PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ  Počet produktů: 174

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Společnost ProfiBeauty Vám nabízí ten největší výběr vlasového materiálu ve střední Evropě s nejlepším poměrem ceny  a kvality. Vlasový materiál zpracováváme na všechny metody prodlužování vlasů - keratin za studena, keratin za tepla, vlasové pásky, nano ring, micro ring, micro tubes, ExtendMagic, vlasové pásy, příčesky, clip in vlasy a jiné met...

Společnost ProfiBeauty Vám nabízí ten největší výběr vlasového materiálu ve střední Evropě s nejlepším poměrem ceny  a kvality. Vlasový materiál zpracováváme na všechny metody prodlužování vlasů - keratin za studena, keratin za tepla, vlasové pásky, nano ring, micro ring, micro tubes, ExtendMagic, vlasové pásy, příčesky, clip in vlasy a jiné metody prodlužování vlasů. Vlasový materiál nabízíme jak koncovým zákazníkům, tak zejména profesionálním salonům krásy. 

Profesionálním salonům krásy nabízíme:

 1. výhodné slevy
 2. vlastní profil, kdy se přepne veškerá nabídka eshopu do zvýhodněných velkoobchodních cen
 3. nabídku školení a kurzů prodlužování vlasů s cílem zajistit, aby certifikovaný personál salonu mohl klientům nabídnout profesionální prodlužování vlasů s garancí pevností spoje, poskytnout klientům informace o tom, jak se o vlasy starat a jakou péči na vlasy používat a v neposlední řadě získat u klienta důvěru 
 4. pro naše stálé partnery (certifikované salony a odběratele) dále pořádáme ZDARMA WORKSHOPY a doškolení v případě nových produktů či trendů
 5. nabízíme možnost prodávat další výrobky, které nabízí náš eshop, ve Vašem salonu pro zvýšení vašich tržeb
 6. našim partnerům přednostně doručujeme zboží, v případě objednávky do 12 hodin odesíláme kurýrem ve stejný den - doručení do 24 hodin


V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat - domluvíme si s Vámi schůzku v naší kamenné prodejně, kde je vystaveno veškeré zboží eshopu nebo i přímo u Vás v salonu. Do eshopu se můžete registrovat ZDE nebo pište na info@profibeauty.cz pro více informací. V případě dotazů můžete volat také naší zákaznickou linku na 725 811 086.

Prodejem vlasů se náš obchod zabývá již od roku 2007. Za dobu svého působení jsme získali bohaté zkušenosti s výkupem vlasového materiálu i jeho zpracováním. V současnosti Vám můžeme nabídnout kompletní sortiment vlastní výroby pro prodlužování a zahušťování vlasů, včetně paruk a částečných vlasových náhrad s garancí původu a nejvyšší kvality:

 • vlasové pásky
 • středoevropské panenské vlasy
 • středoevropské barvené vlasy
 • surové vlasy
 • vlasy se zakončením na příslušné metody prodlužování vlasů: keratinový nehtík, micro ring, micro tubes, nano ring atd.
 • výroba paruk na zakázku dle přání zákazníka
 • zakázková výroba jakéhokoliv produktu na přání - od clip in vlasů, přes paruky, tupé, příčesky a culíky.

Na naše vlasy poskytujeme dvouletou záruku proti cuchání, ta se samozřejmě řídí životností samotných vlasů. Narozdíl od jiných prodejců naše vlasy neustále testujeme. Veškerý keratin na vlasy a spojovací materiál má certifikáty pro prodej v rámci EU. Veškeré prodávané vlasy, novinky či přístroje důkladně testujeme v našem školicím středisku a v ProfiBeauty Salonu Praha - prodlužování vlasů. K Vám se tak dostane vždy zaručeně kvalitní a již ověřené zboží. Prodej vlasů nabízíme v naší kamenné prodejně v Praze na adrese Korunní 20, Praha 120 00. 

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

Vlasové pásky

Vlasové pásky představují jednu z nejpopulárnějších metod prodlužování vlasů  současnosti. Proč nejpopulárnější? Protože prodlužování vlasovými páskami je jednoduché, extrémně rychlé, efektivní a oproti jiným metodám také velmi pohodlné. Za 30 - 40 minut minut budete mít valsy, po jakých jste vždy toužila! Tak dlouhé, jak si jen přejete, nádherně husté, lesklé a zdravě vyhlížející. Vlasové pásky zkrášlují mnohé z Vás již třetím rokem a jejich popularita i nadále stoupá. Proto jsme celé kategorii vlasových pásek dodali nový „facelift“ a paleta byla rozšířena na 24 odstínů. ProfiBeauty HAIR EXTENSION Vám zaručuje nejvyšší kvalitu vlasů, širokou nabídku odstínů, délek a zpracování vlasů.

Jaké vlasové pásky nabízíme?

 1. ProfiTape® - pásky zhotovené z východevropských vlasů. Na trhu jsou již třetím rokem s tisícemi spokojených zákaznic.

 2. NanoTape® - ze středoevropských vlasů, které jsou zataveny do silikonové pásky patentovaným způsobem pomocí nano technologie.

Vlasové pásky ProfiTape® i NanoTape® představují revoluční, nejšetrnější metodu prodlužování vlasů zajišťující pohodlné nošení, rychlou a bezbolestnou aplikaci, prakticky neviditelné spoje a odolnost proti nežádoucímu vyčesávání. Obdoby této metody jsou známé pod názvy tapex, tape in, pu extension, hairtalk atd. Vlasové pásky se aplikují jednoduše pomocí speciální oboustranné lepicí pásky přímo k Vašim vlastním vlasům. Jsou vhodné k prodloužení vlasů téměř pro každou klientku, a speciálně pro ty s jemnými, řídkými vlasy. Díky svým plochým spojům totiž nebudou nikde prosvítat, jako by se to mohlo stát u jiných metod s většími spoji. Vysoce odolné spoje umožňují dlouhodobé nošení cca 2 - 3 měsíce dle rychlosti růstu vlastních vlasů, stejně jako u ostatních trvalých metod prodlužování vlasů např. keratinem apod. Vlasové pásky jsou určeny k opakované reaplikaci s životností 4 - 8 posunutí dle výběru kvality vlasů (východoevropské ProfiTape® nebo středoveropské NanoTape®). Při reaplikaci se nezkracují. Vlasové pásky v žádném případě nepoškozují vlasovou kutikulu vlastních vlasů, bez obav tak můžete prodloužené vlasy nosit dlouhá léta.

Chcete nabízet vlasové pásky se středoevropskými vlasy NanoTape® nebo vlasové pásky s východoevropskými vlasy ProfiTape® ve Vašem salonu? Pro možnost VELKOOBCHODNÍCH podmínek a výhodnějších cen se registrujte ZDEZobrazené ceny na eshopu před registrací jsou maloobchodní. Zboží je určeno pro profesionály v oboru prodlužování vlasů - kadeřnice a kadeřníky, provozovatele kadeřnictví. K registraci tak potřebujete buď platné IČ s ověřitelností Vaší provozovny a podnikání nebo jiný důkaz, že se tomuto oboru věnujete - např. rekvalifikační kurz, výuční list apod. Po odsouhlasení registrace dostanete nabídku velkoobchodních cen. Garantujeme Vám nejnižší ceny na trhu, jsme největší prodejce vlasů v ČR. Chcete-li se na vlasové pásky podívat osobně, navštivte nás  v naší prodejně na Vinohradech - Korunní 20, Praha (zde probíhá prodej i výkup vlasů).

Ptáte se, zda lze vlasy s páskami vyčesat do vysokého culíku? Ano! A zcela bez problémů! Spoje nejsou vůbec vidět! Inspirujte se Eliškou Bučkovou, které jsme aplikovali celkem 100 vlasových pásek NanoTape®!

