Zde můžete zakoupit do svého salonu veškeré příslušenství, které bude potřebné pro samoopalovací nástřik. Můžete vybírat z automatických kabin, u kterých není zapotřebí lidské obsluhy. Automat po celou dobu, a to v českém jazyce, klienty provází celým procesem. Dále si také můžete zvolit samoopalovací kabinu s kompresorem, která už vyžaduje obsluhu. Tato varianta bude jistě přívětivější pro klaustrofobiky.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Profesionální  řešení pro aplikace opalování nástřikem ve vašem salonu krásy. Systém sprejování je tichý a je tak ideální i pro salony, kde je absolutní klid.

0 Review(s)

Samostatný přístroj pro nanesení samoopalování. Snadné a rychlé použití. Žádné skvrny ani zápach, jen přirozené opálení. 

0 Review(s)

Kabina pro nástřik opálení - 1. profesionální řešení na světě, alternativa ke konvekčním soláriím s výhodou zdravého okamžitého opálení. Přístroj s patentovaným elektrostatickým systémem zvyšujícím účinnost a snižujícím odpad. Plně automatizován s českým rozhraním a zvukem. Určené pro profesionální salony. ZDARMA školení, rychlá návratnost investice.

0 Review(s)

Profesionální řešení pro aplikace opalování nástřikem ve vašem salonu krásy. Velmi vhodné do reprezentativních prostor typu - kadeřnictví, kosmetika, manikúra, fashion obchodů, fitness center apod. Produkt není určen pro maloobchodní odběratele. Cena se zobrazí po přihlášení.

0 Review(s)

Sada Beauty Espresso - základní sada pro profesionální studia, salóny krásy, fitness centra.

0 Review(s)

Kurz DHA opalování nástřikem systémy That'so Italy - Beauty Espresso či instruktáž ke kabině AUTOSPRAY

0 Review(s)
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek