Samoopalovací nástřik pro profesionály Počet produktů: 24

Podkategorie

Příslušenství pro nástřik


VŠE PRO KOMFORTNÍ OPALOVÁNÍ

V této kategorii Vám nabízí kompletní příslušenství pro samoopalovací nástřik That´so. Vše, co potřebujete ke kompletnímu opalování samoopalovacím nástřikem - náhradní díly k systému, jednorázové ochranné prádlo (čepice, kalhotky, podložky pod nohy) apod.

Dokonalé odlíčení - záruka opálení beze skvrn

Jako doplňkové příslušenství pro spokojenost klientů doporučujeme odličovací mléko READY-TO-TAN - MAKE UP REMOVER, díky němuž dojde k dokonalému odlíčení klienta. Dokonale odlíčená pleť bude 100% krásně opálená bez obav ze skvrn.  

Hydratační mléko pro suchou pleť

Také doporučujeme hydratační tělovou emulzi HYDRA PERFECTION CREAM, která je zejména vhodná pro klienty s velmi suchou pokožkou nebo pro pleť trpící na časté ekzémy. 

Systémy pro nástřik...

PROFESIONÁLNÍ SYSTÉMY PRO SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

Zde můžete zakoupit do svého salonu veškeré příslušenství, které bude potřebné pro samoopalovací nástřik. Můžete vybírat z automatických kabin, u kterých není zapotřebí lidské obsluhy. Automat po celou dobu, a to v českém jazyce, klienty provází celým procesem. Dále si také můžete zvolit samoopalovací kabinu s kompresorem, která už vyžaduje obsluhu. Tato varianta bude jistě přívětivější pro klaustrofobiky.

Školení a nabídka pro...

KURZ NA SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK THAT´SO

Vybavte svůj salon systémem na samoopalovací nástřik. Nabídněte svým klientům krásné zdravé opálení. Bez skvrn, bez oranžového nádechu a bez zápachu! Samoopalovací nástřik poskytujeme velmi rychlé (5-10 min.) opálení, které je zdravé oproti opalování v soláriích. Samoopalovací nástřik obsahuje DHA (výtažek z cukrové třtiny) a aloe veru, takže je čistě přírodní, neproniká hluboko pod kůži, neucpává póry. Součástí zakoupení systému na samoopalovací nástřik poskytujeme i kurz na samoopalovací nástřik That'so Italy či instruktáž ke kabině AUTOSPRAY. Kurz se dělí na 2 části a doba trvání kurzu je 3-6 hodin. V kurzu se dokonale naučíte používat Váš samoopalovací přístroj. GARANTUJEME spokojenost klienta s výsledným efektem. 

Kurz je ZDARMA, PODMÍNKOU JE ZAKOUPENÍ JEDNOHO Z THAT'SO SYSTÉMU.

Přeškolujeme i z jiných nefunkčních konkurenčních systémů, co způsobují u klientů oranžované opálení, skvrny, zápach. 

            


A) TEORETICKÁ ČÁST

 • Představení konceptu THAT'SO
 • Technologická část
 • Představení výrobků na opalování - samoopalovací spreje That'sp
 • Příslušenství k systému nástřiku
 • Kosmetické nedostatky - teorie

B) PRAKTICKÁ ČÁST

 • Sestavení přístroje
 • Technický manuál přístroje
 • Údržba přístroje
 • Sestavení stanu
 • Vhodné světelné podmínky
 • Aplikační techniky 

Na kurz se můžete objednat na emailu info@profibeauty.cz nebo zakoupením zde přes eshop, do poznámky v třetím kroku košíku (poznámka k objednávce) napište 3 termíny které Vám nejvíce vyhovují.
Kurzy na samoopalovací nástřik vedeme i o víkendu v našem školícím centru v ulici Korunní 20, Praha 12000. V případě objednávky přes email uveďte vždy telefon, email, jméno a 3 termíny, které Vám vyhovují.

Dotazy pište na email info@profibeauty.cz rádi Vám je zodpovíme.

Propagační materiály


INFORMACE PRO VAŠE KLIENTY

Jak probíhá samoopalovací nástřik, jaké jsou jeho účinky, odstíny, jak dlouho vydrží, z čeho je složen... Toto všechno zajímá klienty, kteří se chystají poprvé na samoopalovací nástřik. Poskytněte jim přehledné informace. Pro profesionály, jenž si u nás zakoupili systém na samoopalovací nástřik doporučujeme přikoupit právě tyto propagační materiály. Jedná se o přehlednou brožuru, která v kostce informuje o tom nejdůležitějším a reklamní poutač, který si můžete vystavit ve svém saloně a nalákat tak nové klienty.

Náhradní tonery a náplně


TONERY DO SAMOOPALOVACÍHO NÁSTŘIKU

V této kategorii najdete tonery s náplní do samoopalovacího nástřiku That´so. Zboží je určeno pouze pro profesionály, není jej možné zakoupit bez registrace. Tonery s náplní jsou vhodné k použití pouze pro samoopalovací nástřik
Samoopalovací nástřik je vhodný jako další ze služeb pro krásnu ve Vašem saloně. Nabídněte svým klientům krásné zdravé opálení. Samoopalovací nástřik vykouzlí opálení za 5-10 minut v krásně přirozeném tónu, bez fleků, oranžového nádechu a bez zápachu. Navíc pokožku hydratuje a omlazuje.
V této kategorii nabízíme profesionální tonery a náplně pro samoopalovací nástřik v nejrůznějších odstínech.