Proč si vybrat vlasové pásky?

 • spoj je nenahmatatelný a pohodlný na nošení, nikde netlačí ani při spánku
 • kompletní prodloužení vlasů trvá 30 - 40 minut (nejrychlejší metoda prodlužování vlasů)
 • snadný, bezbolestný odstraňovací proces, pokud jsou pásky aplikovány vyškolenou profistylistkou
 • supersnadné melírování odstínů (jednoduše vyberete 2 odstíny vlasových pásek a lepíte jeden odstín na ten druhý)
 • vlasy se při posunování nezkracují – délka zůstává původní (nemusíte kupovat tak často nové vlasy)
 • široká škála délek, odstínů, gramáže pásek a struktur vlasů (okolo 400 barevných kombinací)
 • jedině ProfiBeauty Vám nabízí prodej vlasových pásek s pravými východeovropskými (ruskými) a středoevropskými vlasy (vlasy z našich výkupů od českých klientů) 
 • kvalitu lze porovnat i s konkurenčními kopiemi od malých prodejců - věříme, že se rádi vrátíte k nám, neboť zjistíte, že naši kvalitu nelze zkopírovat a už vůbec ne srovnávat
 • vlasy barvíme zásadně šetrnými technologickými postupy
 • naše vlásenkářky jsou profesionálkami v oboru s desetiletými zkušenostmi
 • ProfiBeauty má vlastní produkci vlasových pásek - k výrobě vlasových pásek NanoTape ze středoveropských vlasů používáme inovativní postupy s využitím nanotechnologie
 • spojovací materiál je vyroben v Německu - Made in Germany

Jaký je rozdíl mezi našimi vlasovými páskami a jinými páskami, které vypadají podobně?

Rozdíl je bohužel pouhým okem málo viditelný. Profesionálové ho mohou poznat při doteku, laik však rozdíl nepozná. Napodobeniny našich pásek jsou potaženy silikonovým olejem, který i z nejhrubších vlasů udělá hebké. Po pár umytích je ale rozdíl znatelný. Vlasy se extrémně cuchají, jsou hrubé, nepoddajné a na rozdíl od téměř všech přírodních typů vlasů se nezvlní. Pouze ASIJSKÉ vlasy, z nichž je většina kopií vyrobena, zůstávají hrubé, tvrdé a naprosto rovné. Vzhledem k velkým rozdílům v kvalitě a životnosti může být experimentování s páskami z neověřených zdrojů ve svém důsledku finančně velmi náročné, proto doporučujeme vsadit na jistotu a vložit se do rukou profesionálů v oboru. Společnost ProfiBeauty garantuje nejvyšší kvalitu vlasů, precizní zpracování a nadstandartní klientský servis v prodejně, při nákupu online na našem eshopu nebo v našich partnerských salonech, kde se o Vás postará odborně proškolený personál.

Výroba vlasových pásek:

 1. Výběr dlouhých copů s jednotnou délkou – vybíráme ty nejlepší copy v nabídce.

 2. Následuje precizní výčes všech kratších vlasů, který opakujeme 3x, abychom docílili rovnoměrné délky i hustoty vlasů po celé délce až ke konečkům.

 3. Následně naše vlásenkářky ručně zaháčkují tyto vlasy do pásek.

DOPORUČENÍ PROFIBEAUTY

 1. Namixujte si 2 - 3 odstíny pro přirozené splynutí vlastních a prodloužených vlasů.

 2. Vždy se řiďte návodem k použití a o vlasy se starejte doporučenou kosmetikou, která je spaciálně vyvinuta pro prodloužené vlasy.

 3. Vlasy si nechte nasadit pouze v salonu, který vlastní certifikát o profesionálním proškolení na tuto metodu. Ačkoliv prodlužování touto metodou je snadné, postup se musí striktně dodržovat. Salon by měl vždy ručit za pevnost spoje a případné opravy provést zdarma. Kadeřníkům a profesionálům, kteří chtějí  vlasy prodlužovat vlasovými páskami, doporučujeme absolvování kurzu v našem salonu.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kolik setů potřebuji?

