Záruka

CLIP IN VLASY 257 produktů.

Clip in příčesky Když účesu k dokonalosti chybí jen kousek, je čas sáhnout po příčesku. S ním okamžitě vykouzlíte bohatý objem, dlouhé vlasy nebo elegantní ofinu. Během 10 minut můžete vyrazit na ples, svatbu, rande nebo klidně do práce. Příčesky pro vás vyrábíme výhradně z pravých lidských vlasů. Jedná Zobrazit více

Clip in příčesky

Když účesu k dokonalosti chybí jen kousek, je čas sáhnout po příčesku. S ním okamžitě vykouzlíte bohatý objem, dlouhé vlasy nebo elegantní ofinu. Během 10 minut můžete vyrazit na ples, svatbu, rande nebo klidně do práce.

Příčesky pro vás vyrábíme výhradně z pravých lidských vlasů. Jedná se o REMY vlasy prémiové kvality. Jednotlivé vlasy ručně rovnáme ve směru přirozeného růstu – díky tomu se necuchají a velmi dlouho vydrží.

Výhody clip in vlasů ProfiBeauty®:

Jsou vyrobené z pravých vlasů a po celé délce stejně husté.

Snadno je sami aplikujete i sundáte, kdykoli potřebujete.

Aby vám zůstaly krásné, stačí je mýt jednou týdně.

Kovové sponky potažené silikonem skvěle drží a nepoškozují vlastní vlasy.

Pásy vlasů sedí na každé hlavě a nikde nepřečnívají.

Díky ochranné krajce clip in pásy nikde neškrábou.

Jsou cenově dostupné.

Jaké clip in příčesky v ProfiBeauty® najdete?

Vyberte si požadovanou hustotu

lly8wSDdT4evDw-_z4x8oqXqkX9nswmbCakwwmO0Djno3E4rmwGzOuUG3s_ZaSlVbcduCypZm-xpGuU-pSQrOFdWKOl5dFyfCugl-CpLkGlYiniL0-e-I04cp9pMN8c0sC81ct9c

CLASSIC

120 gramů pro jemné vlasy

VYBRAT

IGT9D_auuYMpVvrdBEPjGB-3D7azyNqSeSaeOe6nTFmUE7RkDsTVoOGkQP222E2QpJSCwaPXQItytK65JN_Xqh05GtMcYdqn3Ygvg4DIyVd6bNoXGMUd9qjSgUlKgjT4b3btp9uo

HOLLYWOOD

260 gramů pro husté vlasy

VYBRAT

 

KRÁSNÉ A DLOUHÉ VLASY ZA 5 MINUT

Pokud nemáte dostatek odvahy, financí nebo zkrátka nepreferujete trvalé prodloužení vlasů nebo chcete jen oživit váš účes na přechodnou dobu jsou pro vás ideální volbou CLIP IN vlasy.

Chcete mít dlouhé vlasy, a to ideálně teď hned?! Žádný problém! Nasadíte a během 5 minut je z vás oslňující dlouhovláska!

Už vás dlouhé vlasy nebaví? Stejně jako jste je během 5 minut přidala ke svým vlasům, tak je stejně rychle i můžete sundat! No není to úžasné? Na prodloužení vlasů pomocí CLIP IN nemusíte navštěvovat profesionální salony. Stačí si pouze vybrat z naší široké nabídky CLIP IN vlasů a aplikaci CLIP IN zvládnete úplně snadno sama v pohodlí vašeho domova. 

 fW1rYkV_H9SjW_M3dA2QX2eNJxvgenxzbZEkQOEUbSLfRjEW-vrzB5VrINkGtbmCbfl-21JMp5llfgmgNBN_sV-GaM6i5JGoabHsSa0m0Omtkv9Q4gwT2eXqCmZj_gh-pABd7F-x

Pro koho jsou CLIP IN?

✔ pro ty, co chtějí svému účesu dodat objem

✔ pro ty, co chtějí jen oživit účes

✔ pro ty, které chtějí speciální účes pro výjimečnou akci

✔ pro nevěsty, které chtějí bohatý účes

✔ pro dámy, které chtějí oslnit na plese

✔ pro dámy, které rády střídají účesy 

✔ pro dámy, které se trápí s řídkými vlasy

✔ pro ty, které nechtějí na trvalé prodloužení vlasů

wH2Ra7WcwIxvIb4g2h-AUf9U1FZEIHPpGM95NgbjjeobKOC8Al2BcPuOoQUzxfxyhIHTTzYm2AjeubR7R9AR9VcusQbVvwFI9uPzjuWOaJEYkrgQWcmlpWgNm-hGJC6GIO9zHQK1

Výhody CLIP IN

 • snadná aplikace - do 10 minut je hotovo
 • snadné sundání
 • nemusíte je nosit každý den
 • oproti prodlouženým vlasům nikde netlačí
 • na noc si je můžete pohodlně sundat
 • snadná údržba - stačí je mýt 1x týdně
 • nižší cena oproti trvalému prodloužení vlasů
 • nasazení nevyžaduje péči kadeřníka - šetříte tak své peníze i čas
 • nepoškozují vlastní vlasy
 • oproti vlasům na trvalé prodloužení mají vyšší životnost, protože je na spaní odkládáte a nemusíte je mít tak často jako vlastní vlasy

Typy CLIP IN vlasů

Clip In CLASSIC

120 gramů

pro lehké

dodání objemu

Clip In HOLLYWOOD

260 gramů

vytvoří

extra velký objem

 

ProfiBeauty CLIP IN 

PRAVÉ LIDSKÉ VÝBĚROVÉ VLASY REMY - žádné umělé vlasy, žádné namíchané asijské a umělé vlasy, vždy srovnané ve směru růstu, proto se necuchají! Mají oproti jiným clip in výrazně vyšší životnost.

