• -949,90 Kč

BODY DARK - BIG

3 999,00 Kč 4 948,90 Kč Sleva %percentage%

Balíček produktů samoopalovací kosmetiky značky That'So, pro svůdné opálení po celý rok. 

BODY DARK - BIG

3 999,00 Kč 4 948,90 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 39 zbývá skladem.

Tento balíček z řad našich bestsellerů v péči o tělo za zvýhodněnou cenu 3.999 Kč obsahuje: 

  • That´so samoopalovací pěnu Glam Body Extra Dark, která se snadno nanáší a vytváří na pleti přirozeně opálený efekt, pomůže Vám tak zamaskovat veškeré nedokonalosti a zanechá pokožku sametově hebkou beze stop po nevzhledných skvrnách nebo oranžovém nádechu. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • That'so Peeling Tan extender scrub, který je vyroben z prášku z kokosových skořápek. Z Vaší pokožky jemně odstraní odumřelé buňky, zbaví ji nečistot, obnoví její jas a sametovou hebkost. Díky obsahu argininu je výsledné opálení intenzivnější, celistvější a dlouhotrvající. Přítomný olivový olej zanechává pokožku jemnou a dostatečně hydratovanou. Peeling je zcela přírodní, a tak bezpečný pro váš organismus. Cena samostatně 390 Kč
  • Omlazující samoopalovací sprej That´so Golden Beauty, je ideální pro použití v oblasti obličeje a dekoltu, poskytující okamžitý, přirozeně opálený vzhled, který tvář opticky vykonturuje. Bez zanechání nežádoucích fleků a s příjemnou vůní, která nebude nikdy působit rušivým dojmem. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • That’So GLOWY BRONZE je hydratační, lehká samoopalovací emulze s třpytivými částicemi, která okamžitě dodává pleti zářivý a opálený efekt. Pleť přitom zůstává suchá a bez mastných skvrn. Vůně jasmínu a ambry. Cena samostatně 1.090 Kč.
  • That’So BODY UP Dark nude, je lehký tělový make up ve spreji, který snižuje viditelnost malých nedokonalostí na nohou a těle a podporuje jasnější a jednotnější vzhled. Cena samostatně 1.190 Kč.

Cena produktů v balíčku zakoupených samostatně: 4.850

chat Komentáře (0)