K zahuštění vlasů potřebujete ideálně 100 g vlasů, to jsou 4 balení, v nichž je vždy 5 ks pásek. Vše ale samozřejmě závisí na hustotě a typu vlastních vlasů a Vašem účesu. Nechte si poradit přímo u ProfiBeauty specialistů. Stačí nám zaslat fotografii na servis@profibeauty.cz, nebo navštívit naši kamennou prodejnu, kde Vám rádi poradíme.

Jak vlasové pásky aplikovat?

Pásky se lepí jedna na druhou tzv. sendvičovou metodou, na sekci vlasů cca 0,5 – 1cm x 4cm široké spoje. I přes jednoduchost této metody hrozí při neodborné aplikaci řada rizik. Například při použití nevhodné žehličky s vyšší tavnou teplotou může dojít k poškození pásek, špatně aplikované vlasy se budou cuchat u spoje apod. Proto klientům doporučujeme naše partnerské salony s licencí na tuto metodu a odborně proškoleným personálem, které garantují kvalitu poskytovaných služeb. Profesionálním kadeřníkům a stylistům nabízíme možnost absolvovat kurz na vlasové pásky.

Jak vlasové pásky odstranit?

Nalijte speciální gelový odstraňovač přímo mezi vlasové pásky. Vyčkejte 10 - 15 sekund a pomocí špičky pásky oddělte od sebe. Zbylé lepidlo důkladně odstraňte pomocí oleje na vlasy, dbejte na to, abyste zbytky lepidla nezůstaly ve vlasech. Z vlasových pásek odstraňte oboustranné adhezivum, vlasy omyjte pod vodou, vyfoukejte a reaplikujte nové supersilné oboustranné adhezivum.

Jak se o své vlasové pásky starat?

O vlasové pásky pečujeme stejně jako o ostatní příčesky nebo vlasy k prodloužení. Více informací se dozvíte v článku “Péče o prodloužené vlasy”.

Středoevropské vlasy

Středoevropské vlasy jsou skvostem mezi vlasy k prodloužení. Jedná se o nejluxusnější materiál k prodloužení vlasů z hlediska životnosti a kvality. Investice do středoevropských vlasů se vyplatí především těm z Vás, které toužíte po dlouhodobém prodloužení vlasů. 

Charakteristika středoevropských vlasů:

 • dokonalá jemnost
 • hladká struktura a různorodost vlnitostí, najdeme pro Vás vlasy dokonale rovné, vlnité nebo hojně kudrnaté
 • vlasy jsou k dostání v panenském stavu, neboli v přirozené barvě bez jakýchkoliv chemických zásahů, nebo naopak barvené, jejichž životnost je téměř nekonečná
 • chovají se naprosto stejně jako zdravé vlasy vyživované od kořínků
 • nikdo nepozná, že jsou prodloužené, pokud jsou aplikovány řádně vyškolenou kadeřnicí
 • jejich cena je nejvyšší, protože jsou velmi vzácným vlasovým materiálem
 • panenské evropské vlasy nabízíme v tmavých i světlých odstínech. Tmavé jsou běžně k dostání, ale světlé jsou velmi vzácné, proto je mezi tmavými a světlými (dětskými) patrný cenový rozdíl.
 • pochází výhradně z výkupů provedených v České republice, případně v Polsku nebo na Slovensku
 • středoevropské vlasy nedělíme do dalších kategorií, zachováváme jednu a pouze odlišujeme ceny podle jednotlivých odstínů
 • jsou vždy v nejvyšší kvalitě a veškeré vlasy kratší než 10 cm jsou vyčesávány (neplatí u vlasů dlouhých 10 - 20 cm).
 • jsou hebké, jemné, pevné, nepoškozené, se zacelenými konečky, zcela zdravé a především krásné
 • lze je připravit na všechny metody prodloužení a na jakákoliv zakončení (keratin, micro ring, nano ring). Ze středoevropských vlasů máme zhotoveny i vlasové pásky NanoTape®.
 • vlivem extra jemné struktury jsou méně poddajné. Obecně se vlasy ve vlhku rády narovnávají (ale nelze tak specifikovat všechny vlasy - co cop, to originál). Zároveň jsou náchylnější ke spálení či narušení struktury nevhodnou péčí. Z tohoto důvodu je nedoporučujeme ženám, které rády nosí jeden den vlasy rovné a druhý den natočené pomocí kulmy. Pokud ráda radikálně měníte odstín vlasů, nedoporučujeme barvení / bělení v domácích podmínkách.
 • středoevropské vlasy nejsou ideální pro zákaznice s hrubší strukturou vlasů, kterým doporučujeme východoevropské vlasy
 • každý cop je originál - nemícháme vlasy od více dárců dohromady