♥ HUSTÉ KONCE A DELŠÍ VLASY - žádné ztenčené konce, žádné podvodné míry! Délka vlasů se uvádí v průměru, neměříme jeden nejdelší vlas! (pozor, tak to mnozí prodejci právě dělají). Naše clip in mají průměrnou délku 50-55 cm, přičemž konce dosahují délek až 58 cm.

♥ VÁHA CLIP IN VLASŮ JE UVÁDĚNA BEZ OBALU - pozor, u jiných prodejců je zvykem, že uvádí váhu vlasů včetně sponek a obalu.

♥ OPTIMALIZOVANÉ ŠÍŘKY PÁSŮ - perfektně padnou na každou velikost hlavy (otestováno na našich klientkách), nejširší pásy jsou nad ušima vytvarované, aby nikde nepřečnívaly a pohodlně se nosily.

♥ VELKÉ, PEVNÉ CLIP IN SPONKY - které perfektně drží, jsou zhotovené z kvalitního korejského kovu (běžné clip in jsou z čínského, který je méně kvalitní), jsou potaženy silikonem, aby neklouzaly a neničily vaše vlastní vlasy.

♥ OCHRANNÁ KRAJKA NA KAŽDÉM CLIP IN PÁSU - zpříjemňuje nošení, clip in vás tak nebudou škrábat na hlavě, zároveň se nebudou vaše vlasy do vlasů z clip in zacuchávat.

♥ VÝBĚR ZE 3 TYPŮ SETŮ - od lehkého dodání objemu, přes dvojnásobný až po extra velký objem. Věříme, že uspokojíme všechny klientky, i po finanční stránce.

♥ SUPER HUSTÉ 300 GRAMOVÉ CLIP IN SETY - pro nejnáročnější klienty za nejlepší ceny v EU.

♥ KVALITA ZA PŘÍJEMNOU CENU - to nejlepší nemusí být nutně to nejdražší

 

ZDARMA pro klienty ProfiBeauty

♥ PORADENSKÉ SLUŽBY - přijďte přímo k nám na prodejnu v Korunní 20, Praha 2 Vinohrady, společně vybereme vhodný odstín a typ setu. Na prodejně si můžete vyzkoušet, který odstín je ten váš. Případně se na nás můžete obrátit přes chat, email servis@profibeauty.cz nebo telefon 725 811 086. Myslete ale na to, že osobnímu kontaktu se nic nevyrovná, jen tak vám zaručíme 100 % správný výběr odstínu.

♥ NASAZENÍ CLIP IN - při zakoupení CLIP IN či FLIP IN v kamenné prodejně Vám vlásky upravíme, nasadíme a naučíme Vás základní nasazovací techniky. Vše bez navýšení ceny produktu. 

♥ STŘIH - chcete, aby vám clip in perfektně splynuly s vaším účesem? Někdy je to třeba doladit prostříháním vašich vlasů. I to pro vás rádi zařídíme v našem salonu. Budete-li plánovat nákup clip in vlasů s následnou úpravou, prosím, zarezervujte si svůj termín.

♥ MOŽNOST VRÁCENÍ DO 14 DNÍ - někdy se to stává, že zkrátka netrefíte požadovaný odstín. Nic se neděje. Do 14 dní nám můžete vlasy bez udání důvodu vrátit, rádi vám je vyměníme za jiné. Doporučujeme přímo navštívit naši prodejnu, aby už byl výběr 100 % správný. Vrátit je můžete buď poštou nebo je můžete přinést osobně na prodejnu. Více informací v našich obchodních podmínkách.

♥ DVOULETÁ ZÁRUKA - jste-li s vlasy nespokojení, máte samozřejmě nárok na uplatnění reklamace v rozsahu dvou let. Více najdete v reklamačním řádu.

♥ INSPIRACE, RADY, TIPY - na našem facebookuinstagramu a v článcích našeho magazínu můžete nalézt spoustu doplňujících informací, které jistě jako nositelé clip in vlasů oceníte. Samozřejmě budeme rádi, když nám dáte tip, co vám chybí a co byste uvítali.

 

Rady, inspirace, návody

✔ Instruktážní video - jak nasadit CLIP IN na našem YouTube kanálu

✔ Obrázkový manuál - 4 kroky a CLIP IN nasazeny! 

✔ Článek o péči o CLIP IN - jak mýt CLIP IN a příčesky a další tipy k údržbě

✔ Inspirace SHOP Instagram - vybírejte CLIP IN podle našich spokojených zákazníků

 

Hledáte něco jiného?

 1. CLIP IN CULÍKY - culík na sponce k oživení vašeho účesů
 2. CLIP IN OFINY - ofina na připnutí ke změně vašeho looku
 3. ZAHUŠŤOVACÍ VOLUME PÁSY - 1 ks vlasového pásu CLIP IN k zahuštění vlasů
 4. POLOPARUKY/TUPÉ - zejména vhodné pro lokální holá místa 

Velkoobchodní odběr

Nabízíme i možnost velkoobchodního odběru bez DPH s výraznými slevami. Čtěte naše VELKOOBCHODNÍ PODMÍNKY a poté se můžete registrovat ZDE.

Registrací získáte vlastní profil s přiřazenou slevou a celý e-shop se vám již bude zobrazovat s velkoobchodními cenami. Při registraci se však musíte prokázat, že pracujete v oboru. Doložte svou profesionalitu svým IČ, případně webovými stránkami, facebookem, certifikáty, výučním listem apod.

Naše CLIP IN vlasy se často objevují na významných akcích, jako například soutěže krásy Miss, přehlídky, natáčení pořadů, filmů, divadelní vystoupení, svatby a další společenské události. 

Zobrazit méně