OKAMŽITÝ EFEKT

Kosmetické pigmenty se používají pro přidání okamžité barvy na kůži (bronzu nebo bělícího efektu).

POSTUPNÝ EFEKT

Zlatá barva kůže se vyvíjí pozvolně během 3-4 hodin po aplikaci.

THAT’SO

PURE WHITE

FORMULE

PŘÍPRAVKY KE KOREKCI PIGMENTŮ/BĚLENÍ

That’so Pure White patentovaná profesionální formule

Vitamin E: je antioxidant, který pomáhá zabraňovat poškozování pokožky volnými radikály, udržuje přirozenou rovnováhu vlhkosti pokožky, hraje klíčovou roli v ochraně kožních buněk a membrány z UV záření.

OCHRANA PROTI SLUNCI: chrání pokožku před UVA / UVB zářením, zabraňuje foto-stárnutí a poškození pokožky slunečním vlivem

BĚLENÍ/KOREKCE PIGMENTŮ

Inovativní bělení pokožky, která inhibuje produkci melaninu s okamžitý bělícím účinkem, zaručuje dlouhotrvající bělicí výsledek na kůži. Activa WhiteTM má také protizánětlivý a protistárnoucí (anti-age) efekt.

THAT’SO

SUN MAKEUP

FORMULE

SAMOOPALOVACÍ

KOSMETIKA

That’so Sun Makeup patentovaná profesionální formule

Dihydroxyacetone (DHA): cukr při reakci s aminokyselinami ve vrchní vrstvě kůže, vytváří žlutohnědé zbarvení poskytující pokožce velmi podobnou barvu jako na opalování. DHA je absolutně přírodní a nehrozí žádné vedlejší účinky. Barva je dočasná a zmizí po renovaci kůže.

Aloe (aloe barbadensis): aloe extrakt s dlouhodobým hydratačním účinkem. Pokožka je hebkáa hladká, působí také protizánětlivě.

MatrixylTM: revoluční složka v boji proti vráskám, snižuje výskyt vrásek stejně efektivně jako retinol, ale bez podráždění pokožky spojené s jeho aplikací. Stimuluje fibroblasty k syntéze kolagenu, elastin, fibronektin a glykosaminoglykany, obnovuje kůži a epidermály, dermální křižovatku na redukci vrásek.

INTENZIVNÍ OPÁLENÍ

Rychlý vývoj barvy na kůži, a to jak v intenzitě barvy, tak i v celistvost. Zaručuje dlouhotrvající efekt intenzivního opálení.

na stránku

Profesionální  řešení pro aplikace opalování nástřikem ve vašem salonu krásy. Systém sprejování je tichý a je tak ideální i pro salony, kde je absolutní klid.

0 Review(s)

Náhradní samoopalovací náplň s pronikavou mandlovou vůní s karamelovým extraktem pro přirozené opálení.

0 Review(s)

Hnědá náhradní samoopalovací náplň pro systémy That´So s intenzivní mandlovou vůní a karamelovým extraktem pro přirozeně hnědé opálení.

0 Review(s)

Pro krásné, přirozené a dlouhotrvající opálení jsou ideální tento profesionální samoopalovací krém pro nástřik. Pokožka získá tmavé opálení okamžitě! 

0 Review(s)

Profesionální samoopalovací krém pro nástřik dodávající pokožce krásné tmavé opálení, a to ihned.  

0 Review(s)

Transparentní samoopalovací náplň pro systémy That´So s intenzivní mandlovou vůní s karamelovým extraktem.

0 Review(s)

Odličovací mléko, které slouží pro odstranění make-upu před nástřikem. Díky perfektnímu odlíčení bude vaše pleť správně a jednotně opálená. 

0 Review(s)

Ochranný hydratační krém. Vhodné pro klienty s velmi suchou pokožkou nebo pro klienty, kteří trpí kožními exémy.

0 Review(s)

Krém s okamžitým sametově rozjasňujícím účinkem. Bílá podkladová báze před nanesením samoopálení.

0 Review(s)

Samostatný přístroj pro nanesení samoopalování. Snadné a rychlé použití. Žádné skvrny ani zápach, jen přirozené opálení. 

0 Review(s)

Kabina pro nástřik opálení - 1. profesionální řešení na světě, alternativa ke konvekčním soláriím s výhodou zdravého okamžitého opálení. Přístroj s patentovaným elektrostatickým systémem zvyšujícím účinnost a snižujícím odpad. Plně automatizován s českým rozhraním a zvukem. Určené pro profesionální salony. ZDARMA školení, rychlá návratnost investice.

0 Review(s)

Profesionální řešení pro aplikace opalování nástřikem ve vašem salonu krásy. Velmi vhodné do reprezentativních prostor typu - kadeřnictví, kosmetika, manikúra, fashion obchodů, fitness center apod. Produkt není určen pro maloobchodní odběratele. Cena se zobrazí po přihlášení.

0 Review(s)
Zobrazují se 1 – 12 z 24 položek