ProfiBeauty garantuje původ vlasů a taktéž fakt, že každý set je zachován v původních copech - to znamená, že žádný set není namíchán z vlasů od více dárců. Jeden výkup = jeden cop! Jen tak zůstává zachována nejvyšší kvalita. Vlasy si můžete osobně vybrat i v našem obchodě na Vinohradech - Korunní 20, Praha, kde probíhá prodej středoevropských vlasů, ale také východoevropských vlasů, vlasových pásek, clip in a dalších.

Další specifika:

Vhodné pro metody: prodlužování vlasů keratinem, micro ring, nano ring, micro tubes

Dále nabízíme zpracované jako: vlasové pásky NanoTape®, clip in, tupé, paruka, tresy 

Délka vlasů: od 10 cm do 120 cm 

Struktura vlasů: velmi jemné, hladké, zcela přírodní vlasy

Odstíny: panenské tmavé i světlé, barvené vlasy dle palety odstínů 

Cena 1 pramene: 22 Kč – 200 Kč (90 cm) 

Lesk vlasů: přirozený lesk až mat, identická shoda s Vašimi vlasy 

Životnost panenských vlasů: 8 - 12 aplikací / posunutí

Životnost barvených / bělených vlasů: 8 aplikací / posunutí

Chcete-li nabízet středoevropské vlasy ve Vašem salonu, můžete se zaregistrovat ZDE a následně Vám budou k dispozici VELKOOBCHODNÍ CENY, kdy produkty mají opravdu zajímavé slevy. Tyto výhody jsou určeny pouze pro profesionály v oboru prodlužování vlasů. K registraci je nutné Vaše IČ (případně certifikát kurzu, výuční list apod.) pro ověření Vaší činnosti.

Východoevropské vlasy

! VÝPRODEJ VÝCHODOEVROPSKÝCH VLASŮ 

! Již od 649,-Kč ! 

Vybírejte z našich exkluzivních východoevropských vlasů, které pro Vás nyní máme za skvostné ceny s obrovskými slevami! Levnější už to skutečně ani být nemůže!!! Tak vybírejte, dokud je z čeho! Východoevropské vlasy máme ve 20 odstínech, v délkách od 30 do 75 cm, za neuvěřitelné ceny již od 649,- Kč!

Slevy máme nyní i na východoevropské vlasové pásky ProfiTape®.


Nádherné kvalitní východoevropské vlasy z oblasti výkupu: Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Moldavsko, Bulharsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko. Vlasy jsou rovné nebo jemně vlnité. Strukturu vlasů negarantujeme. Nižší cena v této kategorii evropských vlasů je stanovena díky tomu, že v panenském stavu jsou k dispozici pouze v hnědém či tmavě hnědém odstínu. Tmavé jsou nejrozšířenějším odstínem, a proto se nabízí také za nižší ceny. Na vlasy východoevropské v tmavých odstínech poskytujeme 1 rok záruku proti zacuchání. 
Východoevropské vlasy (někdy označované také jako ruské vlasy) jsou barveny technologií za studena, aby chemický zásah do vlasu nebyl tak vysoký. Východoevropské vlasy máme na prodej v několika odstínech (viz. tabulka) a můžete si je osobně vybrat i na naší prodejně na Vinohradech - Korunní 20, Praha. Vlasy pro Vás připravíme přesně na míru dle Vašeho přání, se zakončením pro Vámi zvolenou metodu prodlužování vlasů (keratin, microring, nanoring, microtubes. extend magic apod.).

