• -489,13 Kč

KOMBO PRO RYCHLÉ A ZDRAVÉ OPALOVÁNÍ

1 390,00 Kč 1 879,13 Kč Sleva %percentage%

Připravili jsem si pro vás náš oblíbený balíček pro dokonalé a zdravé opalování, který je vhodný pro celou rodinu.

Urychlovač opálení ve spreji:

Zrychlí a sjednotí opálení pro intenzivní a dlouhotrvající bronz. Chrání pokožku před předčasným stárnutím a tvorbou vrásek. Vhodný pro všechny typy pokožky.

Opalovací SPF sprej:

Poskytuje vysokou ochranu proti UVA/UVB záření. Chrání pokožku před spálením a poškozením a pomáhá předcházet rakovině kůže.

KOMBO PRO RYCHLÉ A ZDRAVÉ OPALOVÁNÍ

1 390,00 Kč 1 879,13 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 63 zbývá skladem.

That´so urychlovač opálení ve spreji All In One Tann Accelerator

ALL IN ONE Tan Accelerator je urychlovač opálení, který zlepšuje přirozený proces opalování a zajišťuje rovnoměrnou a intenzivní barvu vaší pokožky. Je obohacen o Unipertan, což je revoluční biokomplex, který poskytuje intenzivnější a dlouhotrvající barvu a pomáhá snižovat poškození kožních buněk způsobené slunečními paprsky. Tento přípravek je navíc ještě pečující díky obsahu Konopné vody, která pokožku vyživuje, dodává jí hebkost a plnost a je bohatá na antioxidanty Omega 3 a Omega 6, které silně působí proti stárnutí.

Receptura obohacená o Unipertan®, revoluční bio-komplex, umožňuje získat intenzivnější a trvalejší opálení a pomáhá snižovat poškození způsobené slunečními paprsky. Receptura obsahuje Konopnou vodu, bohatou na vitamíny a minerální soli, která vyživuje a dodává pokožce hebkost. Mentol dodává po aplikaci příjemný pocit svěžesti.

ÚČINNÉ LÁTKY:

 • UNIPERTAN® Kosmetický komplex aktivních složek, který podporuje proces výroby melaninu pro získání přirozeného, intenzivního a dlouhotrvajícího opálení.
 • KONOPNÁ VODA Složka, která vyživuje a zanechává pokožku jemnou, bohatou na antioxidanty Omega 3 a Omega 6, silné proti stárnutí a proti volným radikálům.
 • MENTOL Po nanesení produktu dodává pokožce příjemný osvěžující pocit.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

 • Před použitím protřepejte. Aplikujte na čistou pokožku ve vzdálenosti 30 cm. Po aplikaci již není potřeba sprej více roztírat
 • Oblast ošetření: celé tělo a obličej


Objem: 175 ml

Vůně: Kokos a vanilka

That´so opalovací sprej All In One SPF 20 30 50 Vegan

Patentovaný ochranný opalovací sprej ALL IN ONE SPF 20/30/50+ Vegan představuje vše v jednom – při jeho používání docílíte ochranného faktoru SPF 20, 30 nebo dokonce i 50! Již v 5 krocích získáte ochranu pro vaši pokožku před nepříznivým UVA/UVB zářením. Tento přípravek je navíc ještě pečující. Obsahuje avokádový olej, který má zvláčňující a hydratační vlastnosti, je ideální pro suchou, dehydratovanou nebo vyzrálou pleť. Dále obsahuje jojobový olej, který pomáhá zlepšovat vlhkost pokožky, tón a pružnost. A díky obsahu Vitaminu E pomáhá redukovat volné radikály a tím brání předčasnému stárnutí pokožky.

Návod k použití:

 • Aplikujte na čistou pokožku.
 • Držte sprej ve vzdálenosti 30 cm.
 • SPF 20 docílíte jedním nástřikem, cca 10 sekund (na malé plochy těla stačí jen 2-3 sekundy).
 • SPF 30 dosáhnete opakovaným nástřikem po 3 minutách.
 • Po dalších 3 minutách bude vaše ochrana SPF 50.
 • Po aplikaci již není potřeba sprej více roztírat.

Oblast ošetření: celé tělo a obličej

Objem175 ml

Vůně: Zázvor a citron

chat Komentáře (0)