Výhody:

 • dokonalý vzhled - při dobré péči životnost 4 posunutí
 • tmavší odstíny lze více chemicky zatížit, podobně jako u vlasů evropských, aniž byste narušili strukturu vlasů
 • krásné, silné a zdravé vlasy
 • jednoduchá péče, doporučujeme používat výhradně bezsulfátovou kosmetiku, bez silikonů, chloridu sodného apod.
 • záruka 1 rok proti cuchání
 • nejlepší poměr cena/kvalita
 • nejpopulárnější vlasový materiál
 • vlasy se mohou barvit, žehlit i natáčet - pozn. barvením, ale ztrácejí záruku
 • skladem více než 1000 kg vlasů z této kategorie
 • za kvalitu ruských vlasů (u jiných prodávány jako středoevroské) ručíme a nabízíme nejnižší ceny na trhu

Nevýhody:

 • vlasy ve světlých odstínech 16, 22, 60 a 613 mohou být sušší než je tomu u tmavých odstínů - jedná se o bělený vlas z tmavého základu - proto dbejte na doporučenou péči 
 • vlasy ve světlých odstínech 16, 22, 613 a 60 se musí častěji česat
 • záruka 1 rok na vlasy neplatí ve světlých odstínech 16, 22, 613 a 60, jelikož je péče o ně náročnější a životnost je pak individuální. Některým zákazníkům vlasy drží krásné 4 posunutí i více, je nutné ale dodržovat veškeré rady a návody výrobce ProfiBeauty HAIR EXTENSION.


Příslušenství k...

Nakupujte výhodně! Vše na jednom místě!

Na našem eshopu můžete nakoupit vše pro prodlužování vlasů na jednom místě, ušetříte tak spoustu času i peníze za dopravné a balné. 

Zákaznice s prodlouženými vlasy si z naší nabídky příslušenství mohou vybrat profesionální kartáče a hřebeny, žehličky a kulmy na vlasy.

Pro profesionály nabízíme veškerý sortiment příslušenství pro prodlužování vlasů. Za výhodné ceny dodáváme kompletní sady pro  různé metody prodlužování vlasů, spojovací materiál, kadeřnické stojany a kadeřnickou techniku.

Pro možnost VELKOOBCHODNÍCH podmínek a výhodnějších cen se registrujte ZDEZobrazené ceny na eshopu před registrací jsou maloobchodní. Zboží je určeno pro profesionály v oboru prodlužování vlasů - kadeřnice a kadeřníky, provozovatele kadeřnictví. K registraci tak potřebujete buď platné IČ s ověřitelností Vaší provozovny a podnikání nebo jiný důkaz, že se tomuto oboru věnujete - např. rekvalifikační kurz, výuční list apod. Po odsouhlasení registrace dostanete nabídku velkoobchodních cen. Garantujeme Vám nejnižší ceny na trhu, jsme největší prodejce vlasů v ČR. Jestliže se chcete přijít podívat osobně, navštivte nás  v naší prodejně na Vinohradech - Korunní 20, Praha, kde probíhá prodej i výkup vlasů.

na stránku

Kovové kroužky na prodlužování vlasů metodou microring. Kroužky mají uvnitř vroubkování. Balení obsahuje 100ks kroužků microring.

0 Review(s)
110 Kč
Skladem

Čistě panenské, nebarvené středoevropské vlasy, dostupné v délce od 20 cm do 75 cm a v odstínu černá jako uhel. Nejkvalitnější evropské vlasy, známé svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů metodami Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. Vyberte si délku a zakončení z naší nabídky. Balení obsahuje 10 gramů vlasů.

0 Review(s)
zaruka
639 Kč
Skladem

Italský keratin má podobu čirého granulátu. Jedná se o nejkvalitnější materiál. Balení 50 g vystačí na přípravu cca 500 pramenů.

0 Review(s)
299 Kč 499 Kč
Snížená cena!
Skladem

Krásnými středoevropskými vlasy v odstínu přírodně černá si můžete své vlasy prodloužit nebo zhustit. Tyto vlasy v panenském stavu, tedy dále chemicky nebarvené, zastupují jedničku kvality na trhu. Garance přirozeného vzhledu. Vlasy připravíme na metody Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. K dispozici délka od 20 cm do 85 cm. V balení je 10 gramů.

0 Review(s)
zaruka
639 Kč
Skladem

Italský keratin má podobu barevného černého granulátu, vhodného především na prodlužování černých vlasů pro ještě menší viditelnost spojů. Jedná se o nejkvalitnější materiál. Balení 50 g vystačí na přípravu cca 500 pramenů

0 Review(s)
299 Kč 499 Kč
Snížená cena!
Skladem

K prodloužení vlasů jsou nabízeny středoevropské vlasy, panenské, dále nebarvené, v tmavě hnědém odstínu. V naší nabídce vyberte délku a zakončení. K dispozici je délka od 10 cm do 85 cm. Vlasy lze připravit se zakončením na metody Keratin, Nano Ring, Micro Ring a Micro Tubes. V nabídce je balení zahrnující 10 gramů.

0 Review(s)
zaruka
1 049 Kč
Skladem

Kovové kroužky na prodlužování vlasů metodou microring. Obsah balení: 100 ksOdstíny: blond, extra béžová, béžová, světlý kaštan, světle hnědá, středně hnědá, tmavě hnědé, černá.

0 Review(s)
249 Kč
Skladem

Odstín středně hnědá je velice oblíbený k prodlužování vlasů. Jde o panenský stav středoevropských vlasů. Délka od 10 cm do 75 cm. Záruka kvality a originality. Prameny připravíme na metody Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. Balení obsahuje 10 gramů panenských vlasů, stejně hustých od konečku po zakončení.

0 Review(s)
zaruka
1 049 Kč
Skladem

Odstín světlý kaštan, v čistě nebarveném, panenském stavu je k dispozici v podobě středoevropských vlasů, v délce od 10 – 70 cm. Pro prodloužení vlasů metody Keratin, Micro Ring, Nano Ring nebo Micro Tubes. Balení zahrnuje 10 gramů luxusních evropských vlasů zarovnaných do délky. 

0 Review(s)
zaruka
1 049 Kč
Skladem

Odstín světle hnědá středoevropských vlasů v panenském, to znamená nebarveném stavu, jsou perfektní volbou pro zhuštění nebo prodloužení vlasů. K dispozici délka od 10 cm do 85 cm. Jedná se o nejkvalitnější vlasy na trhu. Používané na metody Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. V balení je 10 gramů luxusních panenských nebarvených vlasů. 

0 Review(s)
zaruka
1 049 Kč
Skladem

Pro krásně přirozené prodloužení vlasů se používají středoevropské vlasy, nejkvalitnější vlasy na trhu. Nabízený odstín je přírodně popelavá. Délka vlasů je 40 - 75 cm. Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes - na tyto metody vám můžeme prameny připravit. Jeden kus obsahuje 10 gramů luxusních vlasů. 

0 Review(s)
zaruka
1 399 Kč
Skladem

Odstín světle béžová je u nás nabízen v panenském stavu, tedy jsou dále chemicky nebarveny. Evropské vlasy, které jsou určeny k prodloužení se prodlužují metodami Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. V jednom kusu balení naleznete 10 gramů těch nejkvalitnějších vlasů.

0 Review(s)
zaruka
1 399 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 